Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ilyen kijelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ilyen kijelentéshez a párotoktól, mikor épp babát vártok?

Figyelt kérdés

A párom teljesen elzárkózik az apás szüléstől, de én még sose szültem, szeretném ha ott lenne. Mondtam neki, hogy csak a fejemnél legyen, nem kéne látnia semmit, csak nekem jól esne ha ott lenne. Én alapból eléggé félek a korházi légkörtől és ezt ő is tudja. És ma mondta, hogy félne, hogy utána már nem menne úgy a szex. Dühömben megmondtam neki, hogy megcsinálni meg nem félt a gyereket?

Erre az volt a válasz: a természetbe is a hím megcsinálja, de az anya egyedül szüli meg,

Utána bocsánatot kért, de ez nagyon rosszul esett.


2019. febr. 17. 17:02
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
91%
Csak szerintem fontos ezt tisztázni gyerekvállalás előtt? Ha neked ennyire fontos (megértem), és ő ennyire nem akarja (ezt is megértem), akkor még a babvállalás előtt kellett volna megbeszélni, nem? Én ha pl. gyereket szülnék, csakis császár lenne. Ha az valami miatt nem megoldható, akkor nem engedném, hogy ott legyen és olyan állapotban lásson. Nem leszel címlaplány szülés közben. A lényeg, hogy a két fél egyetértsen.
2019. febr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
74%
Még terhesség előtt elmondta a férjem, hogy nem szeretne bent lenni, mert nem akarja látni, hogy szenvedek, ő meg csak ott állna tehetetlenül. Elfogadtam, anyu volt bent. Nem lett rossz apa, nagyon is hálás vagyok neki azért, hogy ennyire odaadó és gondoskodó. Itt te vagy a hibás, ne haragudj, nem szabadna másokra erőltetni az akaratodat. Ha meg tényleg ennyire fontos, tisztázni kellett volna előre. Amúgy nem kell ennek ennyire nagy feneket keríteni, csak egy szülés.
2019. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ezt át kéne gondolnod, nem bánnád e meg ha mégis veled lenne szülés közben. Ne akarj ráerőltetni olyat amit nem szeretne. Szerintem kúlturált módon közölte (utalt rá) hogy őt ez nem érdekli. És egy pasi ne is ott bizonyítson már ne is haragudj.
2019. febr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 Andi80018 ***** válasza:
57%
Szerintem nem korrekt tőled, hogy ennyire rá akarod ezt erőszakolni. Ez olyan, hogy mondjuk ő azt kérné, hogy menjél már el vele pl. vérvételre, de elég, ha csak ott állsz. Pedig mondjuk full rosszul vagy az ilyesmitől. Ha nem akarja, akkor ne erőltesd. Egyébként ettől függetlenül elég paraszt volt az a kijelentése, de lehet már nagyon idegesítetted. Ne szorítsd sarokba, én azt mondom ezzel kapcsolatban.
2019. febr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
27%
A nagy kemény teremtés koronái... Szánalmasak.
2019. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
58%
Szánalmas egy "nő" vagy. Gondolom halálra szekáltad már szegényt, persze, hogy kiakadt. Neked volt eszed megcsináltatni a gyereket? Egyébként miért akarod, hogy bent legyen? Tisztában vagy vele, mivel jár egy szülés? Aztán ha utána undorodik majd a szextől, akkor is ekézni fogod szegényt? Akkor is majd ő lesz a szörnyű férj? Az ilyen agyatlan nők miatt, mint te tartunk itt.
2019. febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
77%

Nőként, anyaként két dolog van a fejemben a hozzászólások alapján:

1. Valaki azt írta, hogy ez nála váló ok lenne és csak a gyerek láthatásra korlátozná a viszonyt. Komolyan?? Ennek az egésznek miért tulajdonítunk akkora jelentőséget hogy tönkretegyen egy kapcsolatot amiben van gyerek? Ennyi miatt nem lehet így tönkre tenni egy családot! Legyszi gondoljatok a gyerekre is, ne csak magatokra!


2. Miért hiszi minden nő azt ha terhes kismama, hogy ő a világ közepe? Nem teszitek jól, mert olyan szerepbe kényszerítitek a pasit, hogy utána csodálkoztok ha szülés után nem áll helyre a régi kapcsolat... attól hogy terhesek vagyunk, a férfi ugyanolyan fontos kell hogy maradjon egy kapcsolatban, különben ezért fog tönkremenni a házasság mert mindig sokadiknak fogja magát érezni, és aztán vagy kilép vagy csak megkeseredik a kapcsolat.


Én is anya vagyok, tudom hogy az ember hajlandó átváltozni anyatigrissé, de azért valami határt szabjunk magunknak hogy meddig lehet mindenkin uralkodni...


Tudom le leszek hurrogva és pontozva, de akkor is ez a véleményem.

2019. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
17%
#27 félreértettél. Nem kezdeményeznék válást. De nem is nyúlnék többet a férjemhez. Felnevelnénk közösen a gyereket, aztán utána mindenki megy amerre lát. Igen, nekem ez ennyire fontos. A gyerek pont annyira az apáé is, mint az anyáé. Ezért az a mininum, hogy ha van rá lehetőség (!!!) Akkor az apa is kiveszi a részét a szülésből. Én nem tudom elfogadni, hogy egy férfit nem érdekel a saját gyereke születèse. Nem tudom elfogadni, hogy egy férfi cserben hagyja a vajúdó feleségét, a gyermeke anyját, amikor annak szüksége van rá. Más tészta, ha valamiért nem tud ott lenni az apa a szülésnél. Pl.tényleg rosszul lesz, és ki kell mennie. Akkor legalább megpróbálta, érdekelte őt a dolog. Vagy ha olyan járványügyi intézkedès van, hogy nem mehet be kísérő, ott megint érthető a dolog. Sok minden mást elnézek, elfogadok, de azt, hogy önszántábòl cserben hagyjon a társam, amikor szükségem van rá, azt nem tudom lenyelni.
2019. febr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
@28: Sajnálom a férjed.
2019. febr. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
"2. Miért hiszi minden nő azt ha terhes kismama, hogy ő a világ közepe?" - Nem hiszi, én sem a kérdező mellett álltam ki nőként, csak nem írtam oda a nememet a válaszhoz... Egyébként egyetértek veled.
2019. febr. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!