Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek így mi értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek így mi értelme?

Figyelt kérdés

Elmúlt hónapokban többször tapasztaltam, hogy a nők meg sem akarják próbálni az ismerkedést velem, pedig elmondható róluk hogy huzamosabb ideje egyedül vannak. Nem mondom, hogy kötelező velem kapcsolatba kezdeni, de ez érthetetlen számomra.


Elindul egy beszélgetés, jönnek a kedves megjegyzések, többek között hogy minden klappolna velem és különleges pasi vagyok. Már kezdem azt hinni hogy végre lehet valami, ha más nem is, barátság.


Aztán egyik napról a másikra eltűnnek a nők, miközben tudtomra adják hogy jól nézek ki, tetszem, lehetne közös jövő....


Ha egy nő egyedül van és tegyük fel hogy én mint potenciális jelölt kéznél vagyok, miért jobb megoldás elszalasztani? Egy nőt ilyenkor mi motivál?


2019. ápr. 6. 15:32
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

Ahogy én látom, esetedben sem más a történet. A nő rájött, hogy mégse te kellesz neki. Vagy unalmasnak tartott, vagy lett neki más és nem vette a fáradságot, hogy közölje veled. Leveleztem már itt is, és ez általában úgy zajlik, hogy válaszolsz nőként valamire, arra kapsz 100 privátot és nem fogsz mindegyiknek válaszolni. Én se szoktam magyarázkodni, hogy bocsi, de azért nem tetszel, mert még írni se tudsz, vagy bunkóságot írtál, vagy ilyesmi. Érted.

Ne törődj ilyenekkel.

2019. máj. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:

Nálam ez úgy volt egy esetben, hogy bizonyos szituból kifolyólag szóba keveredtem egy nővel, aki tetszett és én is neki. Nem volt kapcsolata csak amolyan összejárunk néha és jól elvagyunk. Okos, tanult nő egyébként. Nem én kerestem, hanem ő kezdeményezett. Aztán mikor kezdett volna alakulni valami, hát angolosan eltűnt.


Nem vagyok csúnya, tolakodó vagy erőszakos. Nem tudtam hovatenni a viselkedését.

2019. máj. 1. 13:55
 23/45 anonim ***** válasza:

Én az őszinteség híve vagyok, ha komolyan tetszik valaki. Eléllhattál volna azzal, hogy érdeklődsz iránta és nyögje ki ő is, hogy mik a szándékai.

Sokminden lehet a háttérben. Vannak, akiknek nem kell kapcsolat, csak kell, hogy érezzék, hogy tetszenek valakinek. Vagy nem aktuális komoly ismerkedés bizonyos élethelyzet miatt, vagy nem is tetszel annyira, de más épp nem volt. Embereket sokminden motiválja, nem lehet mindenkit megérteni és nem is érdemes :)

2019. máj. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
De érted, ő keres és eteti a fejem, amikor meg érzi hogy felkeltette az érdeklődésemet, eltűnik. Nem hiszem hogy ennyire szánalmas lennék.
2019. máj. 1. 14:03
 25/45 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, mondd?
2019. máj. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
30 vagyok.
2019. máj. 1. 14:06
 27/45 anonim ***** válasza:
Akkor fura, hogy nem szoktad még meg, hogy az élet néha nem fair.
2019. máj. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
Ó, én már régóta tudom hogy az élet nem fair. Volt barátnőm csúnyán kitolt velem, azóta nem hiszek a mesékben és óvatosabb is lettem. :)
2019. máj. 1. 14:09
 29/45 anonim ***** válasza:

Azért bízni kell benne, hátha.

Én reménytelen romantikus maradok már örökre:D

2019. máj. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
Te mennyi vagy? Hmm, a romantika nálam is megvan, elromantikázok magamban nő nélkül is. :)
2019. máj. 1. 14:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!