Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerre csak egy valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre csak egy valakivel ismerkedni jó? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az online társkeresőkre gondolok - nektek bejönne, ha egyszerre mindig csak 1 emberrel tudnátok ismerkedni? Nem lenne jó, ha tudnátok, hogy amikor elkezdtek valakivel beszélgetni, ismerkedni, ő közben mással párhuzamosan tuti nem ismerkedik? Nyilván persze így Te sem tudnál közben mással, és mindig ki kellene várnod a válaszát...ez menne Neked/Nektek? Nem rossz a mai társkeresőkben, hogy kb. mindenki mindenkivel ismerkedik, és így nagyon nehéz hogy kialakuljon bármi komoly is, nem??

Előre is köszi a válaszokat, ha tudtok, írjatok léci nemet, kort is, de inkább nem-et, nem mindegy hogy férfi vagy nő gondolja-e azt, amit...

Én: F / 29.



2019. máj. 5. 10:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%

#8 Ő mondott neked ilyent, hogy “maradék” vagy, vagy te gondolsz erre? Mert hát a férfi nem tehet arról, hogy te így értelmezed a helyzetet. Vagy ha a férfinak más nőkkel nem jött össze, azt honnan veszed, hogy kizárólag a nők koptatták le őt. Nagyon noszensz. Márpedig a pasi is koptathatta le utólag azokat a nőket, akikkel ismerkedett.

Úgy beszélsz, mintha neked nem lennének ilyen problémáid, hogy téged visszautasítson férfi, aki kezdetben tetszett neked. Nagyon egyoldalúnak akarod beállítani a problémát, pedig a te részedről is elmondató lenne ilyen stílusban, hogy a “maradékkal” kezdesz, olyan pasival, akinél esèlyed van, más pasikkal te is azért nem kezdesz, mert érzed, hogy nincs esélyed náluk. Persze ha neked is valaki ezt az orrodra kötné, akkor ki kérnéd magadnak. Eléggé álszentnek hangzik az egész.


Nem állítom, hogy muszáj párkapcsolatba lennie valakinek, aki nem akar, vagy nem alkalmas rá, mindenkinek személyes döntése. Ha valaki ennyire negatívan gondolkodik az ellenkező nemről, akkor jobb is, ha kerüli a kapcsolatokat, megkimél másokat magától a negativizálásaival......

2019. máj. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
22%
Én vinnélek 26N. 31F
2019. máj. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
67%

#11 Egyfelől konkrétan kiderult, hogy így volt, ők maguk vallottak be, sokszor véletlen elszolasokkal, amit aztán nem tudtak kimagyarazni. Nem én értelmeztem így a dolgokat.


Másfelől én mindenkinek esélyt adtam, aki próbálkozott, pont azért, mert örültem annak a kevésnek és reméltem, hogy azért közelednek, mert vonzónak találnak, nem pedig könnyű esetnek. Olyan sosem volt, hogy lekoptatta valakit, aki normális stílusban közeledett. Végül ők koptattak le, vagy olyan kapcsolat lett belőle, amit korábban leirtam.

Btw most már figyelmen kívül hagyok mindenkit, érthető okokból, mert megerdemlem, hogy helyre hozzám magamat.

2019. máj. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
93%
Látom #12, hogy sikerült felfognod a lényeget! Csak gratulálni tudok!
2019. máj. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
66%

#13 Oké, azt érthetőnek tartom, hogyha valaki bunkón bánik a párjával és ezt érezteti vele, az tényleg fájdalmas.

Ez nem jellemző mindenkire, aki “több vasat tart a tűzben” ismerkedésnél, emiatt nem fog lealázni egy nőt, aki mellette marad, míg a többi kiesik. Ebből általánosítást levonni nem igazán értelmes.


Ha valaki több emberrel ismerkedik, azért teszi, hogy megtalálja a legalkalmasabbat, ez azt jelenti, hogyha egy idő után megtalálta, akkor arra egy méltóságos társként tekint, akit kiválasztott a széles ismerettségéből. Az ilyen nem köteleződik el könnyen akárkivel, ha összejön egy nővel a sokból, az megtisztelve fogja érezni magát, mintsem megalázva.

Persze vannak az ilyen szánalmas esetek is, amiről te beszélsz, amikor valaki csak azért megy kapcsolatba, mert p.náért kunyorog, ami rég nem jutott neki. Mindezek nem említhetőek egy lapon szerintem.

2019. máj. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez olyan dolog, hogy amíg nem alakul ki valakivel szerelem, vagy legalább nem lehet látni hogy ez az lesz, addig felesleges csak egy emberrel ismerkedni. Pláne képek alapján, mikor még nem is láttad az illetőt.

Nem is értem azokat az emberereket akik ezt "megcsalásnak" értelmezik. A megcsalás az, amikor valakit már minimum láttál, minimum összejöttetek, minimum kapcsolatban vagytok, és minimum bízhat benned, mert következetes vagy, és ezek után ő félrelép. Amíg valaki nem élt át minimum egy kölcsönös érzelmeken alapuló szerelmi kapcsolatot (de nem csak a látszatát), addig még néhányan megcsalásnak veszik még azt is ha az ő levelén kívül másik levelet is kap valaki. Közben még sose látták egymás ők sem, a másikkal sem...A fényképek alapján történő elköteleződésnél még az is jobb volt mikor régen a szülők választottak társat a gyereknek... Ott legalább valaki látott már valakit. Bár még ott is néha csak hozományra mentek. Ezt hívják lottó ötösnek, ha az ilyen látatlanban ismerkedés bejön.

2019. máj. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek a kommenteket! Írjatok még bátran! Aki akar, az ismerkedjen. :D Jó olvasni Titeket.

Én azt hiszem, számomra most az lenne a működőképes, hogy az elején nem gond, ha egyszerre több emberrel ismerkedek, amíg csak az alap, "felszínes" témákat érintjük, hogy ki mivel foglalkozik, mit tanul, mi a hobbija, stb., mert menet közben nagy eséllyel lesz valaki, akivel érzed, hogy komolyabban beszélgettek már, és elkezded érezni, hogy "most már furcsa lenne ha mással is írogatnék a továbbiakban, mert már nem érezném tisztességesnek a dolgot", vagy valami ilyesmi...esetleg ha Te eljutsz erre a pontra, meg is beszélheted a másikkal, hogy "figyu, én idáig igazából ismerkedtem másokkal is, de most már csak Rád szeretnék koncentrálni...Te hogy látod ezt?"...aztán nem tudom ez mit váltana ki a csajból / pasiból...lehet Ő ugye már kezdettől fogva csak Rád koncentrált...vagy akár az is, hogy még nem akarna csak Rád koncentrálni, de azt meglehet nem fogja bevallani...hááát elég sokoldalú dolog ez a társkeresés, nem? :-D És talán nincs is egy tökéletes rendszer, hogy hol és hogyan kellene társat keresni...

2019. máj. 5. 13:19
 18/23 Rockarc ***** válasza:
50%

Velem a Tinder jatszotta el azt, hogy epp melohelyen a kavemat szurcsolgettem, es jobbra huztam valakit match. Na mondom, majd este irok neki. Kovetkezo kep jobbra, megint match. Na akkor ott abbahagytam. Zavaro volt, hogy ket helyre kellett irnom, hala az egnek, az egyiknel hamar eljutottunk arra, hogy nem egymast keressuk, igy nem lett rosszabb a helyzet. Soha tobbet egyszerre tobbfele.


43F

2019. máj. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
#18 -as nem vagy semmi! És szerintem Te csinálod jól. Köszi a hozzászólást! :-)
2019. máj. 5. 18:44
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
29 éves korodban beláthatnád, ha valóban úgy működne, ahogy te kívánod, nem lenne vetélytársad. Nem lenne, akinél jobb embernek, szerethetőbb partnernek kell lenned. Abból semmi jó nem sülne ki. El kell fogadni, ez is egy verseny. Az győz, aki többet invesztál bele.
2019. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!