Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire rossz velünk kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire rossz velünk kapcsolatban élni, hogy minden pasi szinte csak kalandot akar?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy ennyi nő elviselhetetlen, unalmas, idegesítő vagy bármi lenne, hogy ennyien ne akarjanak tőlük mást a férfiak...


Nekem sosem érte még meg a random dugás, sosem láttam ebben élvezetet. Nyilván tud átok lenni egy párkapcsolat, de nem akarom elhinni, hogy ennyire ne legyen kedve hozzá senkinek. Miért lenne olyan rossz, hogy van egy ember, akivel együtt haladhattok előre, könnyebben, mint egyedül, akivel bármikor szexelhetsz, akivel bármit csinálhstsz a nyaralástól a bulin át a színházig... Miért jó valakit megkúrni, mellette büdösen és mosottan kelni, aztán vagy kirúgdosod reggel, vagy te mászol haza tőle reggel, aztán azt sem tudod, mit kapsz el meg ki az a nő, elcseszed rá az estét, másnap meg mosottszr vagy... Közben meg többet költesz rájuk (kaja, pia), mint egy barátnőre, több időt cseszel el rá, meg egy idegent engedsz be a lakásodba/mész fel hozzá. Olyan gusztustalan az egész. Tudom, hogy egy párkapcsolatban vannak konfliktusok, de okos ember el tudja ezeket intézni könnyen a másikkal. Nem értem, miért olyan fantasztikus ez a kalandozás. Elég szánalmas, ha valakinek egy párkapcsolat dönti el, hogy unalmas legyen az élete az ilyen "izgalmak" helyett. Miért jó ez nektek? Miért ekkira kín valaki mellett maradni, hogy ez a hányadék életmód kelljen?


2018. jún. 2. 11:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, szóval ha rosszul választasz párt, aki aztán csak szexpajtit lát benned, akkor csak a másik félben van a hiba, mert téged jól neveltek?


Rosszul választasz, mert a szürke kis egereket (akik komoly kapcsolatra vágynak) nem veszed észre. Egy kapcsolat 2 emberen múlik, szóval ha az előző kapcsolataid nem voltak sikeresek, akkor az nem csak a másik fél hibája.

2018. jún. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 A kérdező kommentje:

"követelőzés


-szex csak feltételekkel, viszonzásként (gyakorlatilag kapcsolaton berlüli prostitúció), nem csak úgy élvezetből


-elhagyják magukat a nők


-túl sokba kerülnek


-megbízhatatlanok, állandóan ott lebeg a lelépés veszélye"


Ennek mi is ugyanúgy ki vagyunk téve. Kivéve talán a szexszel zsarolásnak. Csak mondom.

2018. jún. 2. 11:50
 13/77 anonim ***** válasza:
22%
Bizonyára így van kérdező,azonban a kérdésed általános amire általános választ adtam.Most mit akarsz?Ismerkedni? Parancsolj itt van pár komoly kapcsolatot kereső válasz! Privit írtál nekik? Ha nem akkor nem is akarsz ismerkedni nem? Mi értelme a kérdésednek?
2018. jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 A kérdező kommentje:
Ennyire hihetetlen, hogy nem csak a fullos alfák vágják a pofádba, hogy nem akarnak kapcsolatot, mert nekik az teher és unalmas? Olyan srácok koppintottak le egy szexajánlattal, akikre ha az ember ránéz, azt mondaná, hogy összetenné a két kezét, ha lenne egy barátnője. Nem azt mondom, hogy direkt nekem kevésbé tetsző embert választottam, hátha az marad, de a végére direkt elkerültem a kifejezetten vonzóakat. Ugyanúgy fokytatódott ez. A legszolidabb, csöndesebb kis átlagos srác is benyögi, hogy neki ez nem megy most, mert egy kapcsolat túl sok kötöttség, de olyan jó velem, érezzük csak jól magunk. És már komolyan ökölbe szorul a kezem ilyenkor, hogy miajóisten van veletek? :D
2018. jún. 2. 11:56
 15/77 anonim ***** válasza:
5%
Még egyszer mondom én több választ is látok itt aki komolyan ismerkedne.Ne röhögcséljél meg osszad az észt feleslegesen baba :D go privi!
2018. jún. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 anonim ***** válasza:
7%
Egy elviselhetetlen barátnőnél még egyedül lenni is jobb. Akkor is, ha az ember undorítóan néz ki (mint pl. én).
2018. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 anonim ***** válasza:
22%

Tudod a férfiak szeretnek rivalizálni egymással és sajnos az önbizalmát nagyon le tudja törni az ilyen tendencia:

A csaj elmegy a jóképű pasikkal, ők közben sztorizgatnak mennyi meg mennyi csaj volt meg nekik, a másik is szeretne ilyen életet élni, de a lány közli, hogy vagy csak barát vagy ő nem olyan lány (miközben a srác tudja, hogy igen).


Tehát, ahogy észrevetted, hogy egy átlagos férfi sem feltétlenül akar komoly kapcsolatot az azért van mert elég megalázó és bosszantó, hogy ő csak arra jó. Hogy örüljön, hogy egy magát jó pasikkal kiélt lány vele marad, de csak azért mert ők jobban kalandoznak, így nem bízik bennük.

2018. jún. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 anonim ***** válasza:

Akkor ne add "könnyen" magad. Nem tudom, hogy mennyi idő alatt bújsz ágyba másokkal, őszintén nem is érdekel, viszont ha ismerkedsz valakivel, akkor egy kis türelemmel elég hamar kiderül, hogy mi is a másik személy célja.


Ha emberileg "megfogod" őket, akkor nem fognak türelmetlenkedni, amiért nincsen 2-3-4-5 hónapig szex. Annyiban egyetértek veled, hogy tényleg nagyon sok párkapcsolatra alkalmatlan fiú/férfi van, szóval az is előfordulhat, hogy nagyon peches vagy és csak ilyenekbe botlottál eddig.

2018. jún. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 A kérdező kommentje:
Nem bújtam ilyenekkel ágyba. Nagyon kedveltek az elején, aztán ahogy kezdtem kicsit komolyabb vizekre evezni, meg feldobni ilyeneket, hogy nekem kapcsolqt lenne a cél, mert túlságosan felnőttnek érzem magam az ilyen el nem köteleződős időrablásokhoz és azzal akarok foglalkozni, ami tart valamerre, függetlenül attól, hogy nyilvánvalóan nem akarok holnap már összebútorozni. Aztán akkor mondták, hogy nekik ez nem. Ez unalmas, fiatal vagyok még, stb stb... És ezzel köszöntünk el.
2018. jún. 2. 12:07
 20/77 anonim ***** válasza:
0%
gondolom ha azt érzi hogy kiélted magad az éjjel nappal budapest sztárjaival ő meg a maradék lúzer aki eltart akkor azt momdja kopás van bzmeg
2018. jún. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!