Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire normális az, ha a férjem ezt "számonkéri"?

Figyelt kérdés
Ha kiteszek valamit a facebookomra, azt előtte közölnöm kell vele. Fénykép vagy csak egy zene, neki tudnia kell. Nem tiltja meg, de szólni kell előtte ha kiteszek valamit,mert különben kiakad. Szerintetek ez így van rendjén, vagy túlzás? Én annak tartom, már mondtam neki, de ő sok téren úgy kezel engem mintha a tulajdona lennék, és ez egyre jobban zavar....
2019. febr. 5. 16:16
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
81%
Semennyire. Ahogy az sem, hogy egy ilyen férfival vagy együtt.
2019. febr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem mi ennek a kérdésnek a célja ha pontosan tudod, hogy ez egy olyan helyzet ahol birtokolnak és leuralnak téged.


Nyilván azt szeretnéd, hogy meghallgassák a panaszkodásod, hogy aztán visszamehess újult erővel a problémás helyzetbe.


Cselekedj, mert nem fog senki helyetted.

2019. febr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
85%
Pontosan annyira normális, mint ahogy az, hogy te ezt eltűröd neki és képes vagy egy ilyen undorító alakkal együtt élni.
2019. febr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
88%

Nekem nem lenne normális, és nem is tűrném el.


A telefonodat meg nyilván nem véletlenül nézegeti és ellenőrizgeti, hogy kivel beszélsz, ki ír neked.


Szerinted ő vajon miért viszi még a WC-re is a sajátját?


Túl a kontrollra való igényen, aki féltékeny és állandóan kutakodik, ellenőrizgeti a társa telefonos és egyéb aktivitását, az nem ritkán pont azért teszi, mert ő maga nem hűséges, neki van titkolnivalója a másik előtt, és pontosan tudja, hogy mivel, hogyan tudna lebukni, ha nem őrizné gondosan a telefonját.

2019. febr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk annak én se örülnék, ha a párom a gyerekünkről osztana meg fényképeket. De nem "akadnék ki"...
2019. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

De ő is kiteszi! Itt nem a gyerek a lényeg. Az a baj hogy ő megteheti! Ő kitehet bármit gyerek, zene , motor, minden...én nem...vagyis én is

Csak szóljak előtte

Mindig is ilyen birtokló volt..

De mostmár betelik a pohár nálam is

2019. febr. 5. 16:59
 17/39 Rockarc ***** válasza:
79%

Ket reszre valasztanam. Az egyik az internetes biztonsag, egyaltalan nem mindegy, hogy mit oszt meg az ember az interneten. Nem oktatofilm, de nagyon jo lenne, ha az iskolban megnezetnek a gyerekekkel a Searching nevu filmet, netes, nyomozos es indirekt modon szepen bemutatja a nethasznalat veszelyeit.


A masik, amikor a telefonodban turkal. Na az a no comment kategoria. Ilyenek akkor tortennek, amikor a nok szedik fel a fiukat, mert azok eppen "introvertaltak" voltak, beloluk lesznek a piti, kishitu, gyava alakok. Igazabol mar azelott azok voltak, mielott elkaptak a grabancukat, es a GYK-n konyorogtek, hogy a nok vigyek lejjebb a lecet. Visszanezve erre, nem veletlenul van az ott, ahol van.


42F

2019. febr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, egy dolgot nem értek.


Ha eddig is zavart a viselkedése, akkor miért fogadtad el az általa hozott egyoldalú szabályokat?


Miért nézhet bele a telefonodba, ha ő még a WC-re is viszi az övét?


Miért kérsz engedélyt egy olyan zene, kép feltöltéséhez, amiben nincs semmi kivetnivaló?


Ha úgy érzed, hogy "sok téren úgy kezel engem mintha a tulajdona lennék", akkor miért toleráltad idáig ezt a viselkedést, ahelyett, hogy egészséges határokat meghúzva kiálltál volna időben magadért, mielőtt a férjed természetesnek veszi, hogy abban korlátoz téged, amiben csak akar?

2019. febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

Mert sajnos függök tőle...

Itt van egy 1 éves gyerek és nekem már ezt is néznem kell

2019. febr. 5. 17:24
 20/39 anonim ***** válasza:
92%

Ne mondd már kérdező, hogy a gyerek után varázsütésre ilyen lett és korábban jele se volt annak, hogy egy ilyen defektes féreg..


Javasolnám, hogy koncentrálj a függetlenedésedre, persze csak ha nem akarod tönkretenni a gyereked életét azzal, hogy hagyod ilyen kapcoslati mintában felnőni.

2019. febr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!