Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akibe sokáig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe sokáig szerelmes voltam. Nagyon sokáig. Még a barátként is mellette voltam, hátha észrevesz. Sokat változtam előnyömre, a lány viszont inkább hátrányára. Érdemes egyáltalán foglalkozni vele?

Figyelt kérdés
Egészen addig próbáltam felkelteni a figyelmét, smíg be nem pasizott. Akkor sok boldogságot kívántam, és elváltak útjaink. Közben eljárhattam egyik munkahelyről edzeni, és a teremben ragadtam. A lány viszont bent volt egy majd három éves kapcsolatban, ahol bizony kicsit elhagyta magát. Szét is mentek, mi meg utána pár hónapra találkoztunk. Azóta a lány próbálkozik nálam. Nagyon szerettem, de mikor közölte, hogy köztünk nem lehet semmi, akkor szar volt. Sokáig vágyódtam utána, és szexelni csak azért is szexelnék vele, de ér annyit az egész macera? Vagy elegánsabb lenne, azt mondani, hogy legyünk csak barátok. Komoly kspcsolatot nem szeretnék vele, és mielőtt megszóltok. Nem azért mert kicsit elhagyta magát, felszedett kis husit. Azért, mert átlagosan, de szeretve nem kellettem, most sportosan minden további gond nèlkül velem lenne. Ez a dolog meg nem tetszik. Nem kedvelem ha valaki csak a külsőségekre megy.
2018. szept. 13. 21:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Újra én,nem olvastam,az utolsó írásod,de ebből már látom,hogy te mindent tisztáztál vagy próbálsz tisztázbi ablánnyal,de ő félreértetr,és most rád haragszik,ne vedd magadra szerintem érthető voltál vele. Ha elmondtad neki,hogy lehettek barátok,re ő nem értette meg, szerintem ne erőltesd a dolgokat,mert akár addig fogjátok ezt votatni,míg elfáradsz benne és neked lesz bűntudatod.

L.

2018. okt. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó. Igen elmondtam, hogy szexelnék vele, de nem vagyok szerelmes. Mégis majd egy hónapba telt mire meg tudtuk beszélni a dolgot. Azt mondja érzelmi hullámvasúton van mióta szakítottak, és őrült, hogy mellette voltam. Ebből azt vettem le, hogy mèg mindig a régi pasijànak akarja bizonyítani, hogy kellendő. Állítólag a szex is fantasztikus volt, rohadtul büszke voltam magamra. 😁 Viszont abból a rossz érzésből az jött le, hogy ha a volt pasija jönne vissza, hogy drága Sza...a Te vagy mégis az igazi, egyből dobna. Így tartottam a csak barátok dologhoz magamat. Viszont a szex tényleg jó lehetett, mert Ő keresett meg azzal, hogy barátokként is lehet szexelnünk. Így amikor szex kell hívjuk egymást. Nem semmi a csaj hetente egy-egy nap kivételével mindig akar. Vagy ennyire jó vagyok, vagy csak szeret szexelni. De Nekem ez így tökéletes.
2018. nov. 24. 21:52
 23/24 A kérdező kommentje:
Először is kelendő. Szerintem így teljesen normálisan kezeltem ezt a dolgot. Ebből lehet így valami probléma?
2018. nov. 24. 22:21
 24/24 A kérdező kommentje:
Elég rendszeres szex lett ebből. De mégis azt érzem, hogy érzelmei lesznek.
2018. dec. 14. 17:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!