Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire normális az, ha a férjem ezt "számonkéri"?

Figyelt kérdés
Ha kiteszek valamit a facebookomra, azt előtte közölnöm kell vele. Fénykép vagy csak egy zene, neki tudnia kell. Nem tiltja meg, de szólni kell előtte ha kiteszek valamit,mert különben kiakad. Szerintetek ez így van rendjén, vagy túlzás? Én annak tartom, már mondtam neki, de ő sok téren úgy kezel engem mintha a tulajdona lennék, és ez egyre jobban zavar....
2019. febr. 5. 16:16
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
85%
Ebből lesznek a bántalmazó kapcsolatok. Ha nem állítod le, hamarosan uralkodni fog rajtad, a gyerekeden is. Mert te megengeded. Ne hagyd magad soha befolyásolni.
2019. febr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
79%

"Szerintetek mennyire normális az" en egy olyan kapcsolatban elek, ahol egyikunk sem nez bele a masik telefonjaba, ami egyebkent koddal van lezarva. Bar tudjuk egymast feloldasi kodjat, ennek csupan biztonsagi oka van, ha barmi tortenne egy egyikunk telefonja meghal, a masik tudja hasznalni a masik telefonjat, de egyetlen egyszer nem vettem meg kezembe a telefonjat, max ha pakoltam es utban volt arrebb raktam. O meg kifejezetten utalja az enyemet megfogni, mert ajfon es szerinte csuszos es nem akarja elejteni. Jah, es igy elunk 15 eve boldogsagban. Szoval szerintem maximalisan abnormalis, hogy o belenez a te telefonodba.

A FB dolog pedig mar inkabb nevetsegesen szanalmas.


Nokent mondom, kapd ossze magad csajszi, mert mar igy is baromira a fejedre nott ez a nagy gyerek. Meg idoben kapd el a grabancat es neveld meg mert par ev mulva a kicsi is felno es 2 kolyokkel nem fogsz birni!

2019. febr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
0%

most miért kellett lepontozni, mert megkérdeztem: hány évesek? :D


Nyomorultak.

2019. febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
15 éve?Az lehetetlen.Ezen az oldalon azt mondják 1év után elmúlik a szerelem és utána már csak bóklásztok egymás mellett mert kapcsolat függők vagytok.Csak idő kérdése hogy a férjed elkezdjen inni és téged ütni.Ennyi idő után az is teljesen biztos hogy megcsal az a féreg.FUSS MENEKÜLJ amíg nem késő te ettől sokkal jobbat érdemelsz.Dobd ki a szemetet.Nagyjából Ennyi.😁
2019. febr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

Igazatok van.

Amugy csodálatos apa.

Csak ez a birtoklási dolog néha...

Én pont az ellentétje vagyok ennek, és világéletemben utáltam a korlátokat. Miért mentem hozza? Mert van ezer jó tulajdonsága ezek mellett.

De ahogy telik az idő ez egyre jobban zavar.

28 évesek vagyunk mindketten

2019. febr. 5. 20:28
 36/39 anonim ***** válasza:
0%
Na ügye!Megmondtam.1 rossz tulajdonság és itt mindenki ki akarta dobni!Pedig minden más oké vele.Jó apa Jó férj.Lúzer GYK-s macskás nők!
2019. febr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

# 36


Én nem pontoztam le (se fel) a 26. hozzászólásodat, amiben annak a meglátásodnak adtál hangot, hogy ez mindössze egyetlen rossz tulajdonság (az előtte lévőt írtam, a 27-edikben pedig nem én reagáltam a meglátásodra, hanem egy másik, szintén 85 %-os hozzászóló, de mielőtt leírtad a "lúzer macskás nőknek" titulált hozzászólóknak szánt kritikádat és azt a következtetésedet, hogy


"Pedig minden más oké vele. Jó apa Jó férj.", olvastad a kérdezőnek azt a reakcióját, miszerint:


"25ös sajnos igazad van mert az élet minden területén ilyen ő..."??



De már az előtte megfogalmazott "sok téren úgy kezel engem mintha a tulajdona lennék" / "Mindig is ilyen birtokló volt..De most már betelik a pohár nálam is" nyilván azt támasztja alá, hogy jó férj az illető, és minden más tényleg annyira rendben van a kapcsolatukban a Facebook cenzúrát és a teló csekkolást leszámítva.

2019. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
79%

"Mindig is ilyen birtokló volt.."

....

"Itt van egy 1 éves gyerek"

Gratulálok, ismét egy pompás választás, hogy kinek kell gyereket szülni.

Nem ijesztgetni akarlak, csak elárulom, egy rokonom férje is így kezdte, a nővel hisztizett és birtokló volt (bár ő x év házasság után kattant be), aztán pár év múlva az 5 éves gyereküket verte meg úgy, hogy jelenleg is zajlik a per miatta.

A helyedben átgondolnám ezt a kapcsolatot, a gyerek érdekében is.

2019. febr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Én vagyok az aki azt írta, hogy egy ilyen súlyos jellemhiba számomra felülír ezer jó tulajdonságot. Teljes mellszélességgel kiállok a véleményem mellett és

csak szólnék, hogy pont nem vagyok macskás nő, mert volt annyi önbecsülésem, hogy ilyen jellemhiba nélküli férfi alá nem adtam, szóval baromira mellélőttél kedves 36os. A korlátozás nekem pont olyan "hiba", mint a megcsalás, vagy azt is el kéne néznem talán valakinek, csak mert más téren vannak pozitív dolgai? Ne röhögtess már. Ha te el akarod viselni azt, hogy valaki egy birtokló, kettős mércés szemétláda csak azért, mert vannak jó tulajdoságai is (amik kb mindenkinek vannak), akkor egészségedre, én inkább alapból valaki olyannal jövök csak össze, akinek megvannak jó ember és mellé pedig nem egy ilyen korlátózó féreg, a hibái, defektjei pedig nem ennyire súlyosak. De persze kinek mi :)

2019. febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!