Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még rajtam kívül olyan emberek, akiknek az ismerkedés nem feltétlenül egyenlő a társkereséssel?

Figyelt kérdés
Egész pontosan arra gondolok, hogy nem feltétlenül azért ismerkedni valakivel mert össze akarsz jönni vele vagy bármi egyéb "hátsószándék", hanem csak úgy, mert jó megismerni új embereket, akivel jobb esetben kötetlen eltudsz beszélgetni, s akár később haveri/baráti dolog is.
2018. okt. 1. 22:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Bocsi, *8-as.
2018. okt. 2. 09:11
 12/16 anonim ***** válasza:

Volt egy anonim beszèlgetős oldal, ahol konkrétan egy egész délutánt átbeszéltünk a pasival. Tényleg minden téma szóbakerült, nem volt semmi feszengés, belementünk minden kis csipkelődő részletbe is, de még nem olyan módon, hogy jelentsen is bármi többet puszta kommunikációnál, de érezhetően nagyon lazán és barátian elbeszélgettünk. Kontaktot cseréltünk egy szintén anonim oldalra (ide :D), hogy azért mégse veszítsük el egymást, ha már ennyire megvan az összhang. Pár levélváltás után meghalt a dolog, mondván ''nagy a távolság'' meg ''ennek így nincs értelme, nem lesz belőle semmi több'' ''10 év van köztünk''...

Szóval összeségében nem rossz dolog ez a nyitott barátkozós kommunikáció, de be kell látni, hogy kis esetben működőképes.

2018. okt. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Igen... Pont erről a "hátsó szándék"-ról beszélek, amely amennyire kapcsolat kialakító jelleggel bír, épp ugyanannyira romboló hatással is.
2018. okt. 2. 09:47
 14/16 anonim ***** válasza:

8-as vagyok, ugyebár van ez a sztereotipia a férfi-nő barátságnál, h az egyik idővel többet akar majd.

De ez a titok nyitja, h valóban többet akar e? És ha nem? Egyébként főleg férfiakra jellemző, h a rá barátként tekintő nőtől idővel többet akar, de azok a férfiak nem is barátkoznak, párt keresnek. csak olyankor bevállalják azt is, h hónapokig v akár 1-2 évig is eljátszák a jó barát szerepét, hátha megpuhul a nő.

Párkeresés esetén már a legelején tisztázni kell a szándékot, mert egyébként hátbatámadás lesz a vége.

Párkapcs-ban lévőknél azért nagyobb az esély h megmarad egy jó barátság. persze ehhez megfelelő összhang és külső-belső diszharmónia is kell, anélkül a barátság sem működik.

2018. okt. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Jogos...


Csak a szűk ismeretségi körömet elnézve, hogy jelentős részük (mondhatni szinte az összes) valamilyen szándékkal vezérelt ismerkedést indít, ez alapján igazából nem is meglepő, hogy a ellentétes neműek kételkedve fogadnak bármiféle közeledést, jelen esetben a kommunikációt...


DE! Mint minden rosszban, ebben is van valami jó... Most épp ez, hogy szerencsére rajtam kívül még vagytok páran akik osszátok ezt a véleményt.

2018. okt. 2. 11:10
 16/16 anonim ***** válasza:

Én is csak azzal járok el kettesben programokra, randizom akivel eltudnék képzelni többet is.

Nagyon fura számomra mikor kapcsolatban lévők kettesben járnak ellenkező neműekkel ide-oda, például hosszú túrákra, vacsorázni, színházba és így tovább.

2018. okt. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!