Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őt a szép, átlagos vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őt a szép, átlagos vagy inkább a csúnya lányok közé sorolnátok be?

Figyelt kérdés
[link]
2019. máj. 1. 22:42
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
65%

Arcra átlagosan szép, azaz rengeteg hasonló arcú lány szaladgál az utcán, de ettől függetlenül szép.

Alakra nagyon jó.


(Amúgy azon miért akadt fent pár válaszoló, hogy mivel sokan azt írták, hogy átlagos, ezért a gyakorisok válogatósak? Ha kiálltok bármelyik nagyobb városban egy középsuli elé, rengeteg ugyanilyen lány fog kijönni, szóval tényleg átlagos a karaktere. És a kérdés NEM az volt, hogy járnának e vele, hanem az, hogy néz ki. Abból, hogy sokan írták, hogy átlagos, még nem az következik, hogy nem járnának vele vagy kidobnák. Légyszi, ha már feljöttök egy oldalra válaszolgatni, akkor legalább próbáljátok meg értelmezni a szöveget és a válaszokat is, mielőtt ideböfögtök előítéletes utálattal valamit. Nekem pl. tetszenek az átlagos lányok.)

2019. máj. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
22%

Az arca botrány, csúnya. A teste nagyon szép, átlagon felüli.

Így jön ki az "átlagos" címke

2019. máj. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudnám őszintén és határozottan rámondani, hogy szép, mert az arcában nem fog meg semmi, hiába látszik a testén, hogy folyamatosan dolgozik rajta, meg az öltözködésén/sminkjén, hogy adni akar magára. Szerintem a többi válaszoló is valami ilyesmire gondol, nem arra, hogy hányni kell ettől a csajtól, vagy hogy hengertestű Mari néni a szomszédból ugyanazon a szinten áll, mint ő.
2019. máj. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
64%
Ja, ezt nőként írtam, nem 30 éves szűz pasiként.
2019. máj. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
90%
Szeritnem átlagos, bárgyú képe van.
2019. máj. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
57%

Na látom sok embernek nem tetszett a válaszom miszerint nem egy nagy megerőltetés egy ilyen test ilyen fiatalon:D

Az tény hogy jobb alakja van mint az átlag, de ez nem őt dicséri hanem az átlagot "alázza". A 10 lányból/nőből ha 2 sportol akkor szerintem jó helyen vagyok. Ja és még jönnek a kommentek hogy xy edz 2 éve és nem néz így ki. Valószínűleg fiatalon meg nem csinált semmit. Érdekes, hogy akár hány lányt ismerek akik sportoltak (nem csak lötyögtek) fiatalon mind tudott egy hasonló alakot kihozni megerőltetés nélkül ha fáj nektek ha nem:D

2019. máj. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
65%
Átlagos (szemèly szerint nem tetszik)
2019. máj. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
88%

Arcra atlagos, a teste szerintem jo.


Meg valszeg en vagyok genetikailag hatranyos es volt elottem rossz pelda (no sport, zaba) de nekem pl sosem volt ilyen testem es most vert izzadok h akar az atlag testet elerjem.

Szoval kicsit szar h ezt ilyen huu de konnyu elerninek allitjak be xD

Lehet igy van, csak en lemaradtam errol:/

2019. máj. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
84%
Az arca nagyon nem tetszik, az alakja tényleg szebb, mint az átlag. Nőként én semmi extrát nem látok benne, de rossz véleményem se lenne, ha egyik ismerősöm hasonló nővel járna.
2019. máj. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
28%
A mai lányok 90%-a pont ugyanígy néz ki.
2019. máj. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!