Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom hajlandó volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hajlandó volt lemondani az orálról az én kedvemért, mivel tudnám neki viszonozni?

Figyelt kérdés
Én nagyon nem szeretem, ő viszont nagyon és fontos is lett volna neki és meg is próbáltuk párszor, de továbbra is viszolygok tőle. Amikor először említettem, akkor azt mondta inkább szakít, de most azt mondta, hogy sokkal fontosabb vagyok neki ennél. És most szeretnék én is tenni valamit érte, hogy érezze hogy mennyire nagyon hálás vagyok neki ezért. Persze mondtam szóban is, meg tudja, de valamivel kifejezni is szeretném. Ha lehet ne szexuális jellegűt mondjatok.
2019. jan. 11. 13:06
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
50%
Egy ipari silóval.
2019. jan. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
26%

Most lemondott róla, de idővel bizony egyre jobban vágyni fog rá.És vagy vége lesz a kapcsolatnak, vagy más nők után fog kajtatni melletted, akiktől ezt megkapja.Szép jövő...Ti nem illetek össze szexuális téren, és emiatt elfog bukni ez a kapcsolat idővel.

A kérdésedre nem tudok neked válaszolni.Ezt szerintem semmivel sem lehet úgy viszonozni, hogy előbb-utóbb ne vágyjon majd arra, amit nagyon szeretne.

2019. jan. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
12%
És még hozzátenném a válaszomhoz, hogy én nem tudnék lemondani az orális szexről, mivel jómagam is nagyon szeretem.Bár eleve össze se jönnék olyannal, akivel nem egyezünk ezen a téren.Szerelem ide vagy oda, hosszútávon sok problémát okozna.
2019. jan. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
28%
Egyébként akkor ez azt jelenti,hogy te is lemondtál arról,hogy Ő orálosan kielégítsen téged?Mert úgy a fair.Vagy azt sem szereted?
2019. jan. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
14%
*orálisan
2019. jan. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
67%

Gondolom, akik itt válaszolnak, azok mind a magas, jóképű, bunkó parasztok.


Hol vagytok nem jóképű, de aranyszívű fiúk? Akiknek a szeretet fontos, a nő érzései, nem akarnak rávenni mást arra, ami neki nem jön be?

2019. jan. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
15%

Mutasd be a barátnődnek, aki csak szopni szeret.

32/f

2019. jan. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
44%

Nőként mondom, szerintem nincs annál izgatóbb, mint amikor a párodon látod, hogy mennyire élvezi amikor orálisan kényeztetve van... Engem jobban beindít, mint mikor ő csinálja nekem.

Fejben tedd rendbe magadban ezt, mert az előjáték alapvető része az orális szex, szerintem elengedhetetlen.

2019. jan. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
12%

16-os... drága nyuszicsibe... lehet hogy kegyetlen mellbevágó a valóság, de akkor is így működik.

Ne legyél te sem álszent.

Ez a kapcsolat halott.

Ha nem működik a szex, akkor nem működik semmi .

A nagy szerelmes idézeteket meg majd másold be valahová...

Puszi..

2019. jan. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
69%
Engem például semmivel nem tudna "kárpótolni" ezért a párom. Simán megvagyok orál nélkül, de azon eléggé elgondolkoznék, hogy akarok-e olyan partnerrel lenni, aki undorítónak tart, és viszolyog a testemtől.
2019. jan. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!