Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom hajlandó volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hajlandó volt lemondani az orálról az én kedvemért, mivel tudnám neki viszonozni?

Figyelt kérdés
Én nagyon nem szeretem, ő viszont nagyon és fontos is lett volna neki és meg is próbáltuk párszor, de továbbra is viszolygok tőle. Amikor először említettem, akkor azt mondta inkább szakít, de most azt mondta, hogy sokkal fontosabb vagyok neki ennél. És most szeretnék én is tenni valamit érte, hogy érezze hogy mennyire nagyon hálás vagyok neki ezért. Persze mondtam szóban is, meg tudja, de valamivel kifejezni is szeretném. Ha lehet ne szexuális jellegűt mondjatok.
2019. jan. 11. 13:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
50%
egy jó kis orállal.
2019. jan. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
34%
ping pong asztal.
2019. jan. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
31%
Egyébként mi az, ami miatt viszolyogsz tőle? Lehet csak a fejedben van az ami gátol, mert egyébként ha szeretsz valamit ez nem kellene probléma legyen .
2019. jan. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
55%
Vegyél neki porszívót xd
2019. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
12%

Nem fog sokáig veled maradni. Pár hónapig, talán évig bírni fogja, de aztán belefog fáradni. Mi bajod van az orális kényeztetéssel? A legtöbb nő imádja kényeztetni a párját. Pont azért, mert örömet akar neki okozni.

Szerintem semmi olyannal nem tudod kifejezni a háládat, ami segíthetne ebben a helyzetben.

Igaz eddig két barátnőm volt, az egyik nem igazán szerette, de inkább csak a szája fájt, de ettől függetlenül csinálta sokszor, a második az meg egyenesen imádta.

Először nem merte bevállalni, csak a szexet (szűz volt amúgy), második talinál már igen. És azt a kiéhezett fejet, amit vágott, mikor bekapta, utána.. el se akarta engedni :D Nekem nem kéne olyan csaj aki nem csinálja.

2019. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
38%
Havonta egyszer fizesd be egy profihoz egy cidára.
2019. jan. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
11%
Anal de amilyen prud pi csanak tunsz biztos nem vallalnad. Dobnalak a francba, buta liba.
2019. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
21%
Orállal vagy azzal hogy megprôbálod kideríteni az okot miért nem kedveled,és aztân orállal..Sztem csak azért fogadta el,mert már talált is melléd egy lányt,aki szívesen megteszi neki.Ha még nem majd keres,csak idő kérdése.
2019. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
67%

Eddig a pingpong asztal a legszimpatikusabb :)


Ilyen válaszokért érdemes a gyakit látogatni.

2019. jan. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
36%

Előre szólok nem lesz hosszú életű ez a kapcsolat.

Meghálálni nem fogod tudni. Semmivel.

2019. jan. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!