Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom hajlandó volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hajlandó volt lemondani az orálról az én kedvemért, mivel tudnám neki viszonozni?

Figyelt kérdés
Én nagyon nem szeretem, ő viszont nagyon és fontos is lett volna neki és meg is próbáltuk párszor, de továbbra is viszolygok tőle. Amikor először említettem, akkor azt mondta inkább szakít, de most azt mondta, hogy sokkal fontosabb vagyok neki ennél. És most szeretnék én is tenni valamit érte, hogy érezze hogy mennyire nagyon hálás vagyok neki ezért. Persze mondtam szóban is, meg tudja, de valamivel kifejezni is szeretném. Ha lehet ne szexuális jellegűt mondjatok.
2019. jan. 11. 13:06
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
14%
Oralizáld, vagy engedd popsiba
2019. jan. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
32%
Egy olyan embernél, aki igényli, annál semmivel sem tudod helyettesíteni. Ugyan úgy sok lánynál nincs szex puncinyalás nélkül, náluk sem tudnád semmivel sem kiváltani a dolgot.
2019. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
0%
Igazából mi nem fogunk tudni hasznos tanácsot adni, mert nem mi vagyunk benne a kapcsolatban. A kérdező párja ezt megtette, mert neki fontosabb ez a kapcsolat, mint a szexualitásnak egy töredékrésze. Nagyon sokan csak a töredékét ismerjük a szexuális örömszerzésnek, igen, én is. Ilyen esetben viszont vagy a fantáziánkra bíznám, hogyan tudjuk színesíteni a nemi életünket, vagy egy jó öreg könyvhöz fordulnék: [link]
2019. jan. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
27%
ps4
2019. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
34%
#44 szakítottam már azért, mert a hölgyike nem volt hajlandó. Nekem ez fontos. Mindenkinek jobb volt így.
2019. jan. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
70%
Szakítóok? De most komolyan? Évek óta együtt vagyok a párommal,az előző minden alkalommal csinálta,a jelenlegi az évek alatt kétszer. Az előző kapcsolatom nem úgy működött ahogy kell,a mostani jól működik... Kicsit más az értékrend. Szeretem,ha kényeztetnek,de (!) Inkább egy jól működő kapcsolat,amiben szeretek élni,mint egy rosszul működő,amiben nem szeretek,de legalább minden alkalommal kinyalnak. Kit érdekel? Ez csak egy apró mozzanata a szexnek,az életnek meg pláne. Mint írtam,jelenlegi csak kétszer,de helyette olyan szexben van részem,hogy a utána remeg a lábam,alig bírok állni :D És meg sem fordul a fejemben,hogy keressek valaki mást.
2019. jan. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!