Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakoris kesergő fiúk! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakoris kesergő fiúk! Mit szólnátok egy élő vitaesthez?

Figyelt kérdés
Mondjuk Pesten az egyik romkocsmában. Engem tök érdekelne, hogy az ilyen "a nők csak az alfákra mennek, mindnek csak a pénz kell, én ronda vagyok és sikertelen" fiúk face-to-face mivel állnának elő. Szerintem baromi vicces lenne:D

2019. jún. 1. 14:31
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Pl. azért, mert a nőket tökéletesnek látod, és fáj, ha valaki leírja rólatok az igazságot.
2019. jún. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

És ha odasorolták őket? :) Ő dolguk.

Az, ha neked nem jut nő, senkit nem érdekel, csak téged.

2019. jún. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:

sajnos ez elég gyér, és amúgy semmi köze a szó jelentéséhez. ráadásul nem is igaz. :D


vegyél egy értelmező kéziszótárat:D

2019. jún. 2. 09:44
 44/45 anonim ***** válasza:
15%
kérdező visszavehetsz egy kicsit mert közelébe se vagy az intelligencia azon kategóriájának amiről azt képzeled hogy oda tartozol. bírom az ilyen magas lórol észt osztó szürke kis egérhölgyeket
2019. jún. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Mi értelme lenne, ha vak vezetne világtalant?
2019. jún. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!