Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok e az igazinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok e az igazinak, hogy korábban fűvel-fával lefeküdtetek?

Figyelt kérdés
Hát őszinte vagyok, igen kiéltem magamat korábban, egyetemen, munkahelyen, jobb pozícióért, volt minden, drogok, piálások, bulizások, még pénzért is mert kellett a tanuláshoz külföldön, de mostanra megnyugodtam (32), és azt hiszem megtaláltam a "NAGY ŐT", szóval az igazit, és szeretnék elmondani neki mindent magamról, "mindent odaadni", mert most jó, mellette biztonságban érzem magam, az oldalán Nő vagyok, de ő egy igen tiszta gondolkozású, becsületes, jó modorú, az az igazi jó ember, és félek, nem állom meg elmondani az életemet neki, talán ott hagy...
2018. szept. 6. 19:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ha szeret, akkor elfogadja.
2018. szept. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ha a múltad nem is, az mindenképp becsülendő hogy most őszinte akarsz vele lenni. És ő azt az embert szereti aki most vagy, nem aki voltàl.

Hogy válaszoljak is: neked kell tudnod hogy dolgoznà fel. Semmiképp se egyszerre zúdíts rá mindent. Beszélgessetek a múltkor, és ha közben úgy érzed hogy befogadó akkor mesélsz neki...

Szerintem: ha benne van a pakliban hogy nem fogadja el, az nem azt jelenti hogy nem ő a nagy ő. Egyszerűen csak mindenki másmennyit bír el... ki többet ki kevesebbet

Igen, én elmondamám, mert a barátom is bizalmasabbnàl bizalmasabb dolgokat mesélt magáról. Néha-néha én is kiakadam (főleg az érzelmi dolgokon, furcsa hozzàállása volt az élethez, különleges ember különleges érzelmk világgal) de mivel szeretem elfogadom a múlját. Soha nem jutott eszembe elítélni hiszen láttam h őszintén beszélt.

Még prostinál is volt egyetemista korában. Na bumm. Mégis egy egészséges lelkületű értelmiségi munkát végző felnőtt lett belőle, akiről mindenféle szempontból példát lehetne venni.

2018. szept. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
40%
Erdekes ez a leszazalekolas mania itt gyakorin. Tok ertelmes es segitokesz valaszok is 0%-ot kaptak. Jo lenne, hogyha az aranyeletu bigottok nem itelkeznenek. A kerdes az volt, hogy elmondja-e vagy sem. Egy dolog az oszinteseg es egy masik dolog tonkretenni valamit, ami egyebkent szep es tiszta a jelenlegi formajaban. Attol, hogy valaki kielte magat meg nem jelenti azt, hogy rossz ember, csak voltak hulyesegei. Penzert szexelni meg... ugyan mar, vannak ennel ezerszer rosszabb dolgok is. Nem artott vele senkinek sem. Szoval jo lenne, hogyha eletszeruen tudna vegre itt mindenki gondolkozni es nem szemelyeskedni, mert semmit sem tudunk a kerdezorol!
2018. szept. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!