Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom hajlandó volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hajlandó volt lemondani az orálról az én kedvemért, mivel tudnám neki viszonozni?

Figyelt kérdés
Én nagyon nem szeretem, ő viszont nagyon és fontos is lett volna neki és meg is próbáltuk párszor, de továbbra is viszolygok tőle. Amikor először említettem, akkor azt mondta inkább szakít, de most azt mondta, hogy sokkal fontosabb vagyok neki ennél. És most szeretnék én is tenni valamit érte, hogy érezze hogy mennyire nagyon hálás vagyok neki ezért. Persze mondtam szóban is, meg tudja, de valamivel kifejezni is szeretném. Ha lehet ne szexuális jellegűt mondjatok.
2019. jan. 11. 13:06
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
63%

Talán mert neki hüvelyben kellemes, szájban meg nem?


Ennyi erővel miért nem egy másik pasi szájába dugja, az egyik szája jó, a másiké nem?

2019. jan. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
24%

#31


A "nem kellemes" és az undorító nálad ugyanaz? Ami nem okoz kellemes érzést, attól már egyből viszolyogsz? :D


"miért nem egy másik pasi szájába dugja"

Gondolom azért, mert heteroszexuális.

2019. jan. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
56%
Miért van az hogy a ferfiak elvárják az oralt de ők viszont össze csapják az orlat a nő fele? Férfi meg elvárja a sokáig tartó oralt persze csak akkor ha neki csináljak
2019. jan. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
49%
Biztos lemondott róla? Lehet ezentúl az ilyesmit nem otthon intézi...
2019. jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
31%
Én nem viszolygom a nem kellemestől, de nem tudom, mit érez a kérdező. Nem tudni, hogy nála ez mentális vagy fizikai.
2019. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
82%
Nekem hányingerem van az oráltól, nehéz dolgom lenne olyannal, aki ehhez nagyon ragaszkodik, max. megegyeznénk nyitott kapcsolatban, ha emiatt nem akarna szakítani, de látnám, hogy hiányzik neki a dolog. Én a hányingeremen nem tudok javítani sajnos, több téren van miatta hátrányom.
2019. jan. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
64%
"Amúgy igen, attól rosszul vagy, hogy a szádba vedd? Mivel másabb ha máshova teszi?" - Tudod, milyen, amikor hánytatod magad? Na, nekem pont ilyen az orál, pont azt a pontot ingerli. Más lyukon nincs ilyen.
2019. jan. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
77%

Én sem szeretem az orális szexet. Voltam már nagyon szerelmes, meg is tettem az exemnek, csak ahogy megéreztem az előváladék ízét, elhánytam magam. Nagyon szexi lehettem :/

Nem magától a faroktól undorodom, mint testrésztől, hanem a nedvek ízétől. Gyenge a gyomrom, nem tehetek róla.

2019. jan. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
71%

Nekem is az öklendezés a bajom. Gégetükrözést sem tudok végigcsinálni. Ahogy hozzáér a doki ott hátul, már jön a reflex.


Ilyet szól, mert ráizgulok. Itthon ha fogat mosok, nem izgulok, mégis nehezen tartom magam, mikor a hátsó fogaimat mosom.


De mivel egyszer régen volt mandulakövem, mondtam, oké, hozzá kell szoknom a piszkáláshoz. Minden oldal ugyanazt a megoldást írta: fokozatosan hozzá kell szokni. Oké. Elkezdtem hozzászoktatni magam, egyre mélyebbre toltam a fogkefém. Csináltam ezt majdnem 2 éven át. Még érzékenyebb lett. Most már a gargalizálástól is hányingerem van. Sőt, attól is, ha valami kisebb dolgot, pl. kupakot tartok az első (!!!!!!) fogaimmal.


Pár hónapja megint volt mandulakövem, mondom, na lássuk a gyakorlatban. Benyúltam kipiszkálni. Nem öklendeztem, egyből hánytam. Most már nem is kell semmivel benyúlnom, van egy "toroktartás", amitől megindul.

A Meryl Streep ilyet tuti nem tud.

2019. jan. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó! :D :D Jót nevettem :) Amúgy nekem ilyen fura,mert néha semmi gond,néha meg minden külső inger nélkül képes vagyok elhányni magam. Olyankor olyan mintha egy szoros garbó lenne a nyakamon és már guvvad is ki a szemem :D Borzasztó érzés :)
2019. jan. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!