Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még rajtam kívül olyan emberek, akiknek az ismerkedés nem feltétlenül egyenlő a társkereséssel?

Figyelt kérdés
Egész pontosan arra gondolok, hogy nem feltétlenül azért ismerkedni valakivel mert össze akarsz jönni vele vagy bármi egyéb "hátsószándék", hanem csak úgy, mert jó megismerni új embereket, akivel jobb esetben kötetlen eltudsz beszélgetni, s akár később haveri/baráti dolog is.
2018. okt. 1. 22:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Régen én is ezt vallottam, de a nők megérteték, a férfiak meg nem. A sokadik felháborodott üzi után, hogy én csak etettem őket, meg egót növeltem, meg szórakoztam velük stb... már lemondtam a barátkozásról. Most már mindekit ignorálok. Akkor meg reklamálnának hogy "esélyt sem adsz...!" de ez sem hat meg.
2018. okt. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hm, akkor "jó" tudni, hogy nem vagyok egyedül, bár ez egyikünknek sem nagy öröm. :D


Én pont férfiként tapasztaltam ezt az egészet.


Legtöbbször azt az indokot kaptam, hogy ők nem hajlandóak üres beszélgetésekre pazarolni az idejüket.

2018. okt. 1. 23:00
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt az, hogy félreértés miatt azt hitte a srác hogy férfi vagyok és érdekes módon hónapokig el leveleztünk teljesen normálisan. Aztán végül tisztázódott minden és meghalt a kommunikáció.


Én feladtam már. És sajnálom, hogy hasonló tapasztalataid vannak.

2018. okt. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Igen, én is szeretek új embereket megismerni. Ez alatt nem feltétlen értem azt, hogy kapcsolatot is szeretnék azzal a személlyel. A legtöbbször viszont azt tapasztalom, hogy a férfiak nem igazán akarnak csak barátkozni, bár ennek ellenére volt olyan eset is, hogy ismerkedtem/randiztam valakivel, de nem volt meg a kémia, így végül csak barátok maradtunk és a mai napig jóban vagyunk. :)
2018. okt. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Hát az igazat megvallva, azért nem fogok e miatt eret vágni magamon :D


Csak kicsit furcsállom az egészet, mert szerintem ennek a verziónak kéne a teljesen normálisnak lenni, ennek ellenére még én vagyok hü_lyének nézve :D


Arról már nem is beszélve, hogy ez nem csak az internetes "ismerkedési" tapasztalatimra vonatkozik...


Lényeg a lényegben, csak kíváncsi voltam, hogy másnak is vannak-e eme remek tapasztalatai... de úgy látom, hogy csak mi ketten járunk ebbe a cipőbe :D

2018. okt. 1. 23:14
 6/16 A kérdező kommentje:

Javítva:


Akkor most már mondhatom, hogy nem egyedi ez a probléma... Sajnos :/


Ebben leginkább az a legszörnyűbb, ha valaki jó szándékból valamilyen kommunikációt szeretne kezdeményezni a másikkal, ez már is elegendő ok nekik a félreértésre...


Akkor most már soha senkihez se szóljunk? :)))

2018. okt. 1. 23:19
 7/16 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, nem csak ti vagytok így ezzel. Úgy tapasztaltam, hogy nagyon nehéz barátkozni, férfiakkal pedig szinte lehetetlen. Ha egy férfi megérint a szavaival, akkor már a keze sincsen messze.
2018. okt. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Azt tapasztaltam, h férfiként ez nehéz, pedig én is szeretek csak úgy ismerkedni, barátokat szerezni. Mivel van párom, másra nincs szükségem.

Viszont a legtöbb esetben a nők azt hiszik, hátsó szándékom van, hiszen minek kezdeményez egy férfi, ha nem egy jó kis dugásért? Ha meg kiderül h párom is van, akkor meg szemét módon félredugnék.

Csajoknál nincs olyan opció, h vki csak ismerkedne, barátkozna?

2018. okt. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

8-as, de van, itt írtunk páran feljebb. De ezek szerint mi is kisebbségben vagyunk.

Egyébként nekem is van párom, szóval ugyanúgy vagyok vele, hogy kizárólag barátság jöhet szóba, tökmindegy, milyen nemű, tőlem lehet férfi is, sőt, az még jobb, ha ő is foglalt. Csak ne nyomuljon és/vagy ne rontson nekem habzó szájjal egy féltékeny barátnő.

2018. okt. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Akkor hát küldök minden hasonló problémával küzdő személynek egy virtuális pacsit.


Èn is párkapcsolatban élek már évek óta, és mintha a lelkemből szóltál volna 7. vàlaszoló, ugyanazt tapasztalom én is.

2018. okt. 2. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!