Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek így mi értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek így mi értelme?

Figyelt kérdés

Elmúlt hónapokban többször tapasztaltam, hogy a nők meg sem akarják próbálni az ismerkedést velem, pedig elmondható róluk hogy huzamosabb ideje egyedül vannak. Nem mondom, hogy kötelező velem kapcsolatba kezdeni, de ez érthetetlen számomra.


Elindul egy beszélgetés, jönnek a kedves megjegyzések, többek között hogy minden klappolna velem és különleges pasi vagyok. Már kezdem azt hinni hogy végre lehet valami, ha más nem is, barátság.


Aztán egyik napról a másikra eltűnnek a nők, miközben tudtomra adják hogy jól nézek ki, tetszem, lehetne közös jövő....


Ha egy nő egyedül van és tegyük fel hogy én mint potenciális jelölt kéznél vagyok, miért jobb megoldás elszalasztani? Egy nőt ilyenkor mi motivál?


2019. ápr. 6. 15:32
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
72%
Ott a varázsszó. Mert nem korrektek. Ennyi. De ez nem a te hibád.
2019. ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
Nem az én hibám, mégis a szívemre veszem és keresem hol hibázok.
2019. ápr. 6. 21:03
 13/45 anonim ***** válasza:
80%
Ja aranyos, akkor neked van bajod önmagaddal. Lépj túl ezeken, esetleg próbálj meg ne ilyen oldalakon társat keresni. hidd el, személyesen is megy az.
2019. ápr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
Nem társkeresőn történtek ezek az esetek, ott sose működtem. Most egy ideig nem fogom a nők társaságát keresni, egyelőre jó egyedül. :)
2019. ápr. 6. 21:13
 15/45 anonim ***** válasza:
72%
És alig hat óra alatt eljutottál ide :DDD
2019. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Nem 6 óra alatt, ezt már korábban eldöntöttem! Mi ebben a nevetséges?
2019. ápr. 6. 21:25
 17/45 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még interneten ismerkedtem azt vettem észre, hogy ha nem váltasz gyorsan, akkor Meg see próbáld utàna. Legkésőbb a 3-4. Levélváltásnál, de inkább a 2.-nál meg kell beszélni az élő találkozót vagy minimum telefonra áttérést vagy videócsetet. Ha megvan legalább a találkozó időpontja, lehet folytatni neten az ismerkedést addig, ha még csak videócsetig jutsz, akkor azt kell erőltetni.
2019. ápr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:

Akkor hagyom abba az ismerkedést ilyen módon, ha közben rájövök, hogy mégsem tetszik, hozzám illik az illető. Szerintem ez tök egyértelmű.

Múltkor volt egy pasas, aki kedvesnek és értelmesnek ígérkezett, aztán éjjel már olyanokat kezdett írni, hogy majd hol lakunk, meg milyen lesz a gyerekünk...na most nekem ebből hamar kisejlik, hogy egy elmeroggyant a pasi, akinek tökmindegy, a nő milyen, csak valaki legyen már mellette. Nekem még nem célom ezért kapcsolatot kialakítani.

Csak azért, mert egyedül vagyok és van egy esetleges jelölt, nem muszáj beleugrani. Meg lehet várni az ideális társat is.

2019. máj. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
*Nekem meg nem célom ezért kapcsolatot kialakítani.
2019. máj. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

#18, értem miről írsz, de esetemben más a történet. Én fél óra beszélgetés után nem tervezek rögtön gyerekeket, esküvőt meg közös életet. Nyilván akivel beszélgetni szeretnék, azt megfelelőnek tartom.

Azt viszont nem szeretem ha minden előzmény nélkül a nő eltűnik. Akkor legalább jelezhetne, hogy bocs de nem.

2019. máj. 1. 13:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!