Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakoris kesergő fiúk! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakoris kesergő fiúk! Mit szólnátok egy élő vitaesthez?

Figyelt kérdés
Mondjuk Pesten az egyik romkocsmában. Engem tök érdekelne, hogy az ilyen "a nők csak az alfákra mennek, mindnek csak a pénz kell, én ronda vagyok és sikertelen" fiúk face-to-face mivel állnának elő. Szerintem baromi vicces lenne:D

2019. jún. 1. 14:31
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

kár, pedig rád különösen kíváncsi lennék, 39%os :D te vagy aki mindenkit lefemináciz :D


de tudod mit, megengedném, hogy kifizesd a kólámat, nem vagyok femináci :DDD

2019. jún. 1. 14:49
 12/45 anonim ***** válasza:
27%
A feminácik eleve mindent a férfiakkal fizettetnek, mert az egyenjogúságnak csak a számukra kellemes része kell nekik :)
2019. jún. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
0%
ha ilyesmin gondolkodol akkor a párod biztos egy selejt
2019. jún. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
mi köze bármihez is a páromnak?:D csak már ideges lettem a sok hülyeségtől amit összehordtak. érdekes, itt aztán nem tobzódnak, gondolom élőben már nem lenne ilyen nagy a pofa.
2019. jún. 1. 14:57
 15/45 anonim ***** válasza:
Szerintem páran ugyanezzel, csak erőszakosan kiabálva kb pár perc után, hangoztatva, hogy ők aztán szuperek.
2019. jún. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
6%
Én elmennék ilyen estre, ha utána meg lehetne nyalogatni a talpad kérdező!
2019. jún. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
utolsó, ilyenre egy másik oldalon keress!:D az én talpamat csak a barátom nyalogathatja :D
2019. jún. 1. 15:01
 18/45 anonim ***** válasza:

Másik oldalon téged?

Fent vagy rosszlányokon? :D

2019. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen férfiakat kéne hozzánk beküldeni katonának! Egy kicsit észhez térnének!
2019. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
Nekem az is elég, ha az est után odaadod a harisnyád :D
2019. jún. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!