Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ilyen kijelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ilyen kijelentéshez a párotoktól, mikor épp babát vártok?

Figyelt kérdés

A párom teljesen elzárkózik az apás szüléstől, de én még sose szültem, szeretném ha ott lenne. Mondtam neki, hogy csak a fejemnél legyen, nem kéne látnia semmit, csak nekem jól esne ha ott lenne. Én alapból eléggé félek a korházi légkörtől és ezt ő is tudja. És ma mondta, hogy félne, hogy utána már nem menne úgy a szex. Dühömben megmondtam neki, hogy megcsinálni meg nem félt a gyereket?

Erre az volt a válasz: a természetbe is a hím megcsinálja, de az anya egyedül szüli meg,

Utána bocsánatot kért, de ez nagyon rosszul esett.


2019. febr. 17. 17:02
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nagyon nem jó embernek fogsz szülni. Persze, tök oké ha valaki nem bírja az ilyet de ezt máshogy is lehet közölni. Ebben a részében a dolognak te is lehetnél megértőbb. De annak aki valóban szereti a párját és a gyermekét szerintem ez a hozzáállás nonszensz.

Ha a szülésnél, ahol nem kell jó formán semmit sem csinálni nem akar semmit sem segíteni, akkor szerinted a gyereknevelésben fog bármit is? Tök egyedül fogsz mindent csinálni a gyerek körül. Ő meg jó "hím" módjára tesz majd a fejedre.

2019. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
50%

Alapból nem akarok gyereket, de ha szülnék, olyan pasit választanék, aki nem csak egy elélvezésig férfi.


Konzervatív? Biztos is, szex közben is tuti irul-pirul.

2019. febr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
91%
Nem akar ott lenni, elfogadom. A gyerektervezés előtt kellett volna tisztázni az ilyesmit, nem terhesen. Lesznek ott még bajok... bár ne így legyen.
2019. febr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is megérdemelted. Lehet, hogy ő nem is akarta igazán a gyereket, csak ráerőltetted. Így jársz, ha önző vagy.
2019. febr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
93%
Na, egy újabb csodás kapcsolat. Szerencsétlen gyerek.
2019. febr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
71%

Viccesek vagytok, ahogy lenulláztok egy férfit csak azért, mert nem akart bent lenni a szülésnél. A kérdező erősködött vele, pont annyira bunkó volt ("Dühömben megmondtam neki, hogy megcsinálni meg nem félt a gyereket?"), mint amennyire utána a párja ("a természetbe is a hím megcsinálja, de az anya egyedül szüli meg") - úgyhogy szerintem ez X.


Kérdező, nem értem a felháborodásod és a cirkuszt. Nem akar ott lenni, mert úgy érzi, hogy neki ez sok lenne - miért nem lehet ezt elfogadni? Tényleg vele van a gond? Vagy jobb lenne, ha az egész szülés traumatizálná? Mert nem mindenki fogadja olyan jól az egészet.


Ajánlott irodalom:

[link]


Vicces egy világban élünk és kívánom, hogy ennél nagyobb problémátok ne legyen az életben!

2019. febr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
57%

Minek nyaggattad? Igazából kiprovokáltad tőle ezt a reakciót, utána meg bocsánatot is kért. Hagyd meg neki ezt a döntést, és ne nyaggasd a témával mostantól, majd ha mégis ott akar lenni, legyen az az ő döntése, és ne azért legyen bent, mert te kihisztizted.

Amúgy ha így parázol a kórházi légkörtől, mi lett volna, ha abban az időben szülsz gyereket, amikor bent sem lehetett az apa? Örülj, hogy most már van ilyen lehetőség, de ne kényszerítsd rá a párodra.

2019. febr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
68%

Te bocsánatot kértél tőle ezért a megjegyzésedért?

"Dühömben megmondtam neki, hogy megcsinálni meg nem félt a gyereket?"

2019. febr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
24%
Részemről vége lenne a házasságnak, ha a férjem egy ilyen fontos eseménynél nem akarna ott lenni. Nyilván nem lehet ezt erőltetni, nem is szólnék egy szót sem. De onnantól a gyerek felnevelèsére korlátozódna a kapcsolatunk.
2019. febr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
70%

"Dühömben megmondtam neki, hogy megcsinálni meg nem félt a gyereket?"

-- Te meg nem féltél megcsináltatni?


Szörnyű egy feleség lehetsz.

2019. febr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!