Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Baj ha nincs érettségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Baj ha nincs érettségie a férfinak?

Figyelt kérdés
De tervezi hogy majd lerakja valamikor
2018. ápr. 29. 18:03
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
33%

Feltettél egy kérdést, számíthattál volna rá, hogy az esély arra, hogy számodra pozitív vagy negatív válaszok fognak érkezni 50-50%.

A kérdésedet megválaszolták, néhányan meg is indokolták.

Mi a problémád?

2018. ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Hát öszintén szólva kicsit engedékenyebb válaszokra számítottam :D direkt kérdésben is írtam hogy tervezi hogy lerakja, magyarán van motiváció a jövőt illetően, de mindegy tudom ez csak egy oldal nem lehet erre támaszkodni
2018. ápr. 29. 19:43
 23/43 anonim ***** válasza:
49%

Ez a majd valamikor ez eléggé tág fogalom. Akár még meg is gondolhatja magát és még se teszi le.


Valami időbehatárolás, hogy mégis mikor?

2018. ápr. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
58%

Nem baly ha amugy hejesen ir. (érettségije és nem érettségie)

Az érettségit nem szokták lerakni, leérettségiznek vagy érettségi vizsgát tesznek.

2018. ápr. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
De le teszi, mert tudja, hogy ez kell egy jó munkához
2018. ápr. 29. 19:49
 26/43 anonim ***** válasza:
26%

Kész. Feladom. Mondatértelmezésből buktál, kérdező.


Azt kérdeztem, hogy MIKOR!!!!


Mivel a majd valamikor TÁG FOGALOM. Majd 10 év múlva is leérettségizhetsz, hisz az is majd valamikor lesz.


Majd valamikor esélyt fogok adni olyan személynek, akinek nincs érettségije.

2018. ápr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
31%

Te egy kő alatt élsz? Ahhoz, hogy az embernek valóban jó munkája legyen (magyarul a hivatása: szeresse azt, amit csinál és jól is fizessenek) sokkal többre van szükség, mint egy érettségi. Képzettség papíron, és fejben is.

Egy sima érettségivel max egy rabszolga melót találsz, érettségi nélkül még annyit sem.

2018. ápr. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
És, változtat valamit a dolgon? Ha azt írom 5 év az nemjó, ha azt írom 2 év az se lesz jó
2018. ápr. 29. 19:56
 29/43 anonim ***** válasza:
50%

Szerinted miért túlzó elvárás egy érettségi?

Nem gondolom, hogy szégyellnem kéne magam, hogy nem szeretnék egy 8 általánost végzett pasival együtt lenni. Nekem fontos, hogy művelt legyen, intelligens, szeressen olvasni, ne kisegítő legyen vagy szakmunkás. Hozzám egy 30-35 éves pasi illik, ennyi idősen már nem a tanulással kéne foglalkoznia valakinek. Eddig sose tapasztaltam, hogy túlzó elvárásaim vannak egy pasassal szemben.

2018. ápr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
55%

Nekem nincs például érettségim, viszont valahogy ez sosem volt probléma. Igaz elkezdtem felnőtt fejjel újra a gimit de rájöttem, hogy hasztalan tudást ad-2év után- és effektíve az időmet pazarlom, nem beszélve arról, hogy igazából vezetői pozícióban dolgozom egy multinál tehát már nincs nagyon szükségem rá. Az elöttem szólóknak csak annyit mondanék, hogy szerintem több könyvet olvastam mint ők együtt, bármilyen témában meg tudok szólalni érdemben és nem vagyok egy tuskó, bár a művészetek valóban nem érdekelnek a szó klasszikus értelmében. Nincs azzal semmi probléma ha valaki támaszt egy elvárást mint itt például az érettségi, mert szive joga nyilván, de attól még nem lesz mindenki egy előember akinek csak 8 általánosa van.

31/N

2018. ápr. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!