Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom hajlandó volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hajlandó volt lemondani az orálról az én kedvemért, mivel tudnám neki viszonozni?

Figyelt kérdés
Én nagyon nem szeretem, ő viszont nagyon és fontos is lett volna neki és meg is próbáltuk párszor, de továbbra is viszolygok tőle. Amikor először említettem, akkor azt mondta inkább szakít, de most azt mondta, hogy sokkal fontosabb vagyok neki ennél. És most szeretnék én is tenni valamit érte, hogy érezze hogy mennyire nagyon hálás vagyok neki ezért. Persze mondtam szóban is, meg tudja, de valamivel kifejezni is szeretném. Ha lehet ne szexuális jellegűt mondjatok.
2019. jan. 11. 13:06
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
13%

Én nem vagyok jó képű, de nem is tartom magam bunkónak. A legtöbb nő ugyan úgy elvárja az orális kényeztetést. Sőt, van hogy ők várnák, de adni már nem adnak szívesen.

Már bocs, de olyan vagyok, hogy nem mindig szexelni van kedvem, olyankor kényeztetem az asszonyt ujjazással, vagy nyalással. Ezért nekem kell az, hogy ő is csinálja.

Ideig óráig eltudok lenni nélküle, de örökre nem.

2019. jan. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
43%
Ezt nemtudni,hogy mivel lehet viszonozni. Ez nem egy olyan dolog,amit egy tábla csokival vagy egy jó vacsorával kiválthatsz. Am 4 évig én is naponta,kétnaponta csináltam a páromnak,volt olyan is,hogy egy nap többször is. Persze nem viszonozta soha csak az orrom elé tolta a brét,hogy ő most szeretné. Leszoktam róla. Adok-kapok elven kéne működnie. Azóta készer rámcuppant,cserébe engem sem lehetett volna lerugdosni se róla :D De ha ő nem,nekem nem létfontosságú,hogy naponta copjak :) ennyi
2019. jan. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
9%
Ha nincsenek higiéniás gondok, akkor egyszerűen nem értem mi a problémád vele. Ráadásul a csajok hihetetlenül felizgulnak cumizás közben. A barátod helyében nem fogadnám el a helyzetet. Jelenlegi barátnőm is bejelentette az elején, hogy az ő részéről szó sem lehet róla, azt most mégis úgy szopizik, mint az újszülött kismalac. Minden csak nevelés/szoktatás kérdése. Inkább mondd a barátodnak, hogy szeretnéd tisztességesen elsajátítani a technikáját, és hogy segítsen. Ennek őrülne a legjobban...
2019. jan. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
66%

"Gondolom, akik itt válaszolnak, azok mind a magas, jóképű, bunkó parasztok."


Én nőként válaszoltam.És tényleg nem érdemes ráerőltetni a másikra olyat, amit az nem akar.De akkor megfelelő embert kell keresni, akivel hasonlóak a vágyaik.Hosszútávon az, hogy csak a nő érzései számítsanak, nos az, édeskevés lesz.És önzőség is elvárni a másiktól.Ugyanolyan önzőség, mint annak az elvárása, hogy benne legyen az orálban akarata ellenére.

2019. jan. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
86%

Nem vagyok álszent, csak hova tűntek a rendeskedves fiúk? Eddig tele volt velük az oldal.


Az a helyzet, hogy normális dolog szeretni vagy nem szeretni szopni. Vagy nyalni. Vagy akármi. Nem kell semmit fejben helyre tennie. Azért se néznénk le, ha nem szereti a töltött káposztát.


Nem gondoljátok, hogy mindenfajta szextől elmegy majd a kedve, ha olyanra van rákényszerítve, amit nem akar?

2019. jan. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
39%

20-as vagyok, nőként válaszoltam. Nem vagyok se bunkópasi, se rendespasi.

Lehet "nem szeretni" az orált, persze. Na de viszolyogni a társad testétől szerintem nem teljesen normális dolog.

2019. jan. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
19%
Amúgy igen, attól rosszul vagy, hogy a szádba vedd? Mivel másabb ha máshova teszi? Ja, mert eredetileg oda való a puncidba? Ha undorodsz tőle, akkor undorodj a szextől is.
2019. jan. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
0%
De senki nem írta,hogy kényszeríteni kell.
2019. jan. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
81%

24, igaz, csak nem akartam rögtön rávágni, hogy szakítson.


Amúgy tudjátok, mi az, ami még mentális gátat okoz a szopással kapcsolatban? Ahogy beszéltek róla. Nekem a "cumi" szótól olyan érzésem van, hogy élni sem akarok. Honnan tudod, hogy ha leszopsz valakit, az utána nem megy a haverjaival kibeszélni, hogy "cumizol", meg ideírja, hogy szopsz, mint a malac.


Az undorítóság meg... hiába szereted a másikat, büdöset szarik, és nem szereted a szagát.

2019. jan. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
0%

#29

"hiába szereted a másikat, büdöset szarik, és nem szereted a szagát."

Nos igen, de a salakanyagnál meg nem szelektál az ember. Olyan nincs, hogy egyik testnyílásomban szeretem a másik végtermékét, a másikban meg nem....

Itt meg ez a helyzet. Nem értem, hogy a hüvelyben miért kevésbé undorító ugyanaz a pénisz, mint a szájban.

2019. jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!