Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok féltékeny rá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok féltékeny rá? Mégis érzek iránta? És Ő hogyhogy akar ezek után még látni?

Figyelt kérdés

Barátomnál ma voltam..és szakítottam vele, mert nem érzem szerelmesnek magam, nem igazán megy vele a kapcsolat. Így gondoltam jót teszek ezzel, nem akartam neki hazudni, elfogadta, bár tudom hogy Ő szeret engem tiszta szívéből.

Ma mégis össze-össze ölelkeztünk...és elcsattant 2 csók is.

aztán mondtam neki, hogy ezt ne...mert nem akarok játszani vele, bár jóvolt a csókja, nem tiltakoztam.

De nem érzem szerelmesnek magam 7hónap után.

Jövőhéten 4napra megyünk nyaralni kettesben, elmegyünk, nem mondtuk le. És ami a meglepő, hogy mindketten vágyunk, Én is vágyok, nagyon!!!

Kérdeztem tőle, hogy most hogy vége mihez fog kezdeni hogy legyen a kapcsolattartásunk stb.

Erre mondja hogy neki nemkell új kapcsolat, majd elmegy a haverjaival partizni a nyár folyamán.

Akkora féltékenység hasított belém, hogy szinte fájt.

Kérdeztem tőle, hogy csajozni is fogsz?

erre mondja: Nem!!! egy éjszakás típus nem vagyok...meg nem akarok orvoshoz mászkálni, kapcsolat meg nemkell! nincs kedvem hozzá és kész!

mondom miért?

erre mondja: Na ez az amit te nem értesz meg

Mégis annyira fáj...folyton ezeken agyalok, azt akarom hogy boldog legyen, ezért engedtem el, nem akarom kínozni...de fáj belegondolnom, hogy mégis csajozik stb:(

Mondta hogy szeretne vele találkozgatni, meg együtt lógni, meg ilyenek.

Egyfolytában Őrá gondolok mégis...és a napon jár az eszem, hogy ma jó volt vele...


2010. jún. 26. 21:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Te még elég fiatal lehetsz, ha nem látod ezt a nyitva hagyott kiskaput. Maradjunk barátok=kiskapu, hogy visszatáncolhass, ha mégis meggondolod magad. A nyaralás alatt ha történiik valami, biztos a körülményekre fogjátok. Szerintem szereted, csak nem volt ideje kifejlődni a kapcsolatotoknak. Sajnos az a baj, hogy hamarabb történik az ágyba bújás, minthogy éreznék a szerelmet. Nem kell annyira sietettni a szexet, az legyen a kapcsolat beteljesedése, ne próbálkozás, hogy összeilletek-e. Ha a szerelem érzése előtt történik a szex csak még zavarosabbak lesznek az érzések.
2010. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ja még nincsen szex... "csak"petting
2010. jún. 26. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!