Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti szoktatok kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti szoktatok kezdeményezni ránézésre visszahúzódó, csendes, visszafogott nőknél?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok és nemrég jöttem rá, hogy soha az életben nem kezdeményezett még nálam senki a való életben, most próbálom megfejteni, hogy mi lehet az oka a dolognak. Gondolom kell, hogy valami szimpatikus legyen a nőben, akár az, hogy csinos, akár az, hogy ránézésre kedves, aranyos stb. Nem hinném, hogy a kinézetemmel probléma lenne, én bőven átlagosnak mondanám magam. Létezik, hogy a külsőmön ennyire látszik, hogy visszahúzódó vagyok és emiatt nem vagyok szimpatikus senkinek?
2018. jún. 8. 20:53
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
40%

#10: A világ legnagyobb parasztja is kedves a barátai szerint.

Szóval kezdeményeznek veled beszélgetést férfiak és nők is. Ha valaki próbálkozik és kezdeményez, de te csak alapvetően kedves vagy, akkor mégis mit vársz?

2018. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Gondolom, azért már kaptam volna pár negatív visszajelzést a személyiségemet illetően életem során, ha nem lennék "elég" kedves.


Persze, vannak férfi és nő ismerőseim is, a legtöbbjüket úgy szereztem, hogy ők kezdeményeztek. Ez nem jelenti, hogy bármelyik férfi ismerősömet "mint nő" is érdeklem, egyszerűen barátnak, ismerősnek tartanak, a legtöbbjüknek párkapcsolata is van.

2018. jún. 8. 22:11
 13/40 anonim ***** válasza:
94%

Talán lehet azt mondani, hogy akik a visszahúzódóbb lányokat kedvelik, azok kevésbé kezdeményező típusok, és inkább csak akkor indulnak be, ha viszonylag biztosnak ítélik meg a helyzetet. Ismeretlenül egy ilyen típus nem fog kapcsolatba lépni veled, esetleg egy direkt társkeresési felületen, vagy közös tevékenység közben, ahol random beszédbe elegyedhettek a helyzet miatt (pl mittomén egyetem, munkahely, klub, beragadás a liftbe)


És hát sajnos senki nem lát a fejedbe, hogy te amúgy örülnél a közeledésnek, muszáj megértened, hogy az, amit gondolsz, meg ami látszik rajtad két külön dolog, ami nem mindig egyezik. Ha csak felteszed a kezed, hogy hát te ezzel megtetted, amit tudtál, az nem hatékony.

2018. jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

Akkor gondolom soha senkit nem fogok érdekelni, mert nem mutatom ki az érzelmeimet. Nem hiszem, hogy ez olyan dolog, amit csak úgy megtanul az ember, ha már 10-12 éve megszokta és azóta folyamatosan így él.


Offolom a saját kérdésem, de ha ki kell mutatni, hogy szeretném, hogy ismerkedjenek velem, akkor miért van az, hogy sok nő panaszkodik, hogy sokan próbálkoznak nála, mikor van barátja és a háta közepére sem kívánja a dolgot?

2018. jún. 8. 22:25
 15/40 anonim ***** válasza:
17%

Kisugárzás, kinézet, szerencse sok minden közre játszik.

Nyilván ha Bp-en laksz ahol mondjuk naponta 500 veled kb egykorú pasival találkozol több esélyed van mintha valami vidéki városban 100-al.

Illetve kinézet függő is, elég jelentősen(és öltözet). Van aki több embernek bejön, van aki kevesebbnek.

Amúgy meg néha látok olyan lányokat akik nagyon elbűvölőek lennének mosolyogva, de úgy néznek sokszor mintha citromba haraptak volna:D Hát az azért kevés bátorságot hagy sok embernek:D

2018. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Én inkább akkor érezném hülyén magam, ha folyamatosan mosolyogva járnék, mint valami boldog értelmi fogyatékos. Ez nem azt jelenti, hogy "grumpy cat" arccal járok, csak simán kifejezéstelen az arcom.
2018. jún. 8. 22:39
 17/40 anonim ***** válasza:

"Gondolom, azért már kaptam volna pár negatív visszajelzést a személyiségemet illetően életem során, ha nem lennék "elég" kedves."

"A világ legnagyobb parasztja is kedves a barátai szerint."

Nézz körül az oldalon. A pár hozzászólás után anyázó emberek is teljes mértékben abban a tudatban élnek, hogy ők mekkora királyok és milyen kedvesek.


Vannak férfi ismerőseid, akik barátságot kezdeményeztek nálad, átlagosan nézel ki és egyikük sem akart többet? Gondoltál már arra, hogy észre sem veszed azt, ha valaki többet akar?


"Akkor gondolom soha senkit nem fogok érdekelni, mert nem mutatom ki az érzelmeimet."

Huszonéves lány vagy, ugye?


"Offolom a saját kérdésem, de ha ki kell mutatni, hogy szeretném, hogy ismerkedjenek velem, akkor miért van az, hogy sok nő panaszkodik, hogy sokan próbálkoznak nála, mikor van barátja és a háta közepére sem kívánja a dolgot?"

Mert ők észreveszik azokat, akik kezdeményeznek. A környezetemben is van pár csaj, aki előadja, hogy nála bizony soha és senki sem kezdeményez. Amikor közöltem az egyikükkel, hogy tudok ám róla, hogy a haverom randira hívta, akkor jött a válasz, hogy "az más". Amikor közöltem egy másikkal, hogy pár napja mesélte, hogy egy srác kezdeményezett, akkor az volt a válasz, hogy "az nem olyan".


És a nagy dilemma: Ha egyes srácok minden lánynál bepróbálkoznak lyuk-lyuk alapon, mint ahogy egy csomó nő állítja, akkor miért állítja egy csomó nő, hogy náluk senki sem próbálkozik?

2018. jún. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy egy anonim oldalon hogyan tudnám bizonyítani, hogy tényleg kedves vagyok, de igazából nem is érzem úgy, hogy bizonyítanom kellene. Aki nem akarja, az úgysem fogja elhinni, hiába vergődök és akármit mondok, akkor is megmagyarázza majd, hogy valójában bunkó vagyok.


A férfi ismerőseim általában nem barátságot kezdeményeztek, hanem valamilyen eseményről, suliból, óráról, edzésről ismertük egymást és néha ha találkozunk, akkor lefutjuk a kötelező "szia, hogy vagy, mi újság" köröket. Biztos vagyok benne, hogy nem érdekeltem őket soha (nem, nem csak azért, mert észre sem veszem), legalábbis feltételezem, hogy ha tetszenék nekik, akkor legalább minimális jelét adnák a dolognak. Nem vagyok autista, hogy ne vegyek észre ilyesmit.

2018. jún. 8. 22:57
 19/40 anonim ***** válasza:

Nem kell itt senkinek semmit bizonyítanod. Ahogy írtad az oldal anonim ezáltal az esély hogy bárkivel is találkozol innét konvergál a 0-hoz:)


Majd csak össze jön valami:) Ha nem előbb majd utóbb:)


Amúgy nem a tejbe tök vigyorgásra gondoltam :)

2018. jún. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

Egyértelmű hogy igen, sőt még jobban is szeretem őket. Ha megtetszik a lány akkor biztos. Bár nem vagyok nagyon megáldva se maga biztossággal se semmivel, így kissé problémás de ettől eltekintve igen.

Ha átlagosan nézel ki és mondjuk meg fog a kinézetedben valami akkor biztos szóba elegyednék veled.

2018. jún. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!