Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti szoktatok kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti szoktatok kezdeményezni ránézésre visszahúzódó, csendes, visszafogott nőknél?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok és nemrég jöttem rá, hogy soha az életben nem kezdeményezett még nálam senki a való életben, most próbálom megfejteni, hogy mi lehet az oka a dolognak. Gondolom kell, hogy valami szimpatikus legyen a nőben, akár az, hogy csinos, akár az, hogy ránézésre kedves, aranyos stb. Nem hinném, hogy a kinézetemmel probléma lenne, én bőven átlagosnak mondanám magam. Létezik, hogy a külsőmön ennyire látszik, hogy visszahúzódó vagyok és emiatt nem vagyok szimpatikus senkinek?
2018. jún. 8. 20:53
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Őszintén!

Hány ember próbálkozott be eddig privát üzenetben kezdeményezés gyanánt? :D

2018. jún. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Elég sok, nekik itt és most válaszolom, hogy ne haragudjanak, de nem szeretnék neten ismerkedni.
2018. jún. 8. 23:10
 23/40 anonim ***** válasza:

Na hogy fogunk így mi pasik becsajozni gyakorin... főleg én... :D

Egy ilyen lekoptatás után inkább le is lépek:D sok sikert pasi téren a továbbiakban és minden jót:)

(elég szar visszaolvasva is, de ne vedd komolyan az első részét, az utolsót 1/3-od viszont igen :) )

2018. jún. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
61%

Nem kell bizonyítanod semmit. Szimplán unalmas, hogy akármikor feljön az ember, a kérdések többsége arról szól, hogy mi a gond a kérdezővel, mit csináljon. Aztán, akármilyen választ is írnak az emberek, hogy talán az illetővel van valamilyen probléma vagy a környezetükben láttak hasonlót és ez vagy az volt a helyzet, a reakció mindig ugyanaz: A kérdező elmondja, hogy vele tuti nem ez a gond...


Kedves vagy --> A kedves lányokat szeretik a srácok, szóval tuti próbálkoztak nálad. Reakciód: Nem.

Odamentek hozzád srácok beszélgetni --> A srácok nem mennek random lányokhoz beszélgetni + a nagy számok törvénye alapján tuti, hogy próbálkoztak. Reakciód: Nem.

Nem vagy autista, észrevennéd, ha próbálkoznának --> Akkor észrevehetted volna, hogy próbálkoztak. Reakciód: Nem.

Nem kezdeményeznek nálad, de itt is írtak jó páran --> Íme a kezdeményező srácok. Reakciód: Nem érdekelnek.

Leírom, hogy a környezetemben milyen jellegű lányoknak és miért van hasonló problémájuk. Reakciód: Nálad tuti nem ez a helyzet.


Tényleg. Unalmas. A valóságban valamiért MINDEN csaj ismerősömnél próbálkoznak. Nem átlagos, hanem ronda lányoknál is. Kérlek, válaszolj már: Mi benned olyan különlegesen taszító szerinted, hogy pont nálad nem próbálkoznak?

2018. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Pedig amit eddig leírtál és úgytűnik,hogy zavar az egyedül lét adhatnál akár a netes ismerkedésnek is egy esélyt! Itt nincs fénykép, nincs mosoly semmi, csak a belső játszik lehet ez vinne előre téged! Soha ne mond,hogy soha! Amúgy meg biztos találsz valakit ha az életben készen állsz rá! :)
2018. jún. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 Diavolino44 ***** válasza:

Ez most lehet rosszul fog esni, de egy atlagos lanynal eleg kevesen probalkoznak eloben.

Ugyanis, egy atlagos lany visszautasitasa jobban faj, mint egy csinos lanye.

2018. jún. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Ha tőled nem akarnak semmit, viszont te akarsz valamit, akkor neked kell lépned, nem?
2018. jún. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

"Akkor gondolom soha senkit nem fogok érdekelni"


Na, például ez a sohasenkizés rettenetesen taszító. Az ilyen azt jelzi, hogy nem lehet veled érdemben beszélgetni a témáról, mert egy véleményt rögtön kiviszel a végletig. Fárasztó egy ilyen partnerrel tervezni.

2018. jún. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Szerintem te ezt a problémát álmodod, Szívem.
2018. jún. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

"Akkor gondolom soha senkit nem fogok érdekelni, mert nem mutatom ki az érzelmeimet."

Mivel nincsenek is. Egy idegen iránt nem érzel semmit, vagyis nem tudsz mutatni felé semmit. Magadat mutasd, ne az érzéseidet. És ahogy 28-as írta ez a hozzáállás NAGYON taszító.

Engem akkor vettek észre a srácok, amikor barátom lett. Akik előtte próbálkoztak azokkal nagyon nem voltunk egy ligában, ez a dolog bántott is, hogy miért mindig a nyomik vesznek észre. Hát mert én is egy kicsit nyomi voltam, azért. Lesütött szemmel jártam, nem öltözködtem előnyösen és nagyon visszafogott voltam, társaságból mindig korán hazamentem, a tartásom görnyedt volt és még egy csomó apróság volt, amiktől egy kis ázott verébnek néztem ki, aki nem akarja, hogy észrevegyék. Amint lett barátom kivirultam, magabiztosabb lettem, lassan javult az öltözködésem, röviden jobb csaj lettem kívül-belül. És mintha valami átok leszállt volna rólam egy csomó fiú észrevett és végre olyanok, akik nekem is tetszettek, de ugye foglalt voltam, úgyhogy vissza kellett őket utasítanom. Így évekkel később pontosan látom, hogy igazából félgőzzel működtem.

2018. jún. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!