Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire rossz velünk kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire rossz velünk kapcsolatban élni, hogy minden pasi szinte csak kalandot akar?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy ennyi nő elviselhetetlen, unalmas, idegesítő vagy bármi lenne, hogy ennyien ne akarjanak tőlük mást a férfiak...


Nekem sosem érte még meg a random dugás, sosem láttam ebben élvezetet. Nyilván tud átok lenni egy párkapcsolat, de nem akarom elhinni, hogy ennyire ne legyen kedve hozzá senkinek. Miért lenne olyan rossz, hogy van egy ember, akivel együtt haladhattok előre, könnyebben, mint egyedül, akivel bármikor szexelhetsz, akivel bármit csinálhstsz a nyaralástól a bulin át a színházig... Miért jó valakit megkúrni, mellette büdösen és mosottan kelni, aztán vagy kirúgdosod reggel, vagy te mászol haza tőle reggel, aztán azt sem tudod, mit kapsz el meg ki az a nő, elcseszed rá az estét, másnap meg mosottszr vagy... Közben meg többet költesz rájuk (kaja, pia), mint egy barátnőre, több időt cseszel el rá, meg egy idegent engedsz be a lakásodba/mész fel hozzá. Olyan gusztustalan az egész. Tudom, hogy egy párkapcsolatban vannak konfliktusok, de okos ember el tudja ezeket intézni könnyen a másikkal. Nem értem, miért olyan fantasztikus ez a kalandozás. Elég szánalmas, ha valakinek egy párkapcsolat dönti el, hogy unalmas legyen az élete az ilyen "izgalmak" helyett. Miért jó ez nektek? Miért ekkira kín valaki mellett maradni, hogy ez a hányadék életmód kelljen?


2018. jún. 2. 11:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:
Nézd attól mert te így gondolkodsz erről attól más nők még lehetnek másmilyenek.Fizettem én már rezsit úgy ,hogy vendégségben voltam "mert használtam a fürdéshez vizet,meg lehúztam a budit".
2018. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:
Simán elmegy havi 80 az ajándékokra, utazásokra, kajára, rezsire, stb. Ti csajok ebbe bele sem gondoltok, csak egyszerűen otthagyjátok azt, aki nem hajlandó eleget költeni rátok.
2018. jún. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 A kérdező kommentje:

Még egy olyan balek közelében sem voltam, aki ennyit, vagy akár csak feleennyit fizetett volna nekem... Ha szemét lennék, most azt mondanám, hogy jó, hogy szóltok, hogy ilyet is megkaphatok simán...:D


A nők is röhejesek, de hogy komolyan van annyi balek, hogy ez ilyen általános elvárássá nőhesse ki magát... Szégyen.

2018. jún. 2. 18:27
 64/77 anonim ***** válasza:
47%
Ez a nők szégyene kedves.Árucikké minősítik magukat.Szvsz ellehet őket dobni mint a használt zsebkendőt...na ezért nem kell nekem komoly.
2018. jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 A kérdező kommentje:

Ez titeket is minősít ugyanúgy. Ha nem szolgálná ki őket annyi pasi, hogy ezt lazán elvárhassák, nem tennék.


Relatíve sok pasival volt dolgom, de mindegyikük húzott határt nekem is és a többi nőnek is. Okos ember nem hagyja, hogy ilyen feltűnően (ki)használják.

2018. jún. 2. 18:37
 66/77 anonim ***** válasza:
Hát engem nem is használnak ki mert régóta magasról teszek a komoly ismerkedésre :D Max aprópénz veszik el ha bele is vágok mert gyorsan kiderülnek a dolgok.
2018. jún. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 anonim ***** válasza:

jó lenne sokkal több hozzád hasonlóan érvelésképes nőt látni...


ha többen nyitogatnánk azokat a szemeket jobb világ lenne...

2018. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 anonim ***** válasza:
35%

"De miért venne a párom nekem mobilt? Miért fizetné a lakhatásom meg a kajám, mikor együtt élünk? Ki ekkora balek, hogy ezt természetesnek tartja és tejel egy szó nélkül?:D"


Azért, mert a nők nagyon túl nyomó többsége ezt követeli. Ha nem csinálod, akkor viszlát, felhívja a sorban következőt, és holnap már azzal van, és az ellátja... ha nem, akkor tovább a sorban, és így tovább.

Mint már írtam, a rezsibe beszállás is kb véres kard a legtöbb nőnek, akkor is ha dolgozik.


A média, női lapok azt verik a nők fejébe, hogy nekik minden JÁR mert ők nők, és a nagy igény rájuk szintén ezt erősíti.


Ha nem engedelmeskedsz, akkor kb esélytelen a nő.


Van a mémes kép aláírás is valami régi filmből kivágva, ahol a pasi kérdezi: -Tehát kell neked szép ház, elegáns autó, ruhák, nyaralás, jóképű sikeres férfi. És te? Te mit adsz ezért cserébe?

-A puncim.

2018. jún. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 anonim ***** válasza:

Miért baj, ha "csak" kalandot/lazább kapcsolatot akarunk? Abban is megvan szinte minden, ami egy párkapcsolatban (filmnézés, közös programok, beszélgetés, sok szex), leszámítva a féltékenykedést, megfelelési kényszert, szülőkkel/rokonokkal jópofizást stb.


Valami erkölcscsősz egyszer kitalálta, hogy "jaj, komoly kapcsolat így, meg úgy" és azóta ez lett az új "nem szexelünk házasság előtt" dogma sokak fejében.

2018. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 anonim ***** válasza:
39. Azért nem kell az àlszent szöveg.... senki nem kajàlja meg, hogy épeszű ember összejönne olyannal akit külsőre egyszerűen nem tart vonzónak. Senkitől nem vàrható el, hogy külső vonzalom nélkül vergődjön egy " kapcsolatban,". Semmi értelme, halàlra van ítélve a dolog. Te se jönnél össze olyannal akire ha rànézel, taszít!
2018. jún. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!