Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ilyen kijelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ilyen kijelentéshez a párotoktól, mikor épp babát vártok?

Figyelt kérdés

A párom teljesen elzárkózik az apás szüléstől, de én még sose szültem, szeretném ha ott lenne. Mondtam neki, hogy csak a fejemnél legyen, nem kéne látnia semmit, csak nekem jól esne ha ott lenne. Én alapból eléggé félek a korházi légkörtől és ezt ő is tudja. És ma mondta, hogy félne, hogy utána már nem menne úgy a szex. Dühömben megmondtam neki, hogy megcsinálni meg nem félt a gyereket?

Erre az volt a válasz: a természetbe is a hím megcsinálja, de az anya egyedül szüli meg,

Utána bocsánatot kért, de ez nagyon rosszul esett.


2019. febr. 17. 17:02
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
85%
"Ezért az a mininum, hogy ha van rá lehetőség (!!!) Akkor az apa is kiveszi a részét a szülésből." - Bocs, de minek csinálja valaki fölöslegesen a cirkuszt? Miért minimum? Miért elvárás? Nem kötelező ott lenni szülésnél a férfinek, csak a nőnek, mert a gyerek belőle jön ki, ha van lehetőség, a férfi ott lehet, ha akar, de ne legyen ez elvárás, és ne legyen emiatt hiszti, nem értem, mi a jó ebből ekkora felhajtást csinálni. Engem pont nem fog érdekelni, hogy a majdani gyereke(i)m apja bent lesz-e szülésnél vagy sem, felnőtt ember, döntse el önállóan. Nem valószínű, hogy a fájások közben pont rá fogok tudni koncentrálni. És azért ott még remélem nem tartunk, hogy a közösségi oldalakat végigposztoljuk a szülésről is élőben...
2019. febr. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
59%

A férfinak a szülésben nincs része. Ez van, és ez így is marad, még ha kefét rágnak itt a feministák, akkoris. Ha természetes úton szülsz, el kell fogadnod, hogy úgy fogsz szülni, mint az emlősök. Ami nem olyan, mint a filmekben, hogy szuszogsz kettőt, visítasz hármat, és kész. Én az utolsó órában egy lepedő felett guggoltam, kegyetlenül szenvedtem, és volt, hogy magam alá eresztettem a végtermékeimet, miközben az ágy szélét markoltam. A méhlepény sem egy szemet gyönyörködtető látvány amúgy. Reggel 5 órakor ment el a magzatvíz, este 7-re lett meg a gyerek. Örülök, hogy nem nézettem vele végig. Ha önként akar menni, menjen, de erre rákényszeríteni valakit elég nagy hiba. Még anyu is nagyon megijedt a végén, amikor nem felakadt, hiába nyomtam nem jött, végig az járt a fejemben, hogy nem tudom megszülni. Pedig ő szült kettőt. Akkor mit érezhet egy férfi, akinek gőze nincs az egészről?

Ha ez nektek nem tetszik, legyetek csikóhalak, bocsi.

2019. febr. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk viszont nem volt kérdés, hogy végigcsinálja velem a férjem. Pedig mind a két szülés 3 naposra sikerült. Itatott, wcre kísért, besegített a kádba, kisegített a kádból, segített felmászni az ágyra, támogatott amikor sétálni küldtek. Nálunk nagyon nem volt igaz, hogy a férfi tehetetlenül áll. Nem kell sajnálni a férjemet, egyszerűen érdekelte a gyereke és a felesége. Ez ennyi.
2019. febr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
71%

Ez mindenkinél más, de ebből hisztit csinálni semmiképp sem érdemes, felnőtt ember képes önállóan eldönteni, hogy egy ilyen eseményen ott akar-e lenni vagy sem, és én ezt az önálló döntésképességet egy felnőtt férfitől el is várom. A kérdezőben biztos túltengnek a hormonok, ezért olyan érzékeny, de azért ebben a beszólásban neki is kőkeményen része van, ő provokálta ki, és neki is magába kéne néznie.

Amúgy meg feministának tartom magam, a szó normális értelmében, nem a szélsőséges vonalat képviselem.

2019. febr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!