Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találkozhat valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találkozhat valaki ellenkező neművel ha párkapcsolatban él?

Figyelt kérdés

Nem rég felvettem a kapcsolatot egy nagyon régi ismerősömmel.

Beszélgettünk egy darabig, míg kiderült hogy van barátnője, amivel nincs is gond részemről, nem akarok tőle semmit.

Viszont mikor feljött az összefuthatnánk téma, akkor mondta hogy őt a párja nem engedi. Beszélhet nőkkel, baráti jelleggel de találkozás nem.(4 hónapja vannak együtt!)

Ezt iszonyat marhaságnak tartom,de mindegy túllendültem rajta...

Viszont ma írt, hogy megígérte a párjának hogy nem beszél velem sokat,úgyhogy elbúcsúzik, minden jót,stb.

Hát lesokkolt, mit ne mondjak...

Manapság ez a normális viselkedés? Tehát ez így működik?

Én több éves párkapcsolatból kiléptem egy pár hónapja, nem vágyom senkire, de ha ez a norma, akkor később sem fogok.

Van olyan ismerősöm, akinél szintén így van.

Lehet Én fogom fel rosszul de aki engem korlátozni akar arra gyorsan ráadom a kabátot...


Ti miket tapasztaltok ilyen téren?


Köszönöm.


25/N



2018. szept. 2. 14:29
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Azon "túlléptem",hogy találkozni nem fogunk..viszont az,hogy már beszélni sem interneten keresztül..hát inkább ez esik rosszul.

Egyébként, felőlem jöhetett volna a barátnője is...de idáig ugye,nem sikerült eljutni.

(Elmondtam erről a véleményemet neki is, és egyetértettünk ezzel a témával kapcsolatban, és hogy ez a tiltás náluk egyoldalú...őt nem zavarná/zavarja ha a párja a barátaival találkozik (aki akár férfi is lehet)

2018. szept. 2. 15:07
 12/25 anonim ***** válasza:
91%
Csak az nem találkozhat ellenkező neműekkel, akinek idióta a párja.
2018. szept. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem ez így normális. Nem bájolgunk régi ismerősökkel kettesben. Ha olyan jó barátok lettetek volna, akkor nem szakad meg köztetek a kapcsolat. Te is foglalkozz az új barátaiddal inkább.


30/nő

2018. szept. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

1. Nem bájologtunk volna kettesben nem tudom mit nem lehet ezen megérteni, nyugodtan hozhatta volna a barátnőjét

2. Akartunk ellenére nem tudtuk felvenni egymással a kapcsolatot,ezen se tudom mit nem lehet megérteni.


De azért köszönöm az eddigi válaszokat...túltárgyaltuk!

2018. szept. 2. 15:40
 15/25 anonim ***** válasza:
89%
Egy féltékeny hisztis pitsa tudok lenni de ezt én sem értettem soha. Még ha arról lenne szó, hogy túl gyakoriak ezek a kettesben eltöltött találkák és nem tetszik neki azt mondom oké, kössünk kompromisszumot. Na de hogy az ember nem barátkozhat kedve szerint kicsit abszurd.
2018. szept. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
Aha... biztos nem akarsz tőle semmit sem... de hátha úgy alakul, igaz?
2018. szept. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Ja amúgy simán lehet, hogy a pasi akarna tőled valamit, amit a barátnő még időben leszögezett.
2018. szept. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Látom nem sikerült figyelmesen végigolvasni...

2018. szept. 2. 16:52
 19/25 A kérdező kommentje:

Bocsi, nem utolsó.


*jav.: #16

2018. szept. 2. 16:53
 20/25 A kérdező kommentje:

#17


Ha a párja végigolvasta a beszélgetésünkre,láthatta hogy semmi erre utaló jel/célzás nincsen benne.

Arról beszéltünk,hogy kivel mi történt ezalatt a rengeteg idő alatt, kinek, hogy alakult az élete.

2018. szept. 2. 17:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!