Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy felregisztr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy felregisztráltam egy társkeresőre, és nem írnak vissza?

Figyelt kérdés

Visszaírok mindenkinek, aki rám ír, és sokszor én is szoktam férfiakra írni. De valamiért vagy egyszerűen nem írnak vissza, vagy a kiírt szövege ellenére, ami tartós párkapcsolat kereséséről szó, valójában csak szexkapcsolatot keresnek.

Majd töröltem a profilom, mert annyira csalódtam. Később felregisztráltam egy kamu profillal, egy szép lány képével, és hiába csak annyit írok, "aha, és te?" és egyéb unott válaszokat, meg sem kell erőltetnem magam, és mindenki teper, nem számít az sem, ha egy ideig nem írok vissza. Meg érdekes módon a kamuprofilommal még alig kaptam olyan üzenetet, hogy csak szexkapcsolatot akarnak.

Nem vagyok csúnya, inkább átlagos, figyelek az egészségemre, vékony vagyok, ápolt, amit lehet, azt kihozom magamból, de ennek ellenére is csak átlagos vagyok, aki csak szexre kell a férfiaknak. :(



2018. okt. 23. 16:21
1 2
 11/18 peca1000 ***** válasza:

A kamu profilodra is csak dugni akarók jelentkeznek zömmel, de ott már megpróbálnak beetetni a tartós kapcsolat dumával, mert ott már van tétje a dolognak.


Az átlagos, vagy csúnya lányoknál nem nagy veszteség, ha a csak szexre kellesz szövegre nem kapósak, de sok ilyen lánynak, már ha régóta nincs senkije, azért hiányzik a szex, és belemennek ebbe is.

2018. okt. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
61%
Ha van vér a pucádvan, linkeld be a társkereső profilodat. Egyrészt innen is kapsz majd megkeresést egy csomó perverztől, másrészt kielemezhetnénk, hogy mi lehet a riasztó benne.
2018. okt. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Már van tétje? :D Mi? Hogy néz ki valahogy de többet nem képes nyújtani a látványon kívül?

A privát üzenetet író embernek meg üzenem, hogy nem itt akarok ismerkedni, mert van itt is tapasztalatom, zömmel pszichopaták.

A 12-es válaszadónak meg annyit, hogy nem linkelem be a profilom, mert itt mindenki talál mindenbe kivetnivalót, és nem kérek belőle. Így anoníman is kapok elég savazásokat.

2018. okt. 23. 17:48
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

A társkeresők maguk gyártják a hamis profilokat.

Már fizetős mind, és érdekük hogy regisztráljanak, a regisztráció ingyenes, de ha válaszolni akarsz, fizetni kell. Szemét tetvek. Keress inkább itt!

(Hisz' én is itt vagyok!) :-)

2018. okt. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
A fizetőst el lehet kerülni egy megadott email címmel vagy facebook profillal, hogy ott írjanak.
2018. okt. 23. 18:16
 16/18 anonim ***** válasza:
Eleve a többség nem tud rád írni még ha akarna se mert már azért is fizetni kell. Csak utána tudnátok beszélgetni facen vagy a mail címeden, de normális ember nem nagyon fog előfizetni társkeresőre.
2018. okt. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kikérem magamnak! Én nem vagyok psichopata! Ezt a hangok is megmonták és bizonyíthatják!
2018. okt. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
A szívküldi oldal nem tudom mennyire fizetős, de ott van egy ilyen bemutatkozó rész, amit bárki elolvashat, ha már ott adsz egy email címet, hogy aki szimpatikusnak tart, az ott írjon, akkor már nem kell fizetni. :)
2018. okt. 23. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!