Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok e az igazinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok e az igazinak, hogy korábban fűvel-fával lefeküdtetek?

Figyelt kérdés
Hát őszinte vagyok, igen kiéltem magamat korábban, egyetemen, munkahelyen, jobb pozícióért, volt minden, drogok, piálások, bulizások, még pénzért is mert kellett a tanuláshoz külföldön, de mostanra megnyugodtam (32), és azt hiszem megtaláltam a "NAGY ŐT", szóval az igazit, és szeretnék elmondani neki mindent magamról, "mindent odaadni", mert most jó, mellette biztonságban érzem magam, az oldalán Nő vagyok, de ő egy igen tiszta gondolkozású, becsületes, jó modorú, az az igazi jó ember, és félek, nem állom meg elmondani az életemet neki, talán ott hagy...
2018. szept. 6. 19:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
47%
Én elküldenélek a fenébe. A gyerekeim anyja ne legyen már egy tartástalan nő. Nem kell ilyen példa nekik.
2018. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ha fontosnak érzed, akkor mondd el.
2018. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod, hogy ennyire megtaláltad és tudsz adni is mindent, akkor szerintem mondd el. Leginkább az a probléma ilyenkor, hogy ki van égve az illető, megpihenni/erőt gyűjteni akar, nem adni. Te tudod.
2018. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

Ha a parod tenyleg olyan egyenes ember es szeretitek egymast, akkor el fogja nezni Neked es tovabba ertekelni is fogja az oszintesegedet. Persze szepithetsz is a dolgokon, elmondhatod, hogy kellett a penz, nem gondoltal bele a kovetkezmenyekbe, stbstb.

Ha van ra sansz, hogy sosem tudja meg ha eltitkolod, akkor ne mondd el.

2018. szept. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Mondjuk en penzert soha senkivel de kb vegigbuliztam az eletet, es nyilvan nem 2 pasival fekudtem le de sosem titkoltam. Ha valaki emiatt nem akar akkor az mindkettonknek jobb. Szerencsere a ferjem is kielte magat, es ez egyikonket sem zavart egyaltalan.


Konkretan egy komoly kapcsolatomat sem zavarta, szoval en siman elmondanam neki. 21.-ik szazad, a te eleted ha ezert elitel akkor jobb h megszabadultal tole.

2018. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
60%
Egyetem, külföldi tanulmányok, akkor valószinű sejti azt is amit elakarsz mondani. Nem igazán fog meglepődni rajta.
2018. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
26%
Nem kellett volna úgy élned és akkor nincs mit szégyellni.
2018. szept. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Meg is érdemled hogy ne legyen normális férfid
2018. szept. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
60%

Muszáj a múltról beszélni? Én nem titkoltam de nem is beszéltem róla sohasem. A férjem múltját sem firtattam. Természetes, hogy voltak elöttem kapcsolatai, hiszen 32 volt mikor megismertem, én 29.

Más: valaki itt írt a jóakarókról. Biztos, hogy aki feketíti a másikat az mindig igazat mond?

Kérdező! Én nem beszélnék a helyedben a múltról.

2018. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
46%
Nem kell reflektorfénybe hozni a múltad. Ha kérdezi oké, de amúgy hagyd. Ha nem tudod megallni mert radjott az őszinteségi roham, akkor várj vele fél-1 évet amikor már vannak érzelmek. Utána akkor egy kicsit enyhébben fog reagálni
2018. szept. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!