Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire rossz velünk kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire rossz velünk kapcsolatban élni, hogy minden pasi szinte csak kalandot akar?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy ennyi nő elviselhetetlen, unalmas, idegesítő vagy bármi lenne, hogy ennyien ne akarjanak tőlük mást a férfiak...


Nekem sosem érte még meg a random dugás, sosem láttam ebben élvezetet. Nyilván tud átok lenni egy párkapcsolat, de nem akarom elhinni, hogy ennyire ne legyen kedve hozzá senkinek. Miért lenne olyan rossz, hogy van egy ember, akivel együtt haladhattok előre, könnyebben, mint egyedül, akivel bármikor szexelhetsz, akivel bármit csinálhstsz a nyaralástól a bulin át a színházig... Miért jó valakit megkúrni, mellette büdösen és mosottan kelni, aztán vagy kirúgdosod reggel, vagy te mászol haza tőle reggel, aztán azt sem tudod, mit kapsz el meg ki az a nő, elcseszed rá az estét, másnap meg mosottszr vagy... Közben meg többet költesz rájuk (kaja, pia), mint egy barátnőre, több időt cseszel el rá, meg egy idegent engedsz be a lakásodba/mész fel hozzá. Olyan gusztustalan az egész. Tudom, hogy egy párkapcsolatban vannak konfliktusok, de okos ember el tudja ezeket intézni könnyen a másikkal. Nem értem, miért olyan fantasztikus ez a kalandozás. Elég szánalmas, ha valakinek egy párkapcsolat dönti el, hogy unalmas legyen az élete az ilyen "izgalmak" helyett. Miért jó ez nektek? Miért ekkira kín valaki mellett maradni, hogy ez a hányadék életmód kelljen?


2018. jún. 2. 11:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
25%

most jön majd az hogy nem vesztegeted az időd lúzerekre vagyis akik nem keresnek eleget akkor visszaérünk az elejére azok ahogy öregszel elhagynak akkor jön az hogy akkor kellene egy szépfiú hogy többnek érezd magad az meg csóró

akkor meg ugye a mindegy valaki aki hűséges az meg lúzer szóval eldöntheted hogy mi kell sármos csóró ronda gazdag mind a kettő elhagy vagy lúzer mert ennyi ez a három vn kb

2018. jún. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 A kérdező kommentje:

Könyörgöm, 42%-os, tanulj már meg írni, vagy vapaki fordítsa le, hogy mit írt, mert esküszöm, nem értem.


Nem kell gazdag pasi. A szememben azok a lúzerek, akik lelkileg és érettség szempontjából nem alkalmasak egy kapcsolatra, mert az ember csak stresszel mellettük.


Írta valamelyik kérdés alatt egy fickó, hogy inkább eltartana egy nőt, nem várva tőle sem házimunkát, sem gyereket, sem szépséget, sem szexet, sem karriert, csak legyen megbízható és tudjon elköteleződni, mert azt megéri kifizetni, annyira ritka már. Hát bakker meg tudom érteni. Majd én keresek, frankó mérnöki fizum lesz, kaját magamnak úgy is csinálok, mert a sport miatt úgysem ehetek mást. Nekem csak egy kiegyensúlyozott pasas kell, aki ehhez asszisztál és nem megy a farka után, amint elfordítom róla a tekintetem. :D

2018. jún. 2. 13:10
 33/77 anonim ***** válasza:
28%
vapaki majd megtanít de te attól nem leszel fiatalabb
2018. jún. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 A kérdező kommentje:
Nem akarok fiatalabb lenni. Örülök, hogy egyáltalán elmúltam 20 :D
2018. jún. 2. 13:13
 35/77 anonim ***** válasza:

oké

am mérnökihez gratulálok mert elismerem ha valki okosabb nállam remélem gépész mérnök mert arra van kereslet

nekem csak pénzügyem van de imádom ha te is szereted a szakmád akkor nem értelek ilyen kvalitással miért vesződsz lúzerekre

am én írtam hogy eltartom a nőt ne csináljon semmit ne főzzön nem érdekel de legyen hűséges és figyeljen oda magára

2018. jún. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:
25%
sőt ha lehetek kapzsibb legyen intelligens mert az párhuzamosan egy reista embert hordoz szóval látatlanban jó nő vagy
2018. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 anonim ***** válasza:
0%
×realista
2018. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon sok rendes férfi van aki neked kéne, vagy jó lenne, de azokat meg a külsejük miatt nem veszed észre.Lehet a jó testű helyes belevaló vadászgatós pasiktól várod el a komolyat, ami irreális. Ezek tapasztalatgyűjtésre vannak beállva. majd ha öregszenek fordul a kocka. Túl erős kötöttség, elvárás azt az érzést kelti bennük, h nem mehetnek a saját akaratuk után, hanem meg kell felelni a te előírt tervednek,kényszerként hat. Ezt a komoly kapcsolatot nem tudod rájuk húzni, ez belülről kell h jöjjön nekik. Szabad akaratból.
2018. jún. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 anonim ***** válasza:

"Nekem csak egy kiegyensúlyozott pasas kell, aki ehhez asszisztál és nem megy a farka után, amint elfordítom róla a tekintetem."

De ha pl. én próbálkoznék nálad, akkor ki sem derülne, hogy ilyen vagyok-e, mert a külsőm miatt szóba sem állnál velem.

2018. jún. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:
több 42% van csak mondom
2018. jún. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!