Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen férfiről?

Figyelt kérdés
Amit kimond igyekszik magát tartani hozzá. Barátnőjével mind ketten dolgoznak. De a férfi nem végez házi munkát. Szerinte, a szerelés a férfi dolga. Egy nő pedig fözőn, moson , takarítson. Pl nem szabja meg mit ehet, hogy öltözködhet egy nő. Persze, ha kicsit kivívóan öltözne fel a nő azért szólná és át kellene öltöznie a nőnek. Mindennek úgy kell történni ahogy ő gondolja. Ha egyszer azt mondja valamire hogy nem akkor nem. Szóval pl Ha azt mondja nem ihat a nő akkor szót kell hogy fogadjon. Ha pedig nem akkor büntet. Itt nem testi bántalomra kell gondolni. Hanem pl nincsennek programok egy ideig stb...

2018. júl. 19. 19:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16%
Ilyen egy igazi férfi, bár azért az ivás meg öltözködésbe nem én nem szólnék bele.. :)
2018. júl. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Hogy egy igazi fax.
2018. júl. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Hű, én szeretem a határozott férfiakat, de nehogy már megvonásokkal büntessen, mint egy kisgyereket.

Ez teljes elnyomás, mindennek úgy kell történnie, ahogyan ő akarja és a nőnek nem lehet saját akarata.

2018. júl. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

#3

+1

Egy dolog a határozottság, és egy másik az, hogy elnyomom a másikat, megnevelendő kisgyerekként kezelek egy felnőtt embert.

2018. júl. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Repulne egy ilyen faxmadar. Vicces, mit kepzel magarol.
2018. júl. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Amm nem ez nem férfi. Mi az, hogy büntet mert pl. ittál? Nekem férfi ne parancsolja meg mit tehetek és ne büntessen meg ezért.. nem a nevelni való gyereke vagyok.

Plusz mindig azt mondom, h ő is sz4rik a wc-be, a kezecskéje nem fog letörni ha néha-néha kitakarítja. Én mindennap étellel, itallal várom. A főzés után a konyhát szintén minden egyes alkalommal takarítani kell. Én csináltam a “koszt” én takarítom el. De a pl wc közös, nem csak én “koszolom” össze. Egyedülálló férfiak is mosnak, főznek, takarítanak ez miért csak a nő szerepe?

A nő dolgozik 8órát, boltol, főz, talarít; a ffi dolgozik 8órát..

kicsit unfair a dolog így és akkor még parancsolgat meg büntet is ? 😂😂😂

2018. júl. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Általábban ha megkérdezik tőle hogy miért mondhatja ő meg. Akkor csak annyit válaszol. "Mert, alattam fsz van alattad meg pcsa. Nekem senki nem mondhatja meg hogy mit csinálhatok de én igen." Nem, mondanám hogy a nőnek nincs akarata. Mert kiszokta kérni a véleményük és hogy mit szeretnének. Ehhez mérten igyekszik a döntéseit meghozni hogy mind a két félnek jó legyen. A kisebb döntéseket meg a nőre bízza.
2018. júl. 19. 19:43
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hímsoviniszta. Kisebbrendű vagy, hiába kéri ki a véleményed akkor is ő dönt.
2018. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tipikus kreten, biztos nem kellene
2018. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
"Enyhe" nárcisztikus beütéssel...
2018. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!