Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakoris kesergő fiúk! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakoris kesergő fiúk! Mit szólnátok egy élő vitaesthez?

Figyelt kérdés
Mondjuk Pesten az egyik romkocsmában. Engem tök érdekelne, hogy az ilyen "a nők csak az alfákra mennek, mindnek csak a pénz kell, én ronda vagyok és sikertelen" fiúk face-to-face mivel állnának elő. Szerintem baromi vicces lenne:D

2019. jún. 1. 14:31
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
Akár három kólát és még egy vacsit is kapsz a harisnyáért :D
2019. jún. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
0%
nem is való másra csak talpnyalásra a nyominger. akaratlanul is elismered.
2019. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
85%

Az ilyen "férfiakban" nincs annyi tartás, hogy az itten hülyeségeiket szemtől szembe megmondják egy másik férfinak vagy nőnek.

Amúgy lány létemre eskü elmennék, jókat tudnék nevetni az ilyen 39%-os szerencsétleneken.

2019. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok kesergő, de elmennék meghallgatni, kíváncsi vagyok a lányok véleményére is
2019. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
Nem akarok ünneprontó lenni, de szerintem ebben a felállásban nem lenne szórakoztató. Nincs benne jobbító szándék vagy hogy közelebb kerüljenek egymáshoz a "szembenálló felek", akik között ez a meg-nem-értés és oda-vissza bántalmazás megy, függetlenül attól, hogy ki marad jobban a valóság talaján. Provokálásmentesre meg úgysem sikerülne egyik oldalról sem, főleg, ha alkohol is részt vesz a buliban.
2019. jún. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
Nem mindenki jár kocsmába.
2019. jún. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem is baromi vicces lenne veled találkozni face-to-face, én mindig szemberöhögöm az olyan bunkó tirpák stíusu lányokat, mint te. Miért kell belerúgni valakibe, csak mert nem boldog és valahol ki kell adnia magából? És még élőben is jól megaláznád? Bárcsak összejönne egy ilyen vitaest, olyan karmát csinálnál magadnak, hogy öröm lenne nézni a vergődésed. :) Egyébként elárulok egy titkot babácskám, senki nem kötelez rá, hogy a kesergő fiúk írásait olvasd, ha te szabad akaratodból mégis azt teszed, csak téged minősít. :)
2019. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
Utolso, mi a bunkp abban, hogy nem szeretem, ha lehazugoznak? Leirtam h volt alacsonyabb pasim.erte nem, tuti hazudok, meg feminaci vagyok. Mi abban a belerugas, hogy felnyitom valaki szemet? Nem lerondazni akarnam oket, hanem kisse raebreszteni hogy milyen visszas mikor a full hulyesegeket nyomatjak. Eletemben egyszer voltam eloben tirpak egy sraccal indokolatlanul, megbantam, de nem tudtam bocsnatot kerni tole mert nem ismertem. Ennyit errol. Valahogy soha nem a noi valaszolok kezdik szidalmazni ezeket a szerencsecsomagokat, mindig fordítva tortenik.
2019. jún. 1. 16:01
 29/45 anonim ***** válasza:
Neked, Kedves Kérdező, tuti vicces lenne, de szerintem te is tanulnál belőle, Kedves kérdező...
2019. jún. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
27%
Ha hazugságokkal próbálsz vigasztalni valakit, azzal többet ártasz, mint amennyit használsz. Tegyük fel, hogy valaki elhiszi, hogy alacsonyan is lehet barátnője! Elkezd próbálkozni a lányoknál, azok persze a pofájába röhögnek és elküldik melegebb éghajlatra. Csalódik, depressziós lesz, netán öngyilkosságot is megkísérel. Ha tisztában van vele, hogy semmi esélye, akkor legalább van esélye beletörődni, és esetleg boldog lehet egyszer egyedülállóként is.
2019. jún. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!