Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Baj ha nincs érettségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Baj ha nincs érettségie a férfinak?

Figyelt kérdés
De tervezi hogy majd lerakja valamikor
2018. ápr. 29. 18:03
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

#40


Majd jó pár év múlva, mikor már kb 40-50 között leszel, az egészségeden meg fog látszódni, hogy hol is dolgozol. Mit ér a sok pénz, ha egy idő után orvosokra kell azt költeni?

De lehet, hogy már most is vannak egészségügyi problémáid?


És fejlődni szeretnél? Vagy egész életedet egy gyárban akarod leélni?

2018. ápr. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
9%
#41 sejtettem hogy ha nem abba köttök bele mert nincs érettségim,akkor abba hogy mert gyár.Nem nem megterhelő minőség ellenőrként üldögélnem a széken,néha felállni,és megnézni minden rendben van-e a soron. Nem tekintem kevesebbnek magam mint akinek van érettségije,mint ahogy azt előttem is írták, csak egy darab papír.Ettől nem kapsz jobb állást,mert leraktad.Itt a gyárban a soron nem egy nem kettő,villanyszerelő,autószerelő,agrármérnök,jogász is van. Volt olyan kollégám aki 4 nyelven is beszélt, és bizony a diplomájával itt húzza az igát,mert fizet a cég.Nem tudom mitől lennék másabb ember ha letenném az érettségit,és mondjuk elmennék minimál bérért eladónak egy boltba. Csak hogy ne teljesen offoljak,(sajnálom kérdező) engem nem a szakmája érdekel,hanem hogy legyen munkája,és és lehesen vele beszélgetni.
2018. ápr. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

#42


Gratulálok, hogy az egész kommentemből ezt szűrted le. Bocsi, de az értelmi szinted itt megmutatkozott.

Az egészséged miatt aggódtam, plusz arra voltam kíváncsi, hogy van-e motivációd arra, hogy tovább képezd magad, vagy szimplán csak megelégszel azzal, ami most van.


De hát, ha neked nincs igényed arra, hogy több legyél, több tudásod legyen, hisz a tudást azt nem vehetik el tőled, akkor az a te döntésed.


"Ettől nem kapsz jobb állást,mert leraktad"

Nagyon, de nagyon nagy tévedésben vagy. Van, ahol kritérium a középfokú végzettség. És főiskolára, egyetemre se tudsz bekerülni nélküle.


Inkább képezd magad, és ne ragadj le egy bizonyos szinten.

2018. ápr. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!