Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatban a férfinak kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban a férfinak kell nagyrészt keresni a nőt, vagy inkább fele-fele arányban egymást?

Figyelt kérdés
Nektek mi az elvárásotok ilyen téren?

2018. máj. 3. 13:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az ismerkedés még nem kapcsolat.

Hány évesek vagytok? Nem attól függ a szándék, hogy mennyit keresi valaki a másikat. Ha éjjel-nappal van ideje valakinek írni, az is szórakozhat. Meg az is, aki 3 naponta ír fel mondatot.

2018. máj. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#11 Nem vagyok az egész nap írogatás híve, az olyan gyerekes-tinis dolog. De minden nap beszélünk, többnyire ő keres. És igazából jobban átgondolva elég valószínűtlen, hogy szórakozna, mert külföldön él és semmi haszna nem származna belőle. Mármint, nyilván szex igen, de azt kint is csinálhatná akárkivel :D
2018. máj. 3. 15:09
 13/15 anonim ***** válasza:
Én mint férfi egész szarul érzem magam, ha az ismerkedés alatt csak én keresem a lányt. Tényleg úgy jön le a dolog mintha ő nem is akarna semmit. Én naponta nem is szoktam írni, sokan hozzá is vágják a fejemhez ilyenkor, hogy ez volt a baj, aztán ha azt mondom, hogy ha szeretett volna beszélgetni akkor igazán írhatna ő is és akkor beszélgetünk. De az, hogy minden alkalommal nekem keljen írni neki, amikor már én érzem magam szarul, hogy mit is tudnék írni az a halálom :D
2018. máj. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
#13 Ja hát amúgy ha pasi lennék, én is max az elején nyomulnék jobban, utána tegyen a lány is hozzá, ne csak én. Szerintem inkább az előző barátom hozzáállásával volt a baj, nem a mostanival :D Bár annyiból jobb volt, hogy nem kellett agyalnom azon, hogy tényleg kellek-e neki.
2018. máj. 3. 16:29
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyetlen dolog van csak kőbe vésve ezzel kapcsolatban. Mindig az keresi jobban a másik társaságát, akinek nagyobb szüksége van rá, aki szerelmesebb, vagy aki többet remél a kapcsolattól.
2018. máj. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!