Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire rossz velünk kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire rossz velünk kapcsolatban élni, hogy minden pasi szinte csak kalandot akar?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy ennyi nő elviselhetetlen, unalmas, idegesítő vagy bármi lenne, hogy ennyien ne akarjanak tőlük mást a férfiak...


Nekem sosem érte még meg a random dugás, sosem láttam ebben élvezetet. Nyilván tud átok lenni egy párkapcsolat, de nem akarom elhinni, hogy ennyire ne legyen kedve hozzá senkinek. Miért lenne olyan rossz, hogy van egy ember, akivel együtt haladhattok előre, könnyebben, mint egyedül, akivel bármikor szexelhetsz, akivel bármit csinálhstsz a nyaralástól a bulin át a színházig... Miért jó valakit megkúrni, mellette büdösen és mosottan kelni, aztán vagy kirúgdosod reggel, vagy te mászol haza tőle reggel, aztán azt sem tudod, mit kapsz el meg ki az a nő, elcseszed rá az estét, másnap meg mosottszr vagy... Közben meg többet költesz rájuk (kaja, pia), mint egy barátnőre, több időt cseszel el rá, meg egy idegent engedsz be a lakásodba/mész fel hozzá. Olyan gusztustalan az egész. Tudom, hogy egy párkapcsolatban vannak konfliktusok, de okos ember el tudja ezeket intézni könnyen a másikkal. Nem értem, miért olyan fantasztikus ez a kalandozás. Elég szánalmas, ha valakinek egy párkapcsolat dönti el, hogy unalmas legyen az élete az ilyen "izgalmak" helyett. Miért jó ez nektek? Miért ekkira kín valaki mellett maradni, hogy ez a hányadék életmód kelljen?


2018. jún. 2. 11:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
0%

#13

követelőzést férfi részről csak olyanoktól hallottam, láttam, akik gazdag(nak látszó), bnv-s gyurmás hurkagyurkák, és hasonlók, akikre tapadnak a nők, és simán váltanak másikra, de ez a kisebbség. Egy átlagpasit rövid úton dob a nő ha követelőzik, mert megteheti, ott a sok jelentkező


-ua mint fentebb, átlagpasi, még ha saját részét fizetést is fogad el, akkor nem sokára egyedül marad, vagy másik pasival fog osztozni...


-megbizhatatlanság szintén a fentiek ismérve, mert megtehetik... ahogy a nők is megtehetik, mert óriási az igény rájuk, és a média is ezt sugallja

2018. jún. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
0%

kereslet kínálat

piaci érték kor mülső ez a nőknél/anyagi háttét ami ugye még nehezebbé teszi

férfi ugyanez

nyílván thaiföldön jóval népszerűbb lenne aki itthon a lúzer kategória ott playboy lehetne

2018. jún. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 anonim ***** válasza:
28%

Ha már ezt olvasom, hogy "minden pasi" már elkezdek röhögni.

Komolyan, hogy a búbánatos halál fszába lehetnek ennyire öntelt, egoista nők, hogy ennyire ne hallják meg, mit mond a környezetük róluk, a saját párjuk, rokonaik, stb.

Gyanúm, hogy nem is akarják meghallani, mert akkor leépül a kis lelkük, megsérül.

2018. jún. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 anonim ***** válasza:
8%

vannak csak komoly kapcsolatban gondolkodók..pl itt egy


csak mondjuk mi nem írunk rád kéretlenül..


meg - mivel a leírtak a nők legtöbbjére szintén igazak - vacillálunk


de am igazat adok neked teljesen, korrekt és reális jellemzés..sajna itt tartunk


ha változást szeretnénk ki kellene egyenlíteni az életszínvonalkülönbségeket..hogy ne mondhassa ott legbelül az a fiatal, hogy nincs ez, "nincs az hogy vállaljak egy nőt is? "

2018. jún. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim ***** válasza:
70%
Nem lehet, hogy azt érzik, hogy túlságosan be akarod korlátozni őket? Én alapvetően komoly kapcsolatra vágyom, de azon belül szükségem van szabad térre, illetve hogy a lány ne bizalmatlankodjon folyton, meg ne féltékenykedjen alaptalanul, ha lánybarátokkal találkozom. Nem kell sülve-főve egymás nyakán lenni, számomra legalábbis ez nyomasztó, még ha szeretem a másikat, akkor is.
2018. jún. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 A kérdező kommentje:

Nem látsz bele ebbe annyira...


-követelőzés

Szex téren olyan dolgokat tudnak követelni a férfiak, hogy az ember sokszor inkább szakít, minthogy tönkretegye a szervezetét. Komolyan, mikor rágják a füled az anállal, a fogamzásgátlóval, hogy nyeld le... Mikor csesztetnek, hogy nincs kaja, mintha neked nem lenne jobb dolgod. Hány ilyet hallottam barátnőktől, aztán az ő párjuk is enyhén szólva nem bmw-s szépfiú.


-szex csak feltételekkel, viszonzásként (gyakorlatilag kapcsolaton berlüli prostitúció), nem csak úgy élvezetből

Erre írtam, hogy talán nem jellemző. De a férfiak is erősítik ezt a prostis jelleget. Nem adnak időt a nőnek, nem izgatják fel, türelmetlenek vele, ha nem tud elmenni... Szintén nem tipikus jópasik.



-elhagyják magukat a nők

A pasik is, sőt, pártolják is, hogy mi is ezt tegyük. Panaszkodnak, ha nem eszünk normálisan, mert egy lánynak legyen jó étvágya... De nem tehetek róla, ha ragad rám a szénhidrát és nem azért edzek ennyit, hogy elrontsam az étrendemmel. Megy a hiszti, hogy miért nem érek rá, mikor világosan megnondom, hogy aznap este edzek és nem hagyhatom ki, mert tudom, hogy egy kihagyásból 10 lesz. De nem, találkozzunk, egy kis bor sosem árt, stb... És közben a srác meg magyarázza, hogy 3 hete nem edzett, tegnap is pizzát ettek a szobatársakkal, aztán ha hazamegyek "randiról", ő fáradtan kidől, én meg megyek le futni... És ott a korábban említett fogamzásgátló is, hogy azt bezzeg szedje a lány, nem baj, hogy többségével lehetetlen nem hízni. Sosem szedtem, szintén csak a barátnőimen láttam. Meg tanultam róla eleget, hogy ne alarjak egy szemet se bevenni.



-túl sokba kerülnek

Ti is.Csak másképp. Egy kapcsolat sokba kerül, mert az ember ma már pénz nélkül nem sok dolgot tud csinálni. De ez ilyen, ezt a haverokkal és a családdal is eljátssza az ember. Normális párkapcsolatban meg a felek felezik a pénzt úgy is. Ahogy az összes barátnőm dolgozik és csak olyan programra megy a párjával, ami olcsó vagy belefér az ő fizujába. Más kérdés, hogy ők együtt élnek már albiban, így együtt tudnak lenni anélkül is, hogy egy vagyont ki kellene vágni arra, hogy valahova beülj. Sok esetben, főleg télen általában az megy, hogy vagy bezsúfolódik az ember a másik szobatársaival egy szobába, vagy a szülők nyakára viszi az illetőt, de olyat egy komolytalan kapcsolattal nem csinálnék, nem mutatok be akárkit otthon. De ezzel nincs semmi baj, ha ezt dobta a gép, vállalni kell ennyi költséget. Szülonap, névnap és "csak úgy sütöttem /vettem neked valamit (én szoktam ilyet) meg nincs minden nap, ennyit magamra is költök.


-megbízhatatlanok, állandóan ott lebeg a lelépés veszélye

Fogadni mernék, hogy a nők többsége ezért fél a gyerekvállalástól is és ezért ken magára annyi ránctalanító meg egyéb kencét. Hány pasit látni lelépni egy fiatalabbal, meg hányszor volt már, hogy azt sem tudtam, hogy fogjam be a számat, mert ismeretségi körben a srác csalta a lányt, mert rossz volt a szex (erre hivatkozott) és a lányon kívül mindenki tudta. Hány céges meg egyetemi buli végződik random csókkal nős emberek között és hány foglalt srác akart már velem is kikezdeni...


Nem csak ti féltek emiatt. De én vállalom ezt a kockázatot, nekem még így is jobban megéri egy kapcsolatban.

2018. jún. 2. 12:31
 27/77 anonim ***** válasza:

Nem minden pasi akar kalandot, aki pedig azt akar, annak szíve joga. Vannak emberek akik pl úgy sérültek lelkileg ami a kapcsolatokat illeti, hogy szimplàn àltalànosítanak néhàny negatív tapasztalat miatt, ezért kerülnek minden olyat ami érzelmek kialakulàsàhoz vezethet. Olyanok is akadnak akik felül tudnak emelkedni a csalódàsokon, kitartóak és vègül ennek köszönhetően tàrsra talàlnak. Aztán ott van még az amikor valaki tényleg csak a kalandokban talàlja meg azt amit keres, csak mert neki így jó. Attól hogy neked vagy pl nekem ez a dolog felszínes, ellenszenves, taszító, igénytelen stb, mint életstílus, màsnak nem kell így gondolkodnia. Egyszerűen csak törődj bele, hogy az emberek különbözőek, ahogy az igényeik is.

Ha te komoly kapcsolatban akarsz élni megteheted, a lehetőség adott. Tàrsat is lehet hozzà talàlni, (pl én is talàltam idővel) csak tenni kell érte. 32/N

2018. jún. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi bajuk lehet. Én például bármit megadnék, ha egy nő így közeledne felém...
2018. jún. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
51%

Kedves Kérdező!


Engem nem vettél be az amatőr, felszínes és nem reprezentatív közvéleménykutatásodba, ezért most a gyakin keresztül világosítalak fel: én az a férfi vagyok, aki kalandot sem akar. Lehet, most megbotránkoztattalak, úgyhogy kifejtem röviden.


Hogy miért nem? A jövőmön dolgozom. Párhuzamosan két, különböző képzésen veszek részt rendszeresen, mindezt munka mellett.


Teljesen igazad van abban, hogy megosztani az életünket valakivel, akivel kölcsönösen szeretjük, becsüljük és támogatjuk egymást, egy űberklassz élmény, és spirituális utazás is egyben. Amikor kiakadsz azon, hogy a mostani fiúk inkább egyéjszakás kalandokat akarnak, tudatosítsd magadban, hogy a képesség, hogy valakivel összekösd az életet, az bizony egy jelentős állomás az ember életében. Ezek a fiúk, akiket te most vádolsz, nem érték még a személyiségfejlődésükben ezt a szintet. Nem mehetsz oda egy négyéveshez, megrángatni a játszóruháját, hogy miért nem tudja azt, amit majd hatévesen tudnia kell. (Természetesen a példámba nagyobb számok is behelyettesíthetők :) Ezek az idősebb gyerekek nem játszóruhát, hanem D&G-t viselnek, és játékdömper helyett egyedinek látszó tömegtermék autóikban ülnek, de érted, mire célzok ) Ezek a fiúk, akiket te most hibáztatsz, itt tartanak most: se nem tudnak, se nem akarnak elköteleződni, mert ez nem cél számukra. Ennyi. Gondold csak át, tudnák-e nyújtani neked mindazt, amit egy férfiben becsülsz, amire támaszkodhatsz vagy felnézel? Jól járnál-e ezekkel a fiúkkal? Akarnál-e ilyen apukákat a gyerekeidnek?


Apropó: ha valaki nem tudja az általad elvárt szintet hozni, akkor az az illető a hibás? Ééés itt van az eb elhantolva.


A legjobb dolog, amit a probléma megoldásáért tehetsz, az, hogy magadon dolgozol. Most még nem kell sürgetni semmit, értelmetlen vagdalkozni és számon kérni, nem kell őket a hányadék életmódjukból kivakarni. Majd ha fejlődni akarnak, fejlődnek, ennek terhét nem kell magadra venned. Természetesen nem fog felnőni mindegyikük arra az EQ szintre, hogy jól funkcionáló családot alapíthasson, de nem is kötelező mindnek felfejlődnie idáig (vegyük tudomásul: potyadék mindig lesz). Neked csak egyetlenegy férfi kell, aki szeret, és viszontszereted, akivel tisztelitek egymást, és akivel méltányoljátok mindazt, amit egymásért tesztek.


Igaz?

2018. jún. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 A kérdező kommentje:

Igen, és azt az egyet hajkurászom 4 éve, ilyen izéket tologatva magam elől. Kezdem unni.


Magamon meg már csiszoltam annyit, hogy most én kapom meg azt, amit a "jófiúk", hogy értetlenkednek, hogy hogy vagyok egyedül még. Hát úgy, hogy senki sem nyújt biztonságot ahhoz, hogy vele bírjak lenni. És ez nem a bekorlátozásról szól, mert alapvetően nekem is nagy igényem van a térre a kapcsolatban az elfoglaltságaim miatt, meg azért, mert tényleg zsúfolt az életem... De aki fontos, arra találok időt így is, és nek hiszem, hogy egy huszonévesnek csak karrier szempontból kellene a jövőjét építeni (abból a szempontból azt hiszem, helytállok), hanem kaocsolati szempontból is. Nem akarok ilyen világban bolyongó, helyét nem találó üres harmincas szingli lenni, nekem fontos, hogy addigra ne csak a karrierem szempontjából legyek sínen...

2018. jún. 2. 12:53
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!