Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen férfiről?

Figyelt kérdés
Amit kimond igyekszik magát tartani hozzá. Barátnőjével mind ketten dolgoznak. De a férfi nem végez házi munkát. Szerinte, a szerelés a férfi dolga. Egy nő pedig fözőn, moson , takarítson. Pl nem szabja meg mit ehet, hogy öltözködhet egy nő. Persze, ha kicsit kivívóan öltözne fel a nő azért szólná és át kellene öltöznie a nőnek. Mindennek úgy kell történni ahogy ő gondolja. Ha egyszer azt mondja valamire hogy nem akkor nem. Szóval pl Ha azt mondja nem ihat a nő akkor szót kell hogy fogadjon. Ha pedig nem akkor büntet. Itt nem testi bántalomra kell gondolni. Hanem pl nincsennek programok egy ideig stb...

2018. júl. 19. 19:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

"Mert, alattam fsz van alattad meg pcsa. Nekem senki nem mondhatja meg hogy mit csinálhatok de én igen."

Ha egy ilyen szöveget meghallanék tőle, baromira vissza kellene fognom magam, hogy ne pofozzam fel. Persze, megpróbálhat dirigálni akárkinek, csak ne lepődjön meg, ha ott lesz hagyva a **csába. Azzal nem teheti meg, aki nem hagyja.

2018. júl. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
hÜ.lYe beképzelt f.@.Sz!
2018. júl. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Kérdező ez az ember kid?

:D

Szerelés a férfi dolga, ja egy férfit ismertem, aki értett a dolgokhoz, ő csinálta bútorainkat is, az apám volt az, értett sok mindenhez, de még ő is autószerelőhöz vitte az autót. És főzött is igen jól.


Csak valami lusta gyökér lehet a kérdésben szereplő úriember, aki finnyás bármit csinálni, ezért jön ezzel a dumával. Ugyan már hányszor kéne szerelnie? Évente 2 alkalom? Meg kérdés, hogy mit?

2018. júl. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"Mert, alattam fsz van alattad meg pcsa. "


Ritka undorito vagy. Ezt normalis novel nem teheted meg, csak valami lelki serult, kapcsolatfuggo libaval.

2018. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Érdekes azért... :) Ahhoz képest még soha nem szakítottak vele. Sőt, futnak utána a nők. Kérdés nélkül ki szolgálják. Kérdés nélkül segít, támogat az álmaid megvalositasabban és itt nem anyagi dolgokra gondolok. Minden eddigi barátnője sugárzik,ragyog mellette. Mindenki jó véleményel van róla. És mindenki keresi a társaságát. Szerintem, ezek alapján nem lehet akkora szr ember. :)
2018. júl. 19. 21:01
 16/21 anonim ***** válasza:

#15

Az nem lehetséges, hogy akik ideírnak, nem azonosak azokkal a nőkkel, akik jártak ezzel a csávóval…? :D

Igen, vannak, akik szeretnek hűek maradni a nemi szerepekhez, akik a domináns férfiakra buknak és akiket nem zavar az esetleges alávetettség sem, meg olyanok is, akik egyenrangú társai akarnak lenni a férfinak és hánynak a szexizmus minden formájától, pl. én. Teljesen mindegy, hogy emellett milyen erényekkel bír, mert amiket leírtál, zsigeri szinten taszítanak engem mindenkiben, innentől kezdve meg megette a fene az egészet.

2018. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ez egy korlátozó faxkalap, azt gondolom.
2018. júl. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Gyökér.
2018. júl. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#15

Mi ezen az érdekes?

Szerintem egy gyökér.

Emellett meg vannak olyan nők, akik vagy őszintén hisznek a konzervatív nemi szerepekben, vagy pedig lelki sérültek és ezért elviselik.

Mi ezen olyan fura?

2018. júl. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 lutaker ***** válasza:
Én is férfi vagyok, és a helyedben elzavarnám a halàl farkára az ego ödönt.. -)
2018. júl. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!