Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Félrement" üzenet?

Figyelt kérdés

Lehet, inkább tini párkapcsolatoknál volna a helye, mert annyira gyerekes ez az egész.

Szóval csak kíváncsi vagyok, hogy küldtetek-e már valakinek "véletlen, rossz helyre" üzenetet (mintha másnak szántátok volna) csak azért, hogy beszélgetést kezdeményezzetek valahogy.


Bejöhet ez?



2018. ápr. 26. 11:27
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:

#30

Nem mondasz rosszat.

Bár, rám a pillanatnyi örömök már nem igazán hatnak. Vagyis inkább nem érdekelnek, mert tudom, hogy függővé tudnak tenni, aminek nem szokott jó vége lenni. Így inkább kizárom őket az életemből.

Legyen hosszú távú, és tartson tovább, mint egy pillanat! :)


(Kérdező, bocsánat!:D)

2018. ápr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
28%

Rám se. Ha pedig mégis, akkor tudatosan teszek róla, hogy véget érjen az alaptalan felfokozott állapot, mert nem szeretek koppanni. :) Bár az alapokkal rendelkező felfokozott állapotot se szeretem, mert elveszi az ember eszét, és nem tud racionálisan gondolkodni. Ilyet érez az ember, amikor megnyeri a lottó ötöst. A mérsékelt, de tartós öröm a legjobb. Szóval én is próbálom kizárni őket az életemből, és megmaradni középen, valahol a két véglet között. :)


(Szerintem a kérdező rettentően élvezi az eszmecserénket.:)

Igaz, kérdező? :D

2018. ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
0%

Az arany középút nagyon jó tud lenni.

A lottó 5-ös biztos elveszi az ember eszét, sokan nem is tudják feldolgozni, és nem is lesz hosszú az örömük. :)

De nem mondom, hogy nem szeretném megnyerni... :D Jó lenne, hiszen akkor haza sem kellene jönnöm, hanem egyben járhatnám körbe az országot. Lenne abból hosszútávú öröm! :D


A Kérdező gyűlöl minket. Szerintem.

De nem bánom.

2018. ápr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
28%

Az biztos. Az egyetlen járható út, minden más csak tévút.

A jóból is megárt a sok. Mi marad későbbre, ha egyből behabzsolod az egészet? :)


A fogalmazásából nem azt szűrtem le, hogy képes lenne bárkit ilyen hülyeség miatt gyűlölni. :D De aztán ki tudja.

Engem se érdekelne túlzottan.

2018. ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
0%

Az élmények, az emlékek. ;) Meg aztán...nem hagynám abba, 'menni, menni, menni'. Találnék magamnak valamit. Van egy régi új őrületem is, annak is tudnék hódolni, úgyhogy mindig lenne program. Lottóval pedig...hajjajjj. Lottót mindenkinek! :DD


Az sem lenne baj, ha gyűlölne...hiszen, csak egy hajszál választja el a szeretettől. Az is egy érzés, jobb mint a semleges. :D

2018. ápr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
28%

Régi új ötlet? Ez izgalmasan hangzik. A természetnek biztos van köze hozzá, úgy érzem. :D

Ha mindenki lottó nyertes lenne, akkor nem lenne, aki dolgozna, és nem lennének eladók, takarítók, pénztárosok...stb. :D Nem lenne jó.


Én máshogy értelmezem a szeretet és a gyűlöletet. :)

2018. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:

kérdező itt van, de már alig lát, olyan álmos, majd holnap elolvas benneteket. és senki nem gyűlöl senkit!


peace :)

2018. ápr. 26. 22:32
 38/50 anonim ***** válasza:

Jól érzed. Az elhagyatott helyeket a természet veszi gondozásába. :)

Telik az idő, telik...és lassan robot végez mindent. :D


Álmodj szépeket!

Te is Kérdező! Köszi, hogy nem gyűlölsz. :P

2018. ápr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:

A természet gondozta elhagyatott helyeket pedig te, ezek szerint. :D

Nem hinném, hogy a robotok egyhamar megtanulnak búzát vetni /aratni. :) Ha még lesz mibe elvetni majd a búzát, mert a bolygó rohamosan kezd elfogyni az emberi mohóság következtében.


Szép álmokat! De már úgyis alszol. :)

2018. ápr. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
55%
Ez olyan volt, mint egy petting 😁
2018. ápr. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!