Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Félrement" üzenet?

Figyelt kérdés

Lehet, inkább tini párkapcsolatoknál volna a helye, mert annyira gyerekes ez az egész.

Szóval csak kíváncsi vagyok, hogy küldtetek-e már valakinek "véletlen, rossz helyre" üzenetet (mintha másnak szántátok volna) csak azért, hogy beszélgetést kezdeményezzetek valahogy.


Bejöhet ez?



2018. ápr. 26. 11:27
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem szóló leírta valaki.

Ha a lánynak van egy kis gógyija, tudni fogja hogy az nem félrement üzenet. De baj ez? ;)

2018. ápr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
55%

Basszus. A kérdésed egy jel volt. Ha ezt tudtam volna előre... :D

Pár perce írtam valakinek, akivel nem ismerjük egymást, semmi extra, érdeklődő kérdés egy hely iránt (a fotóin pillantottam meg a helyet), és az üzenet után sikerült véletlenül odabiggyesztenem egy szép nagy szívet is. Nagyon nem akartam! Képzelem, hogy nézhetett... :D

2018. ápr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:

#22

Legalább okoztál neki néhány jó pillanatot. Egy szép piros szívnek ki nem örül? :)

2018. ápr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:

#23

Neki lehet, hogy jó pillanat volt, nekem kevésbé, csak kiröhögtettem magamat. :D

Egy szép piros szív csak akkor jó, ha nem üresség van benne. :)

2018. ápr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
Az is igaz. A tartalom fontosabb, mint a látszat. De sokaknak már a látszat is elég, annyira ki vannak éhezve a szeretetre.
2018. ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:

#25

"sokaknak" Te is ebbe tartozol? :)

A látszattól nem lesz boldogabb az ember. Maximum pillanatnyilag.

2018. ápr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:

#26

Nem, de egy pillanatra jól tud esni a látszat is. Igaz, az csak egy illúzió, semmi más. Aki ingerszegény életet él, annak néhány jó pillanat is sokat számít. :)

2018. ápr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
*Ja, semmi, nem kérdeztem semmit. Nem fogtam fel az előtte lévő mondatod.
2018. ápr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:

#27

Egy pillanatra, aztán utána még szomorúbb és elveszettebb lesz, mint volt.

De nem annak a srácnak, akinek küldtem. Nem éppen él ingerszegény életet. :D

2018. ápr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:

#29

Az igaz, de nem szabad lebecsülni a pillanatnyi öröm erejét. A látszat öröm is öröm. Ugyanolyan jó hatással van az emberi lélekre és szervezetre. Pont, mint a placebo tabletta. Nincs hatóanyag tartalma, mégis segít. :) Tehát igazából majdnem lényegtelen is, hogy mi az öröm forrása és hogy van e tartalma vagy nincs, csak a jelen pillanat számít, amikor kifejti pozitív hatását az emberi lélekre, mert az öröm gyógyít. :)

2018. ápr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!