Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom hajlandó volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hajlandó volt lemondani az orálról az én kedvemért, mivel tudnám neki viszonozni?

Figyelt kérdés
Én nagyon nem szeretem, ő viszont nagyon és fontos is lett volna neki és meg is próbáltuk párszor, de továbbra is viszolygok tőle. Amikor először említettem, akkor azt mondta inkább szakít, de most azt mondta, hogy sokkal fontosabb vagyok neki ennél. És most szeretnék én is tenni valamit érte, hogy érezze hogy mennyire nagyon hálás vagyok neki ezért. Persze mondtam szóban is, meg tudja, de valamivel kifejezni is szeretném. Ha lehet ne szexuális jellegűt mondjatok.
2019. jan. 11. 13:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
70%

Ha emiatt csal meg, hát csaljon, max ki lesz bszarintva :D

Bár nekem a férjemmel szerencsém van, mert ő is undorítónak tartja. Az ismerkedést is azzal kezdte, hogy ő ezt nem akarja csinálni, úgyhogy úgy döntsek, hogy valóban akarom ezt a kapcsolatot. Úgyhogy férfiak között is van olyan, aki nem szereti.

2019. jan. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
20%
#50 Mit kell egy nyamvadt orálon ennyire túldramatizálni? Félelem meg kényszerítés? Úgy adod elő, mintha arra kérne, hogy forró lávában fürödj meg, vagy nem tudom.
2019. jan. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
70%

65%

A nedvek ízétől is öklendezek, hiába nem tolom a farkat a gyomromig. Ez egy reflex, amiről nem tehetek. Mindig is ilyen voltam, erőltetéssel valószínűleg csak rosszabb lenne.

2019. jan. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
10%
#53 Persze megértem, ha neked ennyire érzékeny a gyomrod, de egyes nők csak azért nem csinálják, mert hisztisek, prűdek, vagy nem tudom, minden bajuk van. A te eseted szerintem más.
2019. jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
25%
Némelyik nőnek még a sima unalmas puncis szex is foghúzás..
2019. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
66%

Süssél neki vagy vegyél neki süteményt.

Masszírozd meg.

Akármi....

Amúgy ami nem megy nem kell erőltetni.

Az is lehet most még viszolyogsz ami nem baj, mindenki más, de elképzelhető az is hogy a jövőben már nem fogsz hiszen mindenki változik...

Normális, nem szexmániás ember ezt elfogadja úgy a árját amilyen,annak minden hibájával szereti a másikat.

Sztem nem tartozol neki hálával, de te tudod.

2019. jan. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
55%

De miért baj, ha valaki prűd? Komolyan kérdezem. Tudom, 2019, insta, popsik, szex, meg minden. De miért baj, ha valaki prűd? Vagy perverz? Nekem nem baj, csak ne velem kezdjen.


Én amúgy az vagyok, aki öklendezik, de miért gáz, ha valaki nem szeret akármit, amit ma a többség elfogad?


Úgy utálom, mikor telefonon kell bepötyögni meg elmagyarázni, amit már leírtam...


A gang bang-ről meg a cuckold-ról beszéltem. Engem ha egy vagy több ember dugna, félnék. Ha fapina vagyok emiatt, hát legyen. Erről volt szó, mert valaki írta előttem, hogy bármit megtesz, ami örömet okoz a másiknak. Erre hoztam példákat.

2019. jan. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
46%

Mondjuk nálam 20 perc hátmasszázzsal kiválthatnád. Na nem egyel, hanem amennyiszer oráloznál normális esetben.

32/f

2019. jan. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
90%

Komolyan, nem tudjátok, hogy működik az empátia.


Az nem arról szól, hogy ugyanabba az átokverte helyzetbe képzelem magam, mint amiben a másik van, hanem abba, ami ugyanazt az ÉRZÉST váltja ki belőlem.


Ha a kérdező VISZOLYOG az orális szextől, de nekem egy normális, hétköznapi dolog, akkor nem azt mondom, hogy "gondolkozzá' máshogy!", hanem keresek egy olyan szexuális aktust, ami belőlem is a VISZOLYGÁST váltja ki, és így adok tanácsot.


Empátia nélkül: azt mondja nekem egy barátom, hogy meghalt az apukája, akit nagyon szeretett. Nekem lelépett a faterom, utáltam, nem érdekel. Így azt mondhatnám, na és, az apák nem számítanak, mi hasznuk van.

De anyukám meghalt, így tudom, milyen a veszteség, egy szülő elvesztése, és így együtt tudok érezni.


Ez az empátia lényege, nem a helyzet, hanem az érzés.

2019. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
70%
Én szeretek prűd lenni :)
2019. jan. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!