Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Félrement" üzenet?

Figyelt kérdés

Lehet, inkább tini párkapcsolatoknál volna a helye, mert annyira gyerekes ez az egész.

Szóval csak kíváncsi vagyok, hogy küldtetek-e már valakinek "véletlen, rossz helyre" üzenetet (mintha másnak szántátok volna) csak azért, hogy beszélgetést kezdeményezzetek valahogy.


Bejöhet ez?



2018. ápr. 26. 11:27
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:

Elcsesztem :o

TÉNYLEG véletlen felhívtam; addig bu2eráltam a telefonomat a nevénél, amíg sikerült összehoznom a mutatványt. Gyorsan kinyomtam persze, visszahívást nem akartam, szóval egy bocs-üzenet ment csak.


Ezek után már tényleg fura lenne egy újabb félrenyomott dolog :/

2018. máj. 2. 13:52
 42/50 anonim ***** válasza:
Én küldtem, de nem direkt, tényleg felrement véletlenül. Elég ciki volt, mert egy közös ismerősünkrol küldtem képet. De aztán annyira nem érdekelt a dolog :D szerintem akkor, ha amúgy is beszéltek, akkor nem gáz, akkor tényleg előfordulhat, hogy mondjuk a vele való beszélgetés is meg van nyitva, és véletlen oda küldesz vmit mert nem kattintottal at a másik ablakba. De ha soha az életben nem beszéltetek és úgy jó egy random üzenetet tőled, akkor az már kicsit furabb szerintem :D max ha mondjuk azzal magyarázod, hogy jajj egy másik Bálint nevű ismerősömnek akartam elküldeni!!
2018. máj. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
Kérdező, még mindig tartod magad ahhoz, hogy üzenetben próbàlj hozzá közelebb kerülni? Biztos nem megy az szemèlyesen? Csak egy mélyebb tekintet is nagyon sokat elárul... Akkor már elkezd kattogni az agya és a következő találkozásig ki is gondolja, hogy legközelebb hogyan reagáljon. Ha bejössz neki nem lesz távolságtartó. Nem tudom hány évesek vagytok (én 34N) de én jobban örülnèk egy sokatmondó tekintetnek mint egy ilyen átlátszó üzenetnek. Bár azt is aranyosnak tartanám.
2018. máj. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:

Személyesen béna vagyok az ilyesmihez. De tényleg.

Nem tudom, hogyan kell úgy nézni, hogy abba belesűrítsek mindent, amit érzek. Ráadásul állandóan zavarban vagyok a közelében. Virtuálisan pedig nem gáz, ha közben elpirulok, és nem hebegek-habogok össze-vissza.

2018. máj. 14. 13:19
 45/50 anonim ***** válasza:
Nem reagált az sms-re semmit? Mert, ha akarna valamit, szerintem kapott volna az alkalmon. Legalább egy kis csevegés összejött volna. Ez elég beszédes, ha nem.
2018. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:

egy "bocs, véletlen"-re nem vártam túl sok reakciót. Egy smile-t küldött vissza.

Aztán 2 nappal később más miatt váltottunk üzenetet, ami függővégű lett ("majd utánanéz"), és mint ilyen, személyesen fejeztük be pár nappal később.


Szóval azért kommunikálunk, nem csak szökőévente.

2018. máj. 14. 13:55
 47/50 anonim ***** válasza:
54%
Értem, nehéz elmondani, hogy mire akarok kilyukadni. Írod, hogy hivatalos a kapcsolatotok és az is fura lenne, ha érdeklődnél róla. Hát, nem tudom akkor. Ha élőben is ilyen távolságtartó az egész és ott sem tudtok/nem akar ezen átlépni, nem lehet erőltetni. Lehet van valakije, vagy számára nem játszik a hivatalos dolgok kavarása a magánélettel.
2018. máj. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:

Próbáltam érdeklődni személyes dolgokról, és szívesen beszélt is róla, de a körülmények és az idő rövidsége (kb 3 perc) miatt nem lett belőle mélyenszántó beszélgetés. A semmiből meg furcsa lenne újra feldobni a témát.

De valószínű, hogy ennyivel kifújt a dolog.

Mondjuk én annak is örülnék, ha barátként tekintene rám.

2018. máj. 14. 15:08
 49/50 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Egyébként bejött, de akkor is..
2019. ápr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Még régen, olyan 12 éves koromban próbáltam ezt egy fiúnál. Nem igazán jött össze a beszélgetés és így visszagondolva elég gáz is volt ez a "bocsi nem ide akartam írni"
2019. ápr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!