Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őt a szép, átlagos vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őt a szép, átlagos vagy inkább a csúnya lányok közé sorolnátok be?

Figyelt kérdés
[link]
2019. máj. 1. 22:42
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
0%

"Istenem, hogy még mindig az öltözködésen vannak itt fennakadva, nem hiszem el hogy ennél tovább senki nem lát. Na jól van, ha ennyire zavar titeket az öltözködése, akkor vetkőztessétek le a szemetekkel, ha meztelen lenne akkor is azt mondanátok rá hogy átlagos?"

Az emberek fele nem csak az öltözködést írta, no para. A helyedben örülnék, hogy ez nem egy szövegértelmezési kompetenciateszt, mert csúnyán elhasalnál... :D


"Képzeld el, ha a férfiak csak feleannyira lennének ápoltak és adnának magukra, mint ez a lány. Ha látszódna rajtuk hogy legalább napi 1x futni járnak vagy a mai divat szerinti közönséges ruhák lennének rajtuk mennyivel jobban néznének ki."

Hogy jött ez ide? Ja, hát igen. Az előbb említett érveden te magad is megérezted szépen, hogy mekkora bukta és már megint tök másról beszélsz, mint az előbb.

A mai férfiak nagyjából pont ugyanúgy adnak magukra, mint a nők. A különbség annyi, hogy itt és pár női oldalon menő szapulni a férfiakat. Valahogy nem a férfiakon látom nap, mint nap a fehér gatyán átütő bugyit, a lenőtt hajtövet, a nadrág és póló alatt kibukkanó hájat, a félig lekopott körömfestéket és hasonlókat. Lám, ilyen az, amikor csőlátással csak az egyik nemnél szerettek valamit észrevenni, a másiknál nem.


"De tudod az öltözködés nem minden, attól hogy vkinek jó a stílusérzéke, attól nem lesz szebb ha az arca félig el van csúszva."

Attól sem lesz szebb, ha önmagában átlagos. És ennek a lánynak teljesen átlagos az arca. Nem egy különleges ritka arcszerkezet vagy ilyesmi, ami miatt mindenki utánanéz.

2019. máj. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:

#61


Először is leszögezzük le, én érvekre vagyok kíváncsi, nem pedig az alaptalan beszólásaidra, hidd el nem fogsz ettől okosabbnak vagy menőbbnek tűnni. Úgy hogy kérlek a személyes érzéseidet tedd félre inkább.


Azért írtam férfiakról, mert kérdezték tőlem, hogy az arc szimmetriája miért nem működik a férfiaknál, miért nem vonzóbbak tőle. Ezért írtam az igényességről, ápoltságról. Szimmetrikus arc csak a megfelelő ápoltsággal tud igazán kitűnni és szép lenni. Egyáltalán nem az volt a célom, hogy a férfiakat szapuljam vagy fikázzam.


"A mai férfiak nagyjából pont ugyanúgy adnak magukra, mint a nők. A különbség annyi, hogy itt és pár női oldalon menő szapulni a férfiakat. Valahogy nem a férfiakon látom nap, mint nap a fehér gatyán átütő bugyit, a lenőtt hajtövet, a nadrág és póló alatt kibukkanó hájat, a félig lekopott körömfestéket és hasonlókat. Lám, ilyen az, amikor csőlátással csak az egyik nemnél szerettek valamit észrevenni, a másiknál nem"

És? Kit érdekel ez? Hogy jött ez ide? Na most ki is tereli a témát? Én még mindig a kérdező által linkelt lányról beszélek.


Na mindegy , engem csak az érdekel ,hogy végre választ kaptam arra a kérdésemre, hogy "mi az átlagos arc?"

Clay Morrow válasza tetszik a legjobban. Átlagos arc: az amit gyakran látunk vagy előfordul. Legalábbis én így értelmeztem. Ez nekem megfelel.


Szóval ezt a vitának csúfolt, veszekedésbe torkollt nagyszerű eszmecserét lezártnak tartom. Viszlát.

2019. máj. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
74%

#62: "Először is leszögezzük le, én érvekre vagyok kíváncsi, nem pedig az alaptalan beszólásaidra, hidd el nem fogsz ettől okosabbnak vagy menőbbnek tűnni. Úgy hogy kérlek a személyes érzéseidet tedd félre inkább."

Ezzel így semmi gond, többen is írtunk már érveket, amiket simán lesöpörtél vagy észre sem vettél. Ezek után nem a személyes érzéseim vagy beszólásaim miatt írtam, hogy megbuknál egy kompetenciateszten, hanem mert láthatóan így van. Többen is, többször leírtuk, hogy miért átlagos, érvekkel alátámasztva. Ajánlott olvasmány:

[link]

(Becslések szerint a lakosság 25%-a Magyarországon funkcionális analfabéta, vagyis el tudja olvasni a betűket, a szavakat, de a szöveget, amit olvas, nem érti.)


"Azért írtam férfiakról, mert kérdezték tőlem, hogy az arc szimmetriája miért nem működik a férfiaknál, miért nem vonzóbbak tőle. Ezért írtam az igényességről, ápoltságról. Szimmetrikus arc csak a megfelelő ápoltsággal tud igazán kitűnni és szép lenni. Egyáltalán nem az volt a célom, hogy a férfiakat szapuljam vagy fikázzam."

Akkor mégsem a szimmetrikus arcon áll a dolog?

A szépség/helyesség nem annyiból áll, hogy valaki arca szimmetrikus. Nem lesz attól senki sem szép és az átlagosból sem fog kitűnni. Vannak bizonyos vonások, amik jobban bejönnek a másik nemnek és ez akár asszimetrikusan is nyerő lehet.


"És? Kit érdekel ez? Hogy jött ez ide? Na most ki is tereli a témát? Én még mindig a kérdező által linkelt lányról beszélek."

Hogy jön ide? Úgy, hogy az előbb írtad: "Képzeld el, ha a férfiak csak feleannyira lennének ápoltak és adnának magukra, mint ez a lány. Ha látszódna rajtuk hogy legalább napi 1x futni járnak vagy a mai divat szerinti közönséges ruhák lennének rajtuk mennyivel jobban néznének ki."

Hát, így jön ide... :D


"De tudod az öltözködés nem minden, attól hogy vkinek jó a stílusérzéke, attól nem lesz szebb ha az arca félig el van csúszva."

Azért nagyszerű, hogy pár hozzászólás után eljutottál oda, ahonnét a legtöbb hozzászóló indított.

2019. máj. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:

# 63

Funkcionális analfabetizmus: az érintett tud írni és olvasni, de nagyon rosszul. Kibetűzi a szavakat, de nem érti meg a használati utasítást, és nem tud a saját örömére olvasni. Ez akadályozza a további tanulást. Magyarországon a különböző becslések szerint a felnőttek 16-33%-a funkcionális analfabéta.

Egyes vélemények szerint ki kell bővíteni a definíciót. Eszerint az is funkcionális analfabéta, aki nem beszél nyelveket, vagy nincs jogosítványa. /wikipedia/


Te találkoztál már analfabétával személyesen? Én ápoltam már őket és nagyon csúnya dolog ilyet mondani bárkire is. Már megint csak sértegetsz...:'(


" Többen is írtunk már érveket, amiket simán lesöpörtél vagy észre sem vettél."

Milyen érveket? Ezeket?


- "Sétálj a fővárosban nyitott szemmel. Az összes kistininek hasonló a stílusa, mert mindegyik ugyanazokból a divatmárkás butikokból vásárol, pl. H&M, C&A, New Yorker, Berskha."

Szerintem az öltözködést már túl tárgyaltuk. Amivel egyet is értettem.


- "És szerinted a legtöbb férfi helyes, mert az arcszimmetria a lényeg." TÚLTÁRGYALTUK. Erre témára nem fogok visszatérni. Már felhozni is tök fölösleges volt.

Az érvek csak addig helytállóak, amíg meg nem cáfolod őket. Mondj olyan érvet, amibe nem lehet belekötni.


-" Leírtad, hogy szimmetrikus az arca, ezért szép. Vagy a szépség ezen része szerinted csak a nőkre vonatkozik?" Az előzőhöz köthető. Unom már ezt témát újra és újra felhozod, DE MINEK?!


"Akkor mégsem a szimmetrikus arcon áll a dolog?"

IGEN. Nem azon múlik. Szimmetria+ápoltság=szép. Tehát a fent linkelt lány szép. pont!

2019. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:

71%-os


Az 52-es válaszomban NEMCSAK az öltözködésről írtam. Idézem újra:

" Attól, hogy dög unalom arckifejezéssel pózol az összes képén? Semmi életvidámság nem sugárzik belőle? Na, pl. ezért csak átlagos. Egy életvidám mosoly pedig öltöztet, remélem ezt is tudod."

A legtöbb magyar ember búvalb..szott, életunt.


"Az összkép a lány kinézete+ a hozzáfűződő személyes véleményedből áll. Így a válaszod nem releváns, mivel nem vagy képes elvonatkoztatni."

Már bocs, de ha azt látom egy képen, hogy szomorú rajta valaki, akkor nem mondhatom azt, hogy fülig érő szájjal röhög. És ez nem a személyes véleményem, csak egy megállapítás. Ha valaki egy képen kövér, akkor nem mondhatom rá, hogy fitnesz modell. Kapise?


Ész érveket írtam, hogy miért csak átlagos. Palvin Barbi arca sokkal szebb, mint ezé a lányé. Szóval, erről csak ennyit. Ha össze kéne hasonlítani a két arcot, akkor Palvin Barbié a szép, a linkelt csajé pedig csak átlagos.


Ja, és még leírtam a 45-ös válaszomban, hogy idézem: "Az instás vékonyság kategóriában teljesen átlagos."

Mivel a legtöbb csaj, aki hirdeti magát az vékony és ezért csak átlagos. Ritkán látni kövér csajt instán, aki ennyire pózolgatós lenne.

Szóval ezért is csak átlagos. Plusz azért is, mert semmi plusz, kiemelkedő nincs benne.

2019. máj. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:

#65


Igen, neked is igazad van. A személyiség nagyon sokat adhat és elvehet a szépségből. De itt nem erről van most szó. Neked nagyon szubjektív a megközelítésed. Itt most objektíven nézd. Ne a lány személyét nézd. Ne képzelj/láss bele semmit. (hisz nem ismerjük a lányt). Csak egy testet nézz és arról mondj véleményt.

2019. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
68%
Azért arra én is kíváncsi lennék,hogy vajon azok,akik ennyire leszólják ezt a lányt,hogy is néznek ki.Gondolom alap a napbarnított bőr,a kockás has,az igényes öltözék és a minimum 80 kg,természetesen a hatalmas izmokkal.Ennyire ne legyünk már felszínesek könyörgöm.:) Tökre rendben van a csaj,igényes,ápolt,a testét pedig a legtöbb nő csak irigyelni tudja.Azért elgondolkodtató,hogy ha ma itt tartanak az elvárások,mi lesz még később....22/l
2019. máj. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!