Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társadalmilag mennyire elfogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társadalmilag mennyire elfogadott az ilyen gondolkodás?

Figyelt kérdés

Igazából a saját esetemről írnék, mert nem tudom eldönteni mi a helyes.

Van egy lány akiről régóta tudom, hogy tetszem neki, és nekem sem lenne ellenemre, mert szép, jó fej, jól érzem magam vele.

Sokáig szándékosan "nem vettem észre", de aztán úgy voltam vele,hogy próbáljuk meg.

Viszont egy hiba van az egészben, ami számomra hatalmas hiba: van egy gyereke.Ezért nem akartam észrevenni.

25 évesek vagyunk mindketten, én ennyi idősen még nem szeretnék nemhogy saját gyereket, de főleg nem másét.

Jól elvagyok a fizetésemből, de azért nem keresek úgy,hogy mondjuk egy gyereket is tudjak nevelni.Nyilván akkor már 2 fizetés játszik ami összeadva nem rossz pénz, de van fogalmam róla,hogy egy gyerek is milyen kiadásokkal jár, ráadásul pár év és iskolás korú lesz.

Nem is ez a lényeg, mert előbb vagy utóbb úgyis lesz egy de akár két saját gyerekem is, csak az nem most, és a legfontosabb hogy ők az én gyerekeim lesznek.


Nekem 75%-ban a gyerekkel van a bajom, és most ezért menekülnék a helyzetből mielőtt komolyabbra fordul.Még nem lenne késő.


2019. márc. 9. 08:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod elfogadni, hogy van gyereke, akkor ne eroltesd magadra, hiaba tetszik a nő! Abbol jo nem sulne ki! En sem tudnek olyan ferfival osszejonni akinek vagy mar gyereke es ez nem a ferfi nem a gyerek hibaja hanem az en sajat erzesem.
2019. márc. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%

#6 Ne add már az ártatlant. Nézd már meg, mit írtál:


"Van egy lány akiről régóta tudom, hogy tetszem neki, és nekem sem lenne ellenemre, mert szép, jó fej, jól érzem magam vele.

Sokáig szándékosan "nem vettem észre", de aztán úgy voltam vele,hogy próbáljuk meg.

Viszont egy hiba van az egészben, ami számomra hatalmas hiba: van egy gyereke.Ezért nem akartam észrevenni."


Tehát sokáig azért nem akartad észrevenni, mert gyereke van. Tudtad, hogy ez téged zavarni fog, és nem akartad észrevenni. Csak azért gondoltad meg magad, mert jó nőnek tartod. De annyira már nem tudod szeretni, hogy így elfogadd. És ezt már előre érezted, ezért nem akartál kezdeni vele. Tehát ne hazudozz itt, hogy te csak ártatlanul kipróbáltad. Nem szereted eléggé, ne legyél vele. Továbbra sem elfogadott mást becsapni.

2019. márc. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

12-es


Még mindig hülyeség amit írsz.

2019. márc. 10. 09:34
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen hülyeség, hiszen téged idéztelek. :-)
2019. márc. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!