Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őt a szép, átlagos vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őt a szép, átlagos vagy inkább a csúnya lányok közé sorolnátok be?

Figyelt kérdés
[link]
2019. máj. 1. 22:42
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
73%

Nincs agyonsminkelve és photoshoppolva, ezért csak átlagos.

Komolyan...

Ha tényleg ez az átlag, akkor megyek és elásom magam a kertbe,

na sziasztok.

2019. máj. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
25%

#51


Sétálj a fővárosban nyitott szemmel. Az összes kistininek hasonló a stílusa, mert mindegyik ugyanazokból a divatmárkás butikokból vásárol, pl. H&M, C&A, New Yorker, Berskha.


Ja, és ez a csaj mitől lenne különleges, vagy több az átlagnál? Attól, hogy dög unalom arckifejezéssel pózol az összes képén? Semmi életvidámság nem sugárzik belőle? Na, pl. ezért csak átlagos.

Egy életvidám mosoly pedig öltöztet, remélem ezt is tudod.

2019. máj. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
75%

#52 tök mindegy mit magyarázol bele, objektíven nézve a lány szép. Szép, arányos a teste, az arcán nincs durva asszimetria sem vagy vmilyen oda nem illő dolog pl: anyajegy, pattanás, szeplő stb.


Az hogy hogyan öltözködik, vagy hogy hogyan pózol/mosolyog az már teljesen szubjektív. Nem hiszem hogy a kérdező most a lány személyiségére lenne kíváncsi.

2019. máj. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
62%

A kérdező szerintem az ÖSSZKÉPRE volt kíváncsi és nem csak arra, hogy jó-e így a testfelépítése vagy sem. Mert akkor másképpen tette volna fel a kérdést.

Alkatilag is csak átlagos, mert a legtöbb magára adó kistini is hasonló alkatú. Nyitott szemmel kéne közlekednek, nem szemellenzővel és akkor megértenéd, hogy miért csak átlagos!

2019. máj. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
100%

#54 Az összkép a lány kinézete+ a hozzáfűződő személyes véleményedből áll. Így a válaszod nem releváns, mivel nem vagy képes elvonatkoztatni. A kérdező a lány KINÉZETÉT kérdezte nem pedig azt hogy "mit gondoltok erről a lányról?"

Az egyetlen átlagos dolog ezen a lányon az öltözködése.


" teste is csak átlagos"

LOL, és még én vagyok az aki csukott szemmel jár, na jó xd

Azt hiszem itt az ideje felnéznem Pestre, mert ezek szerint ott CSAK gyönyörű emberek vannak, ahol a szép az átlag.

2019. máj. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
62%

71%-os nem érzed, hogy fordítva ülsz a lovon?

Leírtad, hogy nincs agyonfotosoppolva és sminkelve. Nincs? :D Nézd már meg rendesen az arcát: Van rajta simító effekt + több alapozó, mint az exeimen összesen.

Maaajd normálisan leírták, hogy miért átlagos.

Erre te leírtad, hogy mi mit magyarázunk bele, mert szimmetrikus az arca...


Szóval összegzem, hogy jól értjük e:

1, Nem veszed észre a sminket és filtert, ráadásul kiakadsz rajta.

2, Megmondod, hogy más miket mer belemagyarázni, de te nyugodtan bármit belemagyarázhatsz az egészbe.

3, A normálisan, többek által leírt ÁTLAGOS mögötti okot képtelen vagy felfogni.

4, És szerinted a legtöbb férfi helyes, mert az arcszimmetria a lényeg.

2019. máj. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:

#56


" A normálisan, többek által leírt ÁTLAGOS mögötti okot képtelen vagy felfogni."

Igen, akkor magyarázd már el nekem mi az ÁTLAGOS mögötti ok? Mert ezen vagyok fennakadva, mi tesz egy embert átlagossá? Én egyetértek azzal, hogy az öltözködése átlagos/közönséges. Na de ezen kivűl mi van még? Mitől átlagos? A szem formája miatt? A szája görbülete miatt? Magyarázd el kérlek, ha ilyen okos vagy.


"4, És szerinted a legtöbb férfi helyes, mert az arcszimmetria a lényeg."

Hol írtam én férfiakról? Másold be. Mutasd meg.

2019. máj. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 Clay Morrow ***** válasza:

A szeplő, anyajegy mióta szépséghiba egy arcon?


Meg az átlagos mit jelenthet szerinted? Csak gondolkodni kéne, ha egy osztályban mindenki 10-es osztályzatot kap, akkor az újonnan érkező diák is aki 10-est kap, csak átlagos, ha alatta teljesítene pedig átlag alatti. Ez többé kevésbé így működik ebben a témában is. Nincsen modell, karakteres, nagyon szép arca. Szimmetrikus meg nincsen semmilyen szépséghibája, na és? Ettől még nem lesz átlag feletti, mert ha megnézed ezt a korosztályt nagyon sokan így néznek ki.

2019. máj. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
0%

#57: Előtted leírták: "Sétálj a fővárosban nyitott szemmel. Az összes kistininek hasonló a stílusa, mert mindegyik ugyanazokból a divatmárkás butikokból vásárol, pl. H&M, C&A, New Yorker, Berskha."

Tényleg. Menj be bármelyik boltba. Tok ugyanilyen kinézetű lányokat fogsz látni. Tegnap beugrottam estefele egy tom marketbe és volt egy bandában 3 csaj, akik közül egy teljesen ugyanúgy nézett ki, mint ő, egy eléggé hasonlított rá és a harmadik nézett ki máshogy.


"Hol írtam én férfiakról? Másold be. Mutasd meg."

Sehol. Nőkről írtál. Leírtad, hogy szimmetrikus az arca, ezért szép. Vagy a szépség ezen része szerinted csak a nőkre vonatkozik? Azért írtam a férfiakról, hogy talán leesik, hogy mit írtál. Túl sokat vártam, úgy tűnik...

2019. máj. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:

Istenem, hogy még mindig az öltözködésen vannak itt fennakadva, nem hiszem el hogy ennél tovább senki nem lát. Na jól van, ha ennyire zavar titeket az öltözködése, akkor vetkőztessétek le a szemetekkel, ha meztelen lenne akkor is azt mondanátok rá hogy átlagos?


# 59

Képzeld el, ha a férfiak csak feleannyira lennének ápoltak és adnának magukra, mint ez a lány. Ha látszódna rajtuk hogy legalább napi 1x futni járnak vagy a mai divat szerinti közönséges ruhák lennének rajtuk mennyivel jobban néznének ki.

De tudod az öltözködés nem minden, attól hogy vkinek jó a stílusérzéke, attól nem lesz szebb ha az arca félig el van csúszva.

2019. máj. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!