Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A srac azt mondta hogy fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srac azt mondta hogy fontos vagyok neki, de O meg elni akar. Azt mondta, hogy most meg nem akar komoly kapcsolatot, hanem majd 1-2 ev mulva. Erdemes ra varni?

Figyelt kérdés

Kb 3 eve beszelunk,de mivel kulfoldon el,csak evente 1-2x talalkozunk.Nagyon ritkan hiv fel mert faradt,es sokat dolgozik.Nekem O nagyon fontos.En azt hittem egyutt vagyunk..De a multheten itthon volt,es elmondta hogy orul hogy vagyok meg minden,de O most nem akar kapcsolatot,talan csakc a kozejovoben tolem..

Szamithatok arra hogy evek mulva osszejom velem?


2019. máj. 5. 15:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled, maximum az, ami a lábad között van. Ha van eszed, megpróbálod elfelejteni. Jobban jársz...
2019. máj. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de ennyire naiv hogy lehetsz? Évente egyszer- kétszer találkoztok, és akkor ez már neked kapcsolat? Ez semmi, nem vagy neki fontos, csak talonban tart a biztonság kedvéért, meg jó vagy ha néha unatkozik és beszélgetni akar egy magyarral. Most őszintén, neked megéri évekig várni a bizonytalanra (mert ugye egyáltlaán nem biztos, hogy majd 1- 2 év múlva tényleg kapcsolatot akar veled)?


De van egy olyan érzésem, hogy hiába tépjük itt a szánkat, te fülig szerelmes vagy, és elhiszed ezt a kamu maszlagot, és boldogan vársz magányosan még pár évet rá.

2019. máj. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Voltam nala par hete,es bemutatott a csaladjanak..de nem ugy mint a baratnojet...:/ legalabb is nem tette hozza hogy O itt a baratnom
2019. máj. 5. 15:49
 14/21 A kérdező kommentje:
Vett nekem egy csomo mindent
2019. máj. 5. 15:53
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Aha, szóval fel se vállal, de legalább vesz pár dolgot, akkor már megéri várni rá :D, te menthetetlen vagy...
2019. máj. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy kicsit bizarr, hogy egy évben 1x-2x találkoztok. A másik ilyen, hogy ő már tudja, hogy 1-2 év múlva akar kapcsolatot. Mindent így előre megtervez?


A viselkedésből az jön le, hogy nem mondja meg őszintén, hogy akkor most mi is van. Egy férfi ha akar valamit, akkor nem tartja bizonytalanságban a másikat, hanem biztosra megy, és egyértelmű lépéseket tesz, akár többet is... nem hagy maga után ekkora káoszt.


A kérdésedből az jön le, hogy te várni akarsz rá, és próbálod bizonyítani, hogy ez komoly, és fog működni. Viszont figyelmen kívül hagysz nagyon komoly problémákat, ami miatt az egésznek nincs komoly alapja. Ilyen az évi 1-2 találkozó. Alapesetben, még a heti 1-2 is kevés.

2019. máj. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Sajnos csak evi 20 szabadnapja van,ezert keveset van itthon nagyon.
2019. máj. 5. 16:05
 18/21 anonim ***** válasza:

Ok. Viszont ő azt mondta, hogy "most meg nem akar komoly kapcsolatot". Ilyet nem mond egy olyan férfi, aki a szíve hölgyével tervez. Inkább mindent megtenne, hogy nehogy elveszítse.


A részedről hiába "nemes" dolog várni rá, ha ő olyan megjegyzést tett, amivel inkább elengedett... Vagy szerinted ebben benne van a ragaszkodás? Ő ragaszkodik hozzád úgy, mint ahogy te őhozzá? Szerintem nem. Így viszont tönkretesz téged, te meg közben találkozhattál volna olyannal, akivel minden jobban működne.


Mi lesz ha 2 év múlva még mindig nem akar újabb 2 évig kapcsolatot?

2019. máj. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 The pale emperor ***** válasza:

Évi 20 szabadnap ....

XD


Gyapotot szed?

2019. máj. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt mondta hogy el tudja fogadni hogy ha en talalok valaki mast,csak arra ker,hogy akkor is tartsuk a kapcsolatot egymassal,es beszelgessunk.
2019. máj. 5. 16:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!