Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok hibájából sok nem létező pénz folyna ki a családi kasszából?

Figyelt kérdés
Van egy középkategóriás autónk, aminek semmi baja nem volt, de a férjem szerint igen és ezt ő meg tudja oldani. Egy szelep tisztításáról van szó. Én kértem, ne nyúljon hozzá, de persze hiaba. Na, mióta ő ezt a szelepet kitisztította, az autó csak füstöl és nem megy. 2 nap múlva lesz a testvérem esküvője 500 km-re, van egy babánk, hitelünk, teljesen ki vagyok akadva, hogy az amúgy sem rózsás anyagi helyzetünkben ilyen történik a hibájából. Ő persze támad, hogy nem tehet róla...
2018. júl. 17. 21:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
61%
Szépen abbahagyod a hisztizést, mert az nem old meg semmit, vonattal mentek az esküvőre, a kocsi javításra meg majd szép lassan összespóroljátok a pénzt.
2018. júl. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%
Tipikus "ő mindent tud" pasi. Ez változni nem fog. Jelen esetben annyit tehettek, hogy kértek kölcsön egy autót..
2018. júl. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Azt nem is írtam, hogy szüleimmel közös az autó és együtt mentünk volna... Teljesen ki vannak akadva, velem együtt.
2018. júl. 17. 22:03
 4/29 anonim ***** válasza:
31%

#2

Tipikus "ő mindent tud" nő. Honnan tudod, hogy tényleg nem volt baja a kocsinak, és nem térdelt volna le valahol a semmi közepén, az 500 km-es utazáson? Lehet, hogy a férj érzékelte a problémát, és megpróbálta még az út előtt megjavítani, csak nem sikerült jól neki? Miért kell mindig a rosszat feltételezni?

2018. júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
74%
#4: normalis ember szervizbe viszi az autot es nem kontarkodik.
2018. júl. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
30%

#5

Lehet, hogy spórolni próbált. Kockázatot vállalt abban a reményben, hogy így olcsóbban kijön, de balul sült el. Végül is gondolom az ő fizujából lesz a javítás is kifizetve. Ismét kérdem: miért kell a rosszat feltételezni?

2018. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%
2es vagyok. Ha egy ilyen fontos eseményre készülünk akkor a biztosra megyek, olyan ember nyúljon a kocsihoz, aki tényleg ért is hozzá. Pont azért, mert a páromnak nem ez a szakmája!
2018. júl. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
24%

#7

Igen, mert ti nők az elmeroggyantságig kockázatkerülők vagytok. Most majd kölcsönkértek egy kocsit, vagy mentek vonattal. Nem dől össze a világ.

2018. júl. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
48%
Mármint nem ti, hanem a kérdezőék. De te is mehetsz velük nyugodtan.
2018. júl. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Igaza van a 2. valaszolonak, ő tényleg ilyen és annyira makacs, hogy senki sem tud rá hatni, ha a fejébe vesz valamit, de most a családjától veszi el a pénzt az esküvőről nem is beszélve. Eddig jobban elnéztem a hasonló dolgait, de így, hogy már gyerekünk van, más minden, neki is erre kellene gondolnia, mielőtt bármit tesz, de sajnos nem...

Nem tudom melyik szerviz fogja nekünk két nap alatt megcsinalni az autót, sajnos sem vonat, sem busz, semmi más megoldás nincs az autón kívül.

2018. júl. 17. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!