Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire normális az, ha a férjem ezt "számonkéri"?

Figyelt kérdés
Ha kiteszek valamit a facebookomra, azt előtte közölnöm kell vele. Fénykép vagy csak egy zene, neki tudnia kell. Nem tiltja meg, de szólni kell előtte ha kiteszek valamit,mert különben kiakad. Szerintetek ez így van rendjén, vagy túlzás? Én annak tartom, már mondtam neki, de ő sok téren úgy kezel engem mintha a tulajdona lennék, és ez egyre jobban zavar....
2019. febr. 5. 16:16
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

De akkor minek SZÜLTÉL NEKI GYEREKET??

Tudtad hogy ő ilyen, megváltozni nem fog.

Egyáltalán minek mentél hozzá feleségül?

2019. febr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
90%
Hát az én telefonomba tuti nem nézne bele. Miért hagyod?
2019. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
85%
Na előbújt a férges nő is...
2019. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező ilyen volt a férjed eddig is most is ilyen nagyon jól tudtad és így fogadtad el így szeretted meg.Szültél egy gyereket és kiírsz ide egy ilyen kérdést...Ne haragudj de ugyanolyan szánalmas vagy te is.Egyedül a megkeseredett macskás feministáknak adtál egy kis adag doppingot akik láthatóan beindultak a témára.
2019. febr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
84%

"Mert sajnos függök tőle...


Itt van egy 1 éves gyerek és nekem már ezt is néznem kell"


Nem akarom megbántani az érzéseidet, de azt írtad, hogy "mindig is ilyen birtokló volt.."


Amúgy szerinted mi történne, ha ezentúl csak a közös gyereketek képének posztolásához kérnéd a beleegyezését, a többi képet, zenét stb. úgy kezelnéd ahogy ő?


Szerinted elválna???


Amit nem akarsz hosszabb távon elfogadni, tolerálni egy kapcsolatban, azt mindjárt az első alkalommal sem kéne, mert benned idővel egyre csak nő a feszkó - írtad is, hogy "egyre jobban zavar", "betelik a pohár", - a másik fél meg egyre inkább magától értetődőnek, természetesnek veszi, hogy megszabhatja, mit tehetsz és mit nem.


A viselkedéseddel abban erősíted meg, hogy saját magadat nem tekinted egyenrangú félnek egy bizalmon alapuló párkapcsolatban.


Szóval az időhúzással, azzal, hogy halogatod az önmagadért való szelíd, de határozott kiállást, csak a tétet emeled.


És tényleg érdemes lenne elgondolkoznod azon is, hogy a gyerekednek - függetlenül attól, hogy fiú vagy lány - tényleg egy olyan párkapcsolati mintát szeretnél-e átadni, amit ti most működtettek.


Szeretnéd, ha lányod felnőve egy szintén kontroll mániás férfi mellett szívjon, (mint tette egy kolléganőm, aki ebben nőtt fel a szülei mellett), mert neki ez lesz a természetes minta, ami tudat alatt rögzülni fog benne amiatt, ahogy ti éltek, és amit jó eséllyel akaratlanul is másolni fog?


Vagy ha fiatok van, szeretnéd, ha a felnőve, férfiként így működjön majd a párkapcsolataiban?

2019. febr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
0%
25-ös a párkapcsolata egyéb dolgairól szerintem semmit nem írt a kérdező honnan tudod hogy azt nem kéne látnia a gyereknek?Egyáltalán mit?A kérdező férjének tudunk egy rossz tulajdonságról egyenlőre Ennyi.
2019. febr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
82%
26 Igen, de ez az egy rossz tulajdonsága van olyan súlyos, hogy felülír akár ezer jót.. Normális ember számára egy ekkora jellemhiba teljes mértékben elfogadhatatlan, lehet mellé akármennyi pozitív tulajdonsága.
2019. febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
0%
27 ezt ki mondta neked?
2019. febr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
25ös sajnos igazad van mert az élet minden területén ilyen ő...
2019. febr. 5. 18:22
 30/39 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező!


Hány évesek vagytok?

2019. febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!