Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire rossz velünk kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire rossz velünk kapcsolatban élni, hogy minden pasi szinte csak kalandot akar?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy ennyi nő elviselhetetlen, unalmas, idegesítő vagy bármi lenne, hogy ennyien ne akarjanak tőlük mást a férfiak...


Nekem sosem érte még meg a random dugás, sosem láttam ebben élvezetet. Nyilván tud átok lenni egy párkapcsolat, de nem akarom elhinni, hogy ennyire ne legyen kedve hozzá senkinek. Miért lenne olyan rossz, hogy van egy ember, akivel együtt haladhattok előre, könnyebben, mint egyedül, akivel bármikor szexelhetsz, akivel bármit csinálhstsz a nyaralástól a bulin át a színházig... Miért jó valakit megkúrni, mellette büdösen és mosottan kelni, aztán vagy kirúgdosod reggel, vagy te mászol haza tőle reggel, aztán azt sem tudod, mit kapsz el meg ki az a nő, elcseszed rá az estét, másnap meg mosottszr vagy... Közben meg többet költesz rájuk (kaja, pia), mint egy barátnőre, több időt cseszel el rá, meg egy idegent engedsz be a lakásodba/mész fel hozzá. Olyan gusztustalan az egész. Tudom, hogy egy párkapcsolatban vannak konfliktusok, de okos ember el tudja ezeket intézni könnyen a másikkal. Nem értem, miért olyan fantasztikus ez a kalandozás. Elég szánalmas, ha valakinek egy párkapcsolat dönti el, hogy unalmas legyen az élete az ilyen "izgalmak" helyett. Miért jó ez nektek? Miért ekkira kín valaki mellett maradni, hogy ez a hányadék életmód kelljen?


2018. jún. 2. 11:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:

#26 egyre jobban látok bele, minél többet tudok meg a nőkről


-követelőzés bizony a "bnv-s szépfiúk" követelik a beteg dolgokat, mert: ők tehetik meg, és mert annyit dugtak, hogy a sima már uncsi nekik. Detto ugyan ez a kajával is.

Mellesleg a nők együtt maradnak a betegekkel, sőt tőlem az előző barátnőm akarta, hogy falhoz nyomva erőszaskosan, haját húzva dugjam, és "ne buz1skodjál már", mikor én a szeretkezős csókolózós dolgot szeretem. Ja és az anál se izgat, de ő azt mondta ő szereti, mire én hogy ok ha ő szereti úgy is csinálhatjuk, de még az előtt dobott.


-feltételes szexnél Mire nem adnak időt a férfiak? A nem létező dologra? Mert hát feltétel kell hozzá. A nincsre nem lehet időt adni.


-jaaaa igen hát a ti drága időtök, mert nektek az életetek fontosabb, nincs időtök a "lúzerekre", bezzeg a férfiaknak ideje mint a tenger, és a pénze is( amit a nők kikövetelnek).

Ja a nők dolgoznak, de azért megkövetelik a wellness fitness lochness fizetését a férfitól, meg a vacsit is, sőt gyakran a teljes eltartást, a nő saját fizetése meg mehet "önmegvalósításra".

Ahogy a nők randin is felajánlják hogy fizetik a részüket, de ha a férfi elfogadja, akkor ott a vége " ilyen sóher pasi nekem nem kell", persze csak a randi után sms/messenger üzenet, stb formában, mert szemtől szemben már nem megy... Jó esetben, mert a sima eltűnés gyakoribb.


-megbízhatatlanság: nem, a nők azért kennek magukra annyi kencét, hogy megtartsák a pasit, ÉS hogy jöhessen jobb parti, hátha.

Abban semmi különös nincs, ha a pasi lelép az elhízott, mégtöbbet követelőző, csak a gyerek és más semmi tehéntől, ha csak keserűséget okoz már.



Igen, a nőknek szinte mindig megéri a kapcsolat, főleg a házasság, ezért is ők erőltetik. Na meg ezért is szinte kizárólag férfiak a csövesek (kb mind válással kerül utcára), és a férfiaknál vezetnek a stressz alapú betegségek.

2018. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:

#46


Amit és ahogy írsz a partnerkapcsolatról, azt idealizálásnak hívják. Lehet, hogy meg fogod találni az elképzeléseidhez passzoló személyiségű és törekvésű férfit -így legyen!-, de valószínűbb, hogy csak annak alapanyagát. Tudatos munka és kitartás kell ahhoz, hogy összecsiszolódjatok és kihozzátok egymásból a legjobbat.


Megéri.

2018. jún. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:
41%

"de mit mondjak akkor, mikor valaki meg nem tart femininnek, mert én kedzeményezek? Mi a tökömet csináljak akkor, mikor valaki csúnyán néz rám, ha nem fizethet helyettem?"

Azt, hogy akkor nem egymást keresitek. Egy férfi mit mondjon, ha bármilyen okból visszautasítják?


"A másik véglet meg az, hogy kezdeményeztem, a srác meg elbízta magát és ha bármit akartam, az volt az automatikus válasz, hogy "te választottál"."

Ilyen fordítva is van.


"Szóval nem, nem látom értelmét teperni meg kezdeményezni, mert egyesek jobban játsszák a hercegnőt, mint a nők."

Rengeteg férfi is van, aki szintén nem látja már értelmét, hogy kezdeményezzen. Akkor ez van?

2018. jún. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 A kérdező kommentje:

#53

Azzal kell bármit kezdeni, aki reagál a közeledésre. Az én közeledésemre csak elítéléssel és önmaguk elbízásával reagáltak. Fordíva én meg a legkisebb pozitív interakcióra is reagálok és figyelek a másikra, az olyan nőknek, mint én "megéri" udvarolni, mert nincs semmibe nézve az illető. Csak általában akik udvarolnak, az a két véglet, akit írtam. Aki a szexért csinálja és aki kétségbeesettségből. Egyébként pedig normális esetben nem kezdeményez senki senkinél, mert nem úgy találkoznak, hogy nekik most *ismerkedni kell*, hanem barátok, munkatársak, évfolyamtársak, akik ettől függetlenül sok időt töltenek együtt és élvezik egymás társaságát. Egy ilyen közegben kezdeményező szerep nélkül is lehet apró lépéseket tenni, amire a másik vagy válaszol, vagy nem.


52-essel meg nem tudom, mi van, de nagyon el van tévedve. Elmondtam már, hogy úgy várok kapcsolatot, hogy nálam szó sincs, semmilyen egyenlőtlenségről. És olyan feltételekkel akarok valakit, amit ha valaki teljesít, vele maradok, akár jön objektíve jobb parti, akár nem. Én nem a legjobbat keresem, én a számomra megfelelőt. És azok közül, aki ilyen, nem a legjobb nyer, hanem akivel előbb találkozom. Légyszíves, annak fényében írogass nekem kritikát, hogy figyelembevetted a korábbi hozzászólásaimat. Az rajtam nem segít, hogy a nők egy része csicska, az meg pláne nem, hogy vannak állítólag férfiak, akik nekem megfelelnének, csak biztos rossz bolygón lakok, rosszul közeledek meg minden az én hibám, azért tűnik az gyakoribbnak, ami a kérdést is ihlette.

2018. jún. 2. 16:45
 55/77 anonim ***** válasza:

Csak kapcsolatban tudok gondolkodni, volt is négy 14 év alatt, +3at kalandnak voltam kénytelen elkönyvelni (képzeld, a lányok nem akartak többet). Nos nézzük mit kaptam... 14 év tapasztalatot, néha puncit, ca. 10-12 millát mínuszban, hisztiket, lelki terrort, árulást, érdektelenséget. Az első kettő kivételével a többit azért passzolt volna elhiheted. Én sem vagyok az említett életmód híve, de valahol meg tudom érteni.

31/f

2018. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 A kérdező kommentje:

#55


Hogy a fenébe sikerült az a 10-15 milla? :O


A párom alig költött rám (úgy rám, hogy az csak nekem vett ajándék volt, nem a közös szórakozás, élet része, amit egyedül is elkölt), aztán mégis ment minden. Nem tudom felfogni, hogy hogy nem tűnik fel az embernek, ha kivág ennyi pénzt úgy, hogy az számára nem kifizetődő.

2018. jún. 2. 17:26
 57/77 anonim ***** válasza:
Évi 1 millió körüli összegbe simán belekerül egy barátnő fenntartása, úgyhogy 14 év alatt teljesen hihető a 10-15 millió.
2018. jún. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 A kérdező kommentje:
Jézusom, hol éltek ti? Annyiba egy kisbaba kerül, etetéssel, játékokkal meg pelenkával, nem egy barátnő, számoljatok már! Mi a fenére megy el havi bő 80 000 forint?! Még ha minden találkozásotok alkalmával valami kajálós, belépős programot terveztek, amit szerintem egy nő sem igényel, az is 5000/találkozó, legalább heti 4 fél-egésznapos program, erre senkinek sincs kapacitása meg ideje...
2018. jún. 2. 17:45
 59/77 anonim ***** válasza:
88%

Több kaja kell mintha egyedül laknál több tisztálkodási szer több rezsi több program szülinap névnap karácsony Valentin nap meg ugye nyávogás ha nem veszed valahova meg ugye szeretnék egy ilyen ruhát meg szeretnék egy telefont

Ha csak az alap dolgokat veszed akkor is sok. Meg az elején úgye meg kell hívni hiszen egyenlőek az emberek csak a férfi fizet hat a faszm ha nem éri meg akkor nagyon sok

2018. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 A kérdező kommentje:

"Több kaja kell mintha egyedül laknál több tisztálkodási szer több rezsi több program szülinap névnap karácsony Valentin nap meg ugye nyávogás ha nem veszed valahova meg ugye szeretnék egy ilyen ruhát meg szeretnék egy telefont"


Felnőtt nőkről beszélünk. Felnőtt, keresőképes nőkről. Ti tiszta hülyék vagytok. Pár hozzászólással előbb írtam, hogy pont az a jó egy kapcsolatban, hogy nem egyedül szarakodsz a rezsivel meg a többivel, beszáll a másik, segít a másik, támaszkodhatsz rá és egálban vagytok minden szempontból.


Nem tudok arra mit mondani, aki háziállatnak kutya helyett nőt akar tartani, az valóban sokba kerül. De miért venne a párom nekem mobilt? Miért fizetné a lakhatásom meg a kajám, mikor együtt élünk? Ki ekkora balek, hogy ezt természetesnek tartja és tejel egy szó nélkül?:D A pofám leszakad, még a szüleitől sem várhat az ember ilyet, nemhogy a párjától.


És az, hogy ünnepek meg miegymás... Neked is ugyanúgy van karácsony, van szülinapod, van valentin nap, ugyanúgy kapsz ajándékokat (én is lazán kivágtam annyit, amennyi épp volt, hogy a páromnak vegyek dolgokat az ilyen alkalmakra), és ahogy írtam, az ember nem megy minden másnap egy héten 4-5 órás randikra, ahol ennyit elkölthet. Beülsz kávézni valahova a másikkal, hogy beszélgethessetek, hogy megismerd egyáltalán, kit engedsz később az életedbe, eltelik egy délután (ami egy felnőtt embernél eleve ritka, hogy szabadon van), kifizettek mondjuk összesen 2000 forintot... Hű, mekkora összeg!

2018. jún. 2. 18:01
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!