Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti szoktatok kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti szoktatok kezdeményezni ránézésre visszahúzódó, csendes, visszafogott nőknél?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok és nemrég jöttem rá, hogy soha az életben nem kezdeményezett még nálam senki a való életben, most próbálom megfejteni, hogy mi lehet az oka a dolognak. Gondolom kell, hogy valami szimpatikus legyen a nőben, akár az, hogy csinos, akár az, hogy ránézésre kedves, aranyos stb. Nem hinném, hogy a kinézetemmel probléma lenne, én bőven átlagosnak mondanám magam. Létezik, hogy a külsőmön ennyire látszik, hogy visszahúzódó vagyok és emiatt nem vagyok szimpatikus senkinek?
2018. jún. 8. 20:53
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Így úsztam meg hogy suli alatt volt időm dolgozni mert egyszerűen ignoráltam minden lányt ha arról volt szó..


Ebből mi magunk ki tudunk lépni mihelyst eldöntöttük, hogy kell vki..

2018. jún. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

Nem írok szeretnék itt ismerkedni, mert nem az volt a célom a kérdéssel, hogy minden áron ismerkedjek, hanem az, hogy kiderítsem, hogy mi a baj velem.


"Aztán, akármilyen választ is írnak az emberek, hogy talán az illetővel van valamilyen probléma vagy a környezetükben láttak hasonlót és ez vagy az volt a helyzet, a reakció mindig ugyanaz: A kérdező elmondja, hogy vele tuti nem ez a gond..."

Most mit csináljak, ha tényleg nem az a gond, amit írtok, vagy legalábbis én nem érzem úgy, hogy az lenne.

A kedvességet akkor hagyjuk, valószínűleg egy nagy paraszt vagyok, csak eddig nem tudtam. Egyébként mindegy is, senki nem tudja, hogy kedves vagyok-e, ameddig legalább egy szót nem váltunk.

Nem "odajöttek" hozzám beszélgetni, hanem egyszerűen olyan szituációban voltunk, ahol kénytelen az ember szóba állni a másikkal. Nem valami különleges ok miatt választottak engem, másokkal is beszélgettek rajtam kívül, ahogy én is. Ne mondd, hogy te még nővel nem álltál szóba soha "csak úgy", bármiféle hátsó szándék nélkül. Olyan még soha nem történt, hogy valahol lettem volna és random odajött volna hozzám egy férfi csak amiatt, hogy ismerkedjen. Mivel nem történt ilyen, ezért nem is volt mit észrevenni.

2018. jún. 9. 07:53
 33/40 A kérdező kommentje:
A külsőmmel kapcsolatban: előnyösen öltözöm, bár igaz, hogy nagyrészt sima, egyszerű, visszafogott ruhákat hordok. Átlagos, inkább vékony alakom van, ápolt vagyok, adok magamra. Én mindig is lesütött szemmel jártam, kínosnak érzem idegenek arcába bámulni az utcán. Ilyen tipikus "ismerkedős" helyekre (buli, kocsma) abszolút nem járok, nem az én világom, de nem hiszem, hogy emiatt ne érdekelnék senkit. A barátnőimhez odamennek férfiak még a könyvtárban, boltban, utcán is.
2018. jún. 9. 07:59
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom látszik a tekinteteden, hogy "ide ne merj jönni!".


Ne legyenek kétségeid, a kisugárzásod taszítja őket. Miért küszködjenek veled, ha van egy csomó nyitott, lelkes lány is? Most összintén!

Egy dolog normálisan viselkedni. Ettőlmég nem leszel se csábító, se vonzó. Ahhoz több kell. Miért akarjon veled bárki ismerkedni, ha megközelíthetetlen vagy?

2018. jún. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Miért lennék megközelíthetetlen? Ha egyáltalán próbálna megközelíteni bárki is, akkor nyitott lennék a dologra.
2018. jún. 9. 09:05
 36/40 anonim ***** válasza:

Meddig akarsz még vitatkozni kérdező? Annyi tippet mondtak már az emberek, de te folyton csak kifogásokat gyártasz. Van a mondás, hogy segíts magadon, az Isten is megsegít. Ítéletnapig is várhatod, hogy majd mások tegyenek lépéseket. Figyelj, az első lépést általában tényleg a fiúk teszik meg, de a nulladikat a lányoknak kell. Legyen egy vonzó kisugárzásod, nézz az emberek szemébe, húzd ki magad. Nem kell átcsapni semmilyen harsány vagy erkölcstelen végletbe, de ebből a láthatatlanságból is ki kell lépni. Vonzónak, elérhetőnek, nyitottnak kell lenned. Nem lehet a gondjaidat másokra meg valami rejtélyre fogni, igenis rosszul csinálsz valamit. Amit velünk válaszolókkal csinálsz az meg egy alkudozás. Látod, hogy mindenki egyre türelmetlenebbül válaszol, mert mindent elutasítasz de közben nem adsz nekünk fogódzót a további találgatáshoz.

Én minden társkeresési gonddal küzdő embernek azt tanácsolom, hogy lépjen ki a komfortzónából. Csinálj olyan dolgokat, amiket máskor nem szoktál, mert fárasztanak vagy félsz tőlük. Kérlek ne vidd el a tanácsomat valami életidegen végletbe, hogy te biztos nem fogsz ismeretleneket lesz opni a Balaton Soundon. Nem ilyenre gondolok. Csak egy kicsit kell többet vagy mást bevállalnod, mint szoktál.

2018. jún. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Még egy gondolat: levelekre nem válaszolsz, kimozdulni nem akarsz, akkor mégis mit vársz? Vedd elő kérlek az elemi logikát és gondold végig, mégis hogy a viharba akarsz új arcokat megismerni? Ez a két út van: elmész szórakozni (nem csak az iszunk-hányunk helyek vannak, az csak a te unalmasságodat bizonyítja, hogy eddig terjed a fantáziád) vagy neten ismerkedsz. Harmadik út nincs, kivéve ha a panaszkodást nem számítjuk annak. Már-már az arcátlanság kategóriát súrolja, hogy oldalakon keresztül panaszkodsz, hogy nem vesznek észre és befelé forduló vagy, szemlesütve mászkálsz és a netes ismerkedést, ami erre egy kiváló megoldás lenne meg élből elutasítod. Te nem is akarod, hogy segítsenek rajtad. Te vállveregetésért jöttél.
2018. jún. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Mondok a való életből egy példát.


vagyok én. Rám azt mondjék, hogy sokszor megtalálnak a férfiak, idejönnek, beszélgetnek, udavrolnak stb. Van barátom, szóval még csak nem is teszek semmit feléjük. Szimplán van önbizalmam, jó kisugárzásom: azaz mosolygós és barátságos vagyok, nőies vagyok, és ez már elsőre lejön rólam, sokzsor hallom vissza.


Van egy barátnőm: kb SOHA nem mosolyog. Nem is nagyon próáblkoznak, de ha jégkirélynőnek tűnsz vagy flegménak ( epdig nem az egyébként), akkor hogyan gondolod?


Perzse lehet nálad nem ez az ok, de sok múlik azon is, hogy miylennek tűnsz elsőre az embereknek. Hozzám haamr idejönnek, mert nem látnak jégkirélynőnek, flegmának. Aki nem mosolyog annál hihetik azt, hogy negatví, flegma, zárkózott, vagy ha a világfájdalom látszik az arcán csak.


Ez csak egy apróság, de barátnőm esetében tudom, hogy ennek is köze van hozzá, már neki is mondtam.

N

2018. jún. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

"Aztán, akármilyen választ is írnak az emberek, hogy talán az illetővel van valamilyen probléma vagy a környezetükben láttak hasonlót és ez vagy az volt a helyzet, a reakció mindig ugyanaz: A kérdező elmondja, hogy vele tuti nem ez a gond..."


Eeeeeeees milyen meglepo, ez tortent ujra.

Szerinted megis mit irjunk?

Onismeret = 0.

Onkritika = 0.

Kommunikacios kepessegek = 0.

Lepj be egy tumblr csoportba es irj ra egy random 14 eves csajra. Teljes mertekben olyanokat fog mondani, amiket itt leirtal. Aztan gondolkodj el egy kicsit, hogy talan nem irunk olyan logikatlan dolgokat...

2018. jún. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:

Nem vitatkozok és nem is panaszkodok, csak a félreértéseket szeretném kiigazítani. Nyilván aki szándékosan ért félre mindent, annak hiába beszélek, úgyhogy ezzel a kommenttel be is fejeztem ennek a kérdésnek a követését a továbbiakban, mert egyre inkább eltérünk a tárgytól. A normális válaszokat köszönöm, sokat segítettek.


Nem hiszem, hogy úgy működik a dolog, hogy eldöntöm, hogy akkor mostantól mosolyogni fogok és magabiztos leszek, de már értem, hogy a kisugárzásommal van probléma, igyekszem rajta javítani aztán lesz, ami lesz.


Nem írtam, hogy nem szoktam kimozdulni, csak bulikba, kocsmába, egyéb ilyen helyekre nem járok, ahová kimondottan azért szokás járni, hogy ismerkedjen az ember. Már írtam, hogy nem az volt a célom a kérdéssel, hogy akkor most minden áron erőltessem az ismerkedést, csak kíváncsi voltam a férfiak véleményére.

2018. jún. 9. 11:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!