Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találkozhat valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találkozhat valaki ellenkező neművel ha párkapcsolatban él?

Figyelt kérdés

Nem rég felvettem a kapcsolatot egy nagyon régi ismerősömmel.

Beszélgettünk egy darabig, míg kiderült hogy van barátnője, amivel nincs is gond részemről, nem akarok tőle semmit.

Viszont mikor feljött az összefuthatnánk téma, akkor mondta hogy őt a párja nem engedi. Beszélhet nőkkel, baráti jelleggel de találkozás nem.(4 hónapja vannak együtt!)

Ezt iszonyat marhaságnak tartom,de mindegy túllendültem rajta...

Viszont ma írt, hogy megígérte a párjának hogy nem beszél velem sokat,úgyhogy elbúcsúzik, minden jót,stb.

Hát lesokkolt, mit ne mondjak...

Manapság ez a normális viselkedés? Tehát ez így működik?

Én több éves párkapcsolatból kiléptem egy pár hónapja, nem vágyom senkire, de ha ez a norma, akkor később sem fogok.

Van olyan ismerősöm, akinél szintén így van.

Lehet Én fogom fel rosszul de aki engem korlátozni akar arra gyorsan ráadom a kabátot...


Ti miket tapasztaltok ilyen téren?


Köszönöm.


25/N



2018. szept. 2. 14:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne hallgass az itteni smasszerekre. Vagy össze vannak nőve a párjukkal és el sem tudják képzelni milyen az élet, ha nem a másik seggében vannak, vagy olyan alacsonyan van az önértékelésük, hogy azt hiszik ha csak ránéz vki másra a párjuk ők már ejtve is vannak.

Szerintem is gáz, amit a csaj művel a kérdésben, de a srác is eléggé töketlen lehet, ha ezt hagyja, szóval megtalálta a zsák a foltját.

Nekem mindig vegyes baráti társaságom volt, és a párjaimnak is általában, szóval nálunk sem volt ebből gond soha. Max akkor érteném meg, ha orrolna rád a csaj, hogyha rendszeresen bepróbálkoznál a palijánál, de a leírtak alapján erről szó sincs. Szóval nem tudsz mit tenni, engedd el ezt a témát.

2018. szept. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
81%

Te jó ég, ti nem vagytok normálisak... Nincsenek barátaitok? Szociális életetek? Én sem vagyok a mintapéldája az extrovertált fogalomnak (nagyon nem), de ez már vicc. Rengeteg férfi haverom/barátom van, és igen, páromnak egy részüket bemutattam (a többivel még nem alakult úgy, nem ért rá párom, nem futottunk össze jó ideje...stb). És hogy miért kell néha "kettesben bájologni"... Talán mert az egy dolog, hogy nekem nincsenek titkaim párom előtt, de olyan, számomra kedves ember problémáit nem fogom kiteregtni, még párom előtt sem, ha az illető nem akarja. Ilyesmi lehet betegség, családi gondok, gyász, akármi. Miért kéne olyan kellemetlen helyzetbe hoznom egyik barátomat, akiről pl kiderült, hogy autoimmun beteg, és kb 10-15 éve van hátra, amit még neki is nehezére esik feldolgoznia, hogy odarángatom páromat is, mikor erről akar velem beszélni?

Ennyire képtelenek egyesek elvonatkoztatni a genitáliáktól? Hahó, azon kívül van még ott egy ember is, egyébként. Privát szférával. És attól, hogy van párom, nem lesznek egyből vele is olyan jó barátok, mint mondjuk velem x évvel a hátunk mögött. Persze, lehet, és ajánlatos is erre törekedni, de nem ajtóstúl rátörve a másikra.

Nyilván, ha valaki feltűnően sokat találkozik egy addig életében jelen nem lévő emberrel, akkor gyanús, és meg kell beszélni. Exeknél is lehet kicsit más a helyzet (bár mi párommal ezt is lazán kezeljük, mert bízunk a másikban, 1-2 exszel pedig mindketten baráti viszonyban maradtunk, de ezt ettől függetlenül még meg tudnám érteni).

Eddig azt hittem én vagyok alulszocializált, de láthatóan a "mindig van lejjebb" játék itt is működik.

2018. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nézd, nem ismered a hátteret. A srácot 6 éve nem láttad, nem beszéltetek, lehet csalta a barátnőjét, vagy más lányokkal flörtölgetett, és ezért nem repes a csaj, hogy a semmiből előkerült egy régi, szingli ismerős. Lehet nem ok nélkül féltékeny ennyire extrém módon a lány.

A srácnak meg nem fontos annyira a barátságotok, hogy emiatt vita legyen otthon.

2018. szept. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, örülök hogy nem csak én gondolom így a dolgokat.



#23 - 6 éve nem láttam... ezt az infót honnan veszed? Nem írtam ilyet, ennél sokkal régebb óta nem láttam. De alapvetően nem gondolnám, hogy igazak lennének rá az állításaid, szóval nem hiszem ,hogy ez a gond. :/

2018. szept. 2. 19:53
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nem minden kapcsolat ilyen. Viszont ha te nem vagy ilyen, mindenki meg fog szólni :D Mi sem vagyunk folyton egymás seggében a barátommal, de kiváló a kapcsolatunk. Nemrég nélküle voltam fesztiválozni, neki más programja volt, ne tudd meg mit kaptunk, akár idegen emberektől is. Rengeteg ember számára ez elképzelhetetlen és rögtön vizionálják, hogy szar a kapcsolatunk, szeretőt tartunk stbstb.
2018. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!