Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok hibájából sok nem létező pénz folyna ki a családi kasszából?

Figyelt kérdés
Van egy középkategóriás autónk, aminek semmi baja nem volt, de a férjem szerint igen és ezt ő meg tudja oldani. Egy szelep tisztításáról van szó. Én kértem, ne nyúljon hozzá, de persze hiaba. Na, mióta ő ezt a szelepet kitisztította, az autó csak füstöl és nem megy. 2 nap múlva lesz a testvérem esküvője 500 km-re, van egy babánk, hitelünk, teljesen ki vagyok akadva, hogy az amúgy sem rózsás anyagi helyzetünkben ilyen történik a hibájából. Ő persze támad, hogy nem tehet róla...
2018. júl. 17. 21:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
#Kérdező, Sajnálom,de ne bosszankodj, attól nem lesz jobb!
2018. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
6%

amúgy vicces, hogy végül is simán a férj savazására irányul ez a kérdés.

panaszkodás és önigazolás egy kis "idegenektől való tanács kérés" semmi más.

komolyan a gyikes alakulat kell hogy megmondja mivel büntesd a férjed?

2018. júl. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
92%

Tudom, ismeretlenül és mindenféle érzelmi kötelék nélkül könnyű pofázni, de ezzel a faszival nagyon megszívtad. Nem csak a hülye kocsi miatt, hanem emiatt az egész viselkedés miatt:

- "én jobban tudok mindent, még szerelő sem kell" mentalitás

- abszolút felelőtlenség anyagi téren

- a te szavad lóf...szt sem ér, ha neki ""küldetése"" van


Na ezek miatt lehetnek még bőven problémáitok a jövőben is.

2018. júl. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Ne egyétek már meg kérlek!

Szerelőhöz meg nem kaptál volna időpontot csak egy hónap múlva. Az úgyanúgy nem lenne meg

2018. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Na épp ez a baj, amit a 13. válaszoló is írt. Sajnos ahogy telnek az évek, egyre rosszabb.

Az autónak nem volt semmi baja, néha kiírt egy hiba üzenetet, de egy autószerelő ismerősünk azt mondta, hogy olyankor menjünk autópályán kicsit vele, huzassuk meg, mert csak városban használjuk így lerakódnak benne a dolgok. Ha úgy állunk anyagilag, akkor ki lehet benne cserélni egy-két dolgot, de nem sürgős. Na mivel nem állunk úgy anyagilag, mondtam a férjemnek, hogy ezt most halasszuk el, ha úgysincs belőle gond. Na mostmár ha van rá pénz, ha nincs, nem tudunk mit tenni és valószínűleg még nagyobb kárt okozott, mint volt. Nem tudom egy felnőtt ember hogy viselkedhet így és ezt meddig lehet tűrni.

2018. júl. 17. 23:00
 16/29 anonim ***** válasza:
0%

Már nem azért de a mi időnkben még volt annyi tartás a családban h ha már őkelme megházasodik nekem meg jóképet kell vágnom hozzá meg ajándék meg flanc, akkor legalább az oda-vissza utat, szállást fizeti. Ez normális helyeken így megy.

Ennyi erővel szervezheti Hawaiira is, akkor oda is elmész, csak mert a testvéred esküvője?

2018. júl. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Mi vagyunk külföldön, a testvérem otthon házasodik.
2018. júl. 17. 23:13
 18/29 anonim ***** válasza:
0%
Kezdem sajnálni a pasit
2018. júl. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
23%

Vidd el az autót egy, "mi megjavítjuk amit a férje megjavított" szervizbe.

Az esküvőre meg menjetek valahogy máshogy.

2018. júl. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
78%

"#7


Igen, mert ti nők az elmeroggyantságig kockázatkerülők vagytok"


Nem, csak tobb eszunk van, minthogy belekontarkodjunk olyanba, amihez nem ertunk.

2018. júl. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!